AD

معرفی مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla

0 2,410

بازی Assassin’s Creed Valhalla از تازه‌‌ترین ساخته‌های کمپانی یوبی‌سافت محسوب می‌شود که تقریبا پس از نسخه اودیسه این بازی، دارای فضایی بسیار بزرگ است. Assassin’s Creed Valhalla که یک بازی مکان باز ساخته شده است به کاربر این اجازه را می‌دهد ک در فضای آن به کاوش و جستجو بپردازد. فضای بازی به  گونه‌ای طراحی شده است که کاربر را مجذوب خود کرده و همچنین از هر گوشه و کنار آن رمز و رازی بیرون بزند. وسعت فضای طراحی شده در آن به گونه‌ای است که اگر شما آشنایی کافی نداشته باشید به  راحتی از لذت بردن از قسمت‌های مهم آن محروم خواهید شد. به همین سبب ما در این مقاله که با عنوان معرفی مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، به بررسی مناطق زیبا و حائز اهمیت خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

جریان بازی Assassin’s Creed Valhalla در چه کشورهایی رخ می‌دهد؟

همان‌طورکه می‌دانید بازی در دو کشور انگلیس و نروژ جریان دارد. شما به عنوان بازیکن می‌توانید در شهرهای وینچستر، لندن، یورویک و سایر مناطق روستایی کوچک و بزرگ در هر دو کشور به کاوش بپردازید. بازی در زمان قرن نهم میلادی در بخش‌هایی از نروژ و انگستان دنبال می‌شود. البته مطابق با ادعای کمپانی قرار است در نسخه‌های جدیدتر بازی، مناطقی همچون فرانسه و ایرلند نیز به مناطق بازی افزوده شوند.

با توجه به وسعت دنیای بازی ما بر آن شدیم تا مقاله‌ای برای معرفی مکان‌های جالب و دیدنی این بازی جذاب ارائه کنیم؛ تا شما به عنوان بازیکن بتوانید از تمامی جنبه‌های فضاسازی و طراحی محیط آن لذت ببرید.

مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla شامل چه قسمت‌هایی می‌شود؟

یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های شناخت مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla را می‌توان تشابه آن با واقعیت و توجه به جزییات ساختاری دانست. به طوری که شما با مشاهده این مکان‌ها در فضای بازی می‌توانید دریابید که در واقعیت مناطق استفاده شده به چه شکل هستند. همین تطابق با واقعیت است که فضاسازی این بازی را شگفت‌انگیز می‌کند.

معرفی منطقه Stonehenge

Stonehengeیک منطقه در جنوب انگلستان است که سازه‌ای عظیم با استفاده از سنگ‌های بزرگ و دایره‌ای در آن وجود دارد. تخمین زده می‌شود که قدمت آن به 3100 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد. این سازه توسط مردم باستان اروپا ایجاد شده است. طبق نظر دیرینه شناسان، مردم آن زمان احتمالا از این بنا برای تعیین حرکت خورشید، ماه و ستارگان، و یا مراسمات مذهبی و آیینی استفاده می‌کرده‌اند. وجود دایره‌های تودرتو، موجب قوت گرفتن این احتمالات شده‌اند.

نکته عجیب اینجاست که در نزدیکی این سازه، هیچ گونه کوه و صخره‌ای یافت نمی‌شود و دانشمندان نمی‌دانند که سنگ‌هایی با این شکل و ابعاد از کجا به این قسمت آورده شده‌اند.

در بازی Assassin’s Creed Valhalla برای رسیدن به منطقه Stonehenge که با همین عنوان در قسمت  جنوبی نقشه انگلیس والهالا قرار دارد، باید مسیری طولانی و پر مشقت را بگذرانید اما می‌توان گفت که زیبایی این منطقه به سختی مسیر برای رسیدن به آن ارجحیت دارد. مسیر شامل عبور از هزارتوی تونل‌های زیرزمینی، پریدن، شنا، کوه‌نوردی و مسیریابی حرفه‌ای به کمک Raven یا کلاغ است اما به سختی‌های آن می‌ارزد.

