AD

بهترین گان های اپکس لجندز کدامند؟

6 506

بهترین گان های اپکس لجندز کدامند؟ اگر طرفدار بازی جذاب apex legends باشید، به احتمال زیاد یکی از سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده، این است که با کدام اسلحه امکان موفقیت بالاتر است؟ اپکس لجندز دارای تنوع اسلحه بالایی است و به همین واسطه شاید قدری انتخاب سلاح سخت باشد و باید دید که در هر دسته‌بندی، کدام سلاح کارایی بهتری دارد.

از طرفی انتخاب اسلحه تنها وابسته به ویژگی‌های فنی اسلحه‌ها نیست و به عوامل دیگری هم بستگی دارد و برای اینکه بتوانید بهترین اسلحه اپکس لجندز مناسب خود را انتخاب کنید، نیاز به یک راهنمای جامع دارید.به همین واسطه، ما در ادامه این نوشته از سری مقالات آموزش بازی ایموجو قصد بررسی کامل بهترین گان های اپکس لجندز داریم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین گان های اپکس لجندز

نکات مهم برای انتخاب گان ها در اپکس لجندز

هر اسلحه یا گان در اپکس لجندز دارای یک‌سری مشخصات فنی است؛ مواردی همچون میزان لگد، قدرت آسیب رسانی و غیره که قطعا در انتخاب بهترین گان های اپکس لجندز نقش دارند. اما این ویژگی‌های فنی به تنهایی نمی‌توانند مشخص‌کننده این باشند که کدام تفنگ اپس لجندز برای شما مناسب است.

ممکن است فردی بتواند با یک اسلحه با مشخصات فنی نه چندان قوی بهتر از فرد دیگری بازی کند که دارای اسلحه‌ای با مشخصات فنی عالی است. همانطور که می‌دانید، اسلحه‌ها در دسته بندی‌های مختلفی ارائه می‌شوند مانند اسلحه‌های کمری، مسلسل‌های سبک و سنگین، اسنایپر و غیره. پیش از هر چیزی باید مشخص کنید که به چه نوع سبک بازی یا اصطلاحا پلی استایلی علاقه‌مند هستید؟

اگر علاقه‌ به شکار زیرکانه رقیبانتان از راه دور دارید، قطعا اسلحه‌هایی با سیستم نشانه‌گیری بهتر و اسنایپر‌ها برای شما مناسب است؛ و یا اگر علاقه‌مند به درگیری‌های سنگین و رو در رو هستید، باید بیشتر روی مسلسل‌های سنگین و سبک تمرکز کنید.بنابراین پیش از بررسی برای یافتن بهترین گان های اپکس لجندز، پلی استایل خود را بررسی کرده و ببینید که با چه چیزی راحت‌تر هستید.

حالا بریم سراغ معرفی برترین اسلحه‌های بازی اپکس لجندز:

Alternator

بهترین تفنگ های اپکس لجندز

اگر موافق باشید در ابتدا با اسلحه‌های سبک شروع کنیم. Alternator را ابدا نباید از روی ظاهر کوچکش قضاوت کرد چرا که بسیار مخرب و آسیب رسان است. میزان آسیب این اسلحه در بدن 13 و در سر 19 تخمین زده شده و فایر ریت بالایی هم دارد.

این اسلحه با توجه به مزایایی که دارد، در دسته‌بندی خود جزو یکی از بهترین گان های اپکس لجندز است و در مقابل تمام این مزایا، تنها می‌توان میزان لگد نسبتا بالا را به عنوان ایراد Alternator در نظر گرفت.

Volt SMG

بهترین گان های اپکس لجندز

تمام لذت یک بازی شوتر به SMG‌های موجود در آن است! اگر می‌خواهید با قدرت تمام رگبار گلوله‌ها را روی دشمنان خود بگیرید، یکی از بهترین گان های اپکس لجندز برای شما Volt SMG است. این اسلحه در دسته‌بندی ساب ماشین‌گان‌ها قرار می‌گیرد و بالا‌ترین فایر ریت را در بین همه مسلسل‌های دیگر بازی دارد.

علاوه بر نرخ شلیک بالا، این اسلحه دارای میزان آسیب رسانی قابل قبولی نیز است و به همین واسطه می‌توان آن را در لیست بهترین گان های اپکس لجندز در نظر گرفت.

Prowler Burst PDW

بهترین سلاح های بازی اپکس لجندز Prowler-Burst

مگر می‌شود صحبت از بهترین گان های اپکس لجندز به میان بیاید اما نامی از Prowler Burst PDW برده نشود؟ این اسلحه با آسیب به سر 21 و بدن 14 و خشاب 20 تایی خود از گلوله‌های سنگین، یکی از بهترین گزینه‌ها برای درگیری‌های فاصله نزدیک یا متوسط است. همچنین در حالت PROWLER این اسلحه، می‌توان 5 گلوله را پشت سر هم شلیک کرد.

