AD

لیست قهرمانان Assassins Creed

لیست قهرمانان Assassins Creed
0 306

شخصیت‌های اصلی سری قهرمانان Assassins Creed مانند Ezio Auditore و Desmond Miles، به دلیل زمان نمایش و توسعه شخصیت‌ها، تاثیر طولانی مدتی بر طرفداران گذاشته‌اند.

ادوارد کنوی و بایک سیوا، به ترتیبب از AC: Black Flag و AC: Origins نیز قهرمانان بسیار خاطره انگیزی با داستان‌های متقاعد کننده‌ای بودند که در بین بازیکنان محبوبیت بیشتری داشتند.

 Eivor Assassin’s Creed Valhalla، Alexios/Kassandra از AC Odyssey، و Altair از بازی اصلی نیز شخصیت‌هایی هستند که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند و هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد و سهم روایی خود را به این فرنچایز می‌آورند.

بازی Assassin’s Creed از زمان آغاز به کار خود در سال 2007 طیف گسترده‌ای از عناوین محبوب را منتشر کرده است. در حالی که جذابیت بزرگ این بازی‌ها دوره‌های مختلف تاریخ بشر است و آنها را به تصویر می‌کشند، شخصیت‌های اصلی هر قسمت در نهایت مهمترین جنبه آن هستند.

همانطور که بازی‌های Assassin’s Creed در مقیاس قابل توجهی محبوبیت پیدا کرده‌اند، شخصیت‌های اصلی نسخه‌های مختلف این بازی تنها در حضورشان رشد کرده‌اند.

این لیست تنها بر روی قهرمانان نسخه‌های اصلی Assassin’s Creed تمرکز خواهد کرد.

 

اتزیو آدیتوره

دزموند مایلز

ادوارد کنوی

بایک سیوا

شخصیت‌های اصلی در این طبقه به دلایل مختلف داستان‌های مجزا و جذابی دارند و رتبه بندی می‌شوند که البته ما در این مطلب وارد جزئیات نمی شویم.

اتزیو ادیتوره و دزموند مایلز هر دو به چهره‌های شاخص Assassin’s Creed تبدیل شده‌اند که اتزیو قهرمان اصلی سه عنوان محبوب و دزموند قهرمان دیگر روایت‌های امروزی پنج قسمت اول IP بوده است.

اتزیو و دزموند علاوه بر زمان زیادی که روی اسرین تایم می‌گذارند، با استعداد و پیشرفت شخصیت خود در طول زمان، طرفداران را شگفت زده کرده‌اند. ادوارد کنوی و بایک سیوا نیز به همین موفقیت‌ها در عناوین مربوط به خود دست یافته‌اند. به صورتی که حضور بیش از حد ادوارد به عنوان یک دزد دریایی که تبدیل به قاتل شده بود، برای تعداد زیادی از طرفداران AC جذاب بود، زیرا نقش او در AC: Black Flag  بخش بزرگی از این موضوع است که چرا به این بازی با علاقه نگاه می‌شود.

داستان واقعا تکان دهنده انتقام و اخلاق بایک نیز تاثیر مشابهی بر روی طرفداران داشته است و بایک را در طول انتقال طوفانی Assassin’s Creed به نسخه‌های RPG جهان باز با Origins در سال 2017 به چراغ امید تبدیل کرد.

آتایر

ایوور وارینسدوتیر

الکسیوس/کاساندرا

الطیر بن لااحد

Assassin’s Creed Valhalla’s Eivor نیز خود را در رده بندی برتر قهرمانان این فرنچایز تثبیت کرده است و طرفداران داستان او را از دوران کودکی تجربه می‌کنند. ایور در حالی که با آسیب‌های روحی و سختی‌های مهم خود دست و پنجه نرم می‌کرد، اشتیاق دوست داشتنی برای کمک به دیگران داشت و به راس قبیله‌اش رسید و جامعه‌ای پر رونق را دور از وطن خود ایجاد کرد. دستاوردهای فردی Eivor به شدت چشمگیر است، با مهارت‌های رهبری و دیدگاه مثبتی که او دارد باعث ایجاد یک شخصیت اصلی و فوق العاده خوب در بازی می‌شود.

