AD

بازی Ascent of Ashes، توسط تیم سابق ماد RimWorld، در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

بازی Ascent of Ashes، توسط تیم سابق ماد RimWorld، در ماه نوامبر منتشر خواهد شد
0 416

یک سال پس از اولین معرفی Ascent of Ashes، این بازی در 15 نوامبر 2023 برای دسترسی