R-99 SMG

بهترین اسلحه در اپکس لجندز R-99 SMG

اگر تعریف شما از ویژگی‌های بهترین گان های اپکس لجندز، دمیج بالا و قدرت تخریب است، R-99 SMG را اصلا فراموش نکنید. این اسلحه در چند به روز رسانی این بازی بهینه سازی‌های زیادی را تجربه کرده و با ویژگی‌های فنی مناسب از جمله میزان لگد پایین و فایر ریت بالا، آماده قتل عام دشمنانتان است. در مقابل تمامی این مزایا، تنها یک ایراد بر R-99 SMG وارد است و آن هم ظرفیت نسبتا پایین خشاب است که 20 تایی بوده و با توسعه سلاح می‌توانید در نهایت تا 27 عدد گلوله ظرفیت را بالا ببرید.

Devotion

بهترین تفنگ بازی apex legends Devotion

نوبتی هم که باشد نوبت به مسلسل‌های سنگین است! 🙂 Devotion به کابوس دشمنانتان تبدیل خواهد شد اگر از آن به درستی استفاده کنید. این اسلحه دارای فایر ریت کمتری نسبت به مسلسل‌های سبک است اما قدرت تخریب بالای گلوله‌ها نزدیک به 17 در بدن و 34 در سر، در کنار ظرفیت خشاب عالی 44 تایی این نقطه ضعف را کاملا پوشانده و جای این اسلحه را در لیست بهترین گان های اپکس لجندز باز کرده است. اگر بتوانید بر روی این اسلحه از یک هاب آپ توربو شارژ استفاده کنید، رسما Devotion را تبدیل به یک ماشین کشتار کرده‌اید.

M600 Spitfire

بهترین گان بازی اپکس M600 Spitfire

یک مسلسل سنگین دیگر که داری قدرت تخریب بالای 20 در بدن و 40 در سر است! مهم‌ترین مزیت این اسلحه که آن را تبدیل به یکی از بهترین تفنگ های اپکس لجندز کرده ، لگد پایین و دقت بالا در فواصل زیاد است که چنین چیزی را معمولا نمی‌توان در LMG‌ها پیدا کرد. همچنین مانند سایر LMG‌ها این اسلحه نیز دارای ریلود طولانی مدتی است.

Mozambique Shotgun

قوی ترین گان بازی اپکس لجندز Mozambique Shotgun

بهتر است قدی از مسلسل‌ها فاصله گرفته و به سراغ دنیای شات گان‌ها بیاییم. در بین همه شاتگان‌های بازی، Mozambique Shotgun یکی از عجیب‌ترین گزینه‌ها است چرا که با ابعادی نزدیک به یک کلت کمری دارای قدرت تخریب بالایی (به نسبت ابعاد خود) بوده و آسیب بدن 45 و سر 60 را به ثبت رسانده است! با وجود اینکه این اسلحه در بین بهترین گان های اپکس لجندز جای دارد، اما به هر جهت نمی‌توان از آن به عنوان سلاح اصلی استفاده کرد و معمولا کاربرد آن در فضاهای کوچک و برای درگیری‌های خیلی نزدیک است.

Peacekeeper

اسلحه های apex legends Peacekeeper

یک شاتگان کشنده با آسیب بدن 110 و سر 165. این شات گان جزو قوی‌ترین شاتگان‌های بازی است و مانند همه شاتگان‌های دیگر برای درگیری‌های نزدیک مناسب است. خشاب این شاتگان ظرفیت پایینی دارد و در مجموع 6 گلوله می‌توان برای آن در نظر گرفت اما سرعت ریلود مناسبی دارد.

Mastiff

خفن ترین تفنگ بازی اپکس لجندز Mastiff

این اسلحه بیشتر مناسب کسانی است که دوست دارند با یک ضربه حریف را از پای در بیاورند! بیشترین قدرت تخریب در بین شاتگان‌های بازی اپکس لجندز در اختیار Mastiff و اگر شما از آن دسته پلیرهایی هستند که قدرت نشانه‌گیری بالایی دارید و می‌توانید گلوله‌ها را در جای درست شلیک کنید، این اسلحه برای شما بسیار کاربردی است. Mastiff با توجه به قدرت تخریب 144 بدن و 288 سر، یکی از قوی‌ترین و بهترین تفنگ های اپکس لجندز است اما متاسفانه تنها در فواصل نزدیک، و نمی‌توان از آن به عنوان اسلحه اصلی استفاده کرد.