AC Oddyssey به طرفداران این امکان را داد که از بین الکسیوس و کاساندرا بتوانند شخصیت‌های اصلی را انتخاب کنند. هر دو شخصیت اساسا در طول داستان به یک شکل عمل می‌کنند. برداشت خارق العاده بازی از یونان باستان در شوخ طبعی الکسیوس / کاساندرا منعکس شد و شخصیتی به طور کلی سبک دل تر از آنچه این فرنچایز به کار می‌برد، ارایه می‌دهد.

Altir قهرمانی بود که همه چیز را برای Assassin’s Creed آغاز کرد و در سال 2007 سکان IP را در دست گرفت. در حالی که Altir فاقد بسیاری از شخصیت و احساسات عمیق بسیاری از قهرمانان داستان بود.

باسم بن اسحاق

جیکوب و ایوی فرای

باسم بن اسحاق اخیرا در نقش شخصیت اصلی Assassin’s Creed Mirage ظاهر شد و ابتدا به عنوان یک شخصیت جانبی و آنتاگونیست شوک والهالا به تصویر کشیده شد. داستان باسم احتمالا پیچیده ترین داستان در بین هر قهرمان AC است، زیرا او حکیم خدای ایسو، لوکی است. این منجر به درگیری در درون باسم می‌شود، زیرا او با خاطرات سرکوب شده در زندگی گذشته خود می‌جنگد و عنصری خارق العاده به داستان او در بازی اضافه می‌کند. در حالی که حضور او در مقایسه با کسانی که بالاتر از او قرار دارند کم رنگ تر است، باسم داستانی واقعا منحصر بفرد در جهان AC ارائه می‌دهد.

شاید تمایل به آشنایی با  سیستم مورد نیاز بازی Assassins Creed Mirage  داشته باشید

Jacob و Evie Frye در Assassin’s Creed Syndicate دو قهرمان بودند و بازیکنان برای استفاده از سبک‌های مختلف بازی بین آنها جابجا می‌شدند. هر دو قهرمان به عنوان خواهر دوقلو ارتباط فراموش نشدنی داشتند، اما متاسفانه انتخاب دو قهرمان همزمان به هر دوی آنها حضور فردی کمتری بخشید، اما با این وجود دوقلوهای Frye نقش مهمی در تاریخچه IP دارند.

کانر

آرنو دوریان

کانر با نام Ratonhnhake: ton نیز شناخته می‌شود، قهرمان نیمه بریتانیایی و نیمه موهاوک Assassin’s Creed 3، که میراث مشترک این شخصیت منجر به تضاد شگفت انگیز تعلق و هدف شد و داستان کانر یکی از دلخراش ترین داستان‌ها در سراسر جهان بود. این ویژگی‌ها همچنین کانر را به یک قهرمان بسیار خسته و خاموش تبدیل می‌کند که متاسفانه خاطره انگیزی بودن او را کاهش می‌دهد.

در نهایت، آرنو دوریان شخصیت Assassin’s Creed Unity بود، یک نجیب فرانسوی – اتریشی که پس از مرگ پدرش به Creed افتاد. داستان آرنو منعکس کننده بسیاری از خاستگاه‌های اتزیو بود، بدون اینکه زمان و شخصیت لازم برای تبدیل شدن اون به شخصیتی تاثیرگذار را داشته باشد، و استقبال منفی اولیه از Unity تنها به اعتبار کلی آرنو لطمه زد.

Assassin’s Creed در بیان طیف گسترده‌ای از داستان‌ها و شخصیت‌ها بسیار خوب عمل کرده است، اما واضح است که برخی از آنها تاثیر بسیار جذاب تری نسبت به دیگران برجای گذاشته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.