معرفی منطقه Hadrian’s Wall

دیوار هادریان، از دیگر مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla است که لازم است حتما به آن سر بزنید. این دیوار به فرمان هادریان، امپراطور روم در 122 سال پس از میلاد مسیح از سنگ و کلوخ ساخته شد. علت ساخت این دیوار عظیم که در قسمت شمالی انگلستان نیز واقع است، حفاظت از کشور، از حملات قبایل سلتی به قسمت شمالی سرزمین بوده است. طول دیوار 120 کیلومتر بوده که از شرق کشور یعنی از رودخانه تاین تا خور سالوی که در غرب واقع است ادامه یافته است. امروزه هنوز هم بخش‌هایی از این دیوار باقی مانده و همچنین در سال ۱۹۸۷ با عنوان قسمتی از مرزهای امپراطوری روم باستان در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

این دیوار در بازی نیز طراحی شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست. همان‎طور که بیان شد می‌دانید این دیوار را می‌توان در قسمت شمالی نقشه انگلستان در منطقه Eurviscire مشاهده کنید. جایزه روشن کردن سیزده آتشکده، از جریان‌های موجود در بازی، نیز در این منطقه قابل دسترسی خواهد بود.

معرفی منطقه Asgard

Asgard، در لیست معرفی مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla جایگاه ویژه‌ای دارد. این منطقه زیبایی بسیار نفس‌گیر و جادویی داشته که مکان مناسبی برای عکاسی و استفاده از کلاغ نیز هست. از آن‌جایی که Asgard در بازی Assassin’s Creed Valhalla مخفیگاهی برای 9 راز مهم و جذاب است، سفر به این منطقه از ملزومات جریان بازی خواهد بود. برای رسیدن به آن باید از پل رنگین کمانی به نام Bifröst عبور کنید. تالار بزرگ بازی که در این قسمت قرار دارد، احتمالا قصری بوده که Einherjar در آن‌جا زندگی می‌کرده‌اند و مکان تجمع اهالی دربار اودین بوده است.

Asgard یکی از مکان‌های اساطیری محسوب می‌شود. مکانی برای زندگی کلاغ‌های جادویی و همچنین حیوانات خانگی اودین، مونین و هوگین. این کلاغ‌ها با پرواز به سراسر قلمرو، به انتقال اخبار کمک شایانی می‌کرده‌اند.

معرفی منطقه Hill of Tara

Hill of Tara یا تپه‌های تارا، منطقه‌ای باستانی و اسرارآمیز واقع در جنوب ایرلند است. با توجه به توضیحاتی که در ابتدای این مقاله بیان شد، می‌دانید که قسمت‌های مربوط به ایرلند و فرانسه قرار است در نسخه‌های بعدی بازی به فضای آن افزوده شود. تپه‌های تارا که مکان تاج‌گذاری پادشاهان و افسانه‌های اساطیری این کشور بوده‌اند، در تریلر این بازی استفاده شده است. علاوه بر آن، این تپه‌ها که در منطقه هیث واقع شده‌اند مکانی جهت انجام مراسم تدفین در نزدیک منطقه Skryne نیز در نظر گرفته می‌شده‌اند.

معرفی منطقه White Cliffs of Dover

White Cliffs of Dover‎ یا صخره‌های سفید دوور، منطقه‌ای در تنگه انگلستان است که از کشور فرانسه نیز می‌توان آن را مشاهده کرد. ارتفاع این صخره 110 متر و امتداد آن حدود 13 کیلومتر اندازه‌گیری شده است. رنگ سفید آن به علت وجود گچ به همراه لایه‌هایی از چخماق سیاه است. این بندر دارای جلوه ویژه و منظره‌ای چشم‌نواز است. بنابراین در لیست مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla قرار می‌گیرد.

برای رسیدن به این قسمت باید به منطقه Kent در کشور انگلیس سفر کنید. در این قسمت نیز بهتر است از قابلیت عکاسی در بازی برای ثبت این فضای شگفت‌انگیز کمک بگیرید.

سخن پایانی و جمع‌بندی

برای طراحی یک بازی ویدیویی موفق، باید جنبه‌های بسیاری در آن به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شود. به گونه‌ای که لازم است در زمینه‌های مختلف و با به کارگیری تخصص‌های مورد نیاز، ساخت یک بازی ویدیویی را تکمیل کرد. فراموش نکنید که مخاطب در زمان حاضر، بسیار باهوش و پرتوقع است. بنابراین برای موفقیت در دنیای پررقابت بازی‌های ویدیویی، توجه به جزییات، یکی از ارکان اصلی موفقیت محسوب می‌شود. نکته‌ای که به خوبی در بازی Assassin’s Creed Valhalla رعایت شده است.

با توجه به این مقاله که با عنوان معرفی مکان‌های جالب و دیدنی Assassin’s Creed Valhalla برای شما عزیزان ارائه شد، می‌توانید تجربه‌های لذت‌بخش و واقعی را با سفر به هر منطقه داشته باشید.

امیدواریم که این مقاله بتواند به شما برای داشتن یک تجربه بهتر در بازی Assassin’s Creed Valhalla کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.