Triple Take

معرفی اسلحه Triple Take در اپکس لجندز

اما می‌رسیم به آیتم مورد علاقه حرفه‌ای‌ترین پلیرها یعنی اسنایپر! علاوه بر اینکه بدون شک این اسلحه یکی از بهترین گان های اپکس لجندز است، بسیاری آن را بهترین اسنایپر بازی نیز می‌دانند. قدرت آسیب این اسنایپر در بدن 68 و در سر 138 است. این اسلحه دارای میزان لگد نسبتا کمی است و به همین واسطه می‌توان از آن در فواصل نزدیک استفاده کرد اما در فواصل دور نیز عملکرد خوبی دارد و تنها شاید کمی کنترل آن سخت باشد.

Kraber 50-CAL

برترین سلاح های بازی اپکس Kraber 50-CAL

یکی از قوی‌ترین و بهترین گان های اپکس لجندز که متاسفانه به سختی در بازی پیدا می‌شود. این اسلحه از نظر فنی عملکردی بی‌نقص دارد؛ امکان هدف‌گیری بسیار دقیق با آسیب زیاد 125 بدن و 250 سر که از فواصل دور نیز این آسیب جدی را به دشمن وارد می‌کند. با وجود همه اینها، انگار خود بازی نمی‌خواهد که بتوانید از این اسلحه استفاده کنید چرا که همانطور که گفته شد، اولا سخت در بازی پیدا شده و هم اینکه اگر دو خشاب 4 گلوله‌ای آن را مصرف کنید، دیگر نمی‌توانید با استفاده از گلوله‌های رایج اسلحه را پر کرده و عملا باید آن را بیندازید.

Longbow DMR

تفنگ Longbow DMR در بازی اپکس لجندز

یک اسنایپر نیمه اتوماتیک که از گلوله‌های سنگینی استفاده کرده و آسیب به بدن نزدیک 55 و سر 110 وارد می‌کند. این سلاح عملکرد فنی خوبی داشته و در فواصل دور با لگد کم و نشانه‌گیری دقیقی که دارد بسیار کارساز است اما متاسفانه دارای ظرفیت خشاب کمی است؛ که البته با توسعه سلاح می‌توان این ظرفیت را بالاتر برد.

از نظر شما بهترین گان های اپکس لجندز کدامند؟

در بین بازی‌های بتل رویال در سبک شوتر، بدون شک اپکس لجندز یکی از متنوع‌ترین دسته بندی‌های اسلحه را دارد و مشخص است که توسعه دهندگان بر روی توسعه و افزودن اسلحه‌ها به خوبی کار می‌کنند. در این بین برای بسیاری از پلیر‌ها، مخصوصا پلیرهای مبتدی ممکن است سوال باشد که بهترین گان های اپکس لجندز ; کدام‌اند و در بین این تنوع بالا کدام گزینه می‌تواند در قتل عام دشمنان به ما کمک کند؟

خب همانطور که در سطرهای پیشین گفته شد، این موضوع استاندارد خاصی ندارد و بیشتر بسته به این است که شما با کدام اسلحه راحت‌تر هستید. به هر جهت ما در این نوشته تمام تلاش خود را به کار بستیم تا بهترین سلاح‌های اپکس لجندز را به شما معرفی کنیم؛ البته توجه داشته باشید که سلاح‌های معرفی شده تنها بر اساس ویژگی‌های فنی بررسی شده‌اند و الزامی برای استفاده از آنها وجود ندارد.

در صورتی‌که شما موارد بیشتری را می‌شناسید، حتما در قسمت کامنت‌های سایت emojo مطرح کرده و هم ما و هم سایر مخاطبین را از تجربیات خود بهره‌مند کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. سونیا می گوید

  آیا بازی اپکس لجندز روی سی پی یوintelcorei5-4200u1.6 ghz with turboup to 2.6 ghz اجزا میشود

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله اجرا میشه

 2. هانیه هانی می گوید

  من مشکلم تو لاگین شدنه وقتی میخوام لاگین شم همش ارور اینترنت وصل نیس میده انترنتم وصله دارم باهاش بازی دیگه میکنم با فیلتر شکن هم همینجوریع ممنون میشم کمک کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازی تحریم هست به همین علت با مشکل لاگین شدن مواجه میشید… ای پی رو به کانادا یا ژاپن و یا هر کشور دیگه ای که پینگ خوبی بهتون میده تغییر بدید و مجددا تست کنید

 3. ادمین سایت می گوید

  سلام وقت بخیر باید بسته هایی که داره تو بازیتون دانلود میشه رو متوقف کنید .

 4. ادمین سایت می گوید

  سلام وقت بخیر بازی تحریم هست به همین علت با مشکل لاگین شدن مواجه میشید… ای پی رو به کانادا یا ژاپن و یا هر کشور دیگه ای که پینگ خوبی بهتون میده تغییر بدید و مجددا تست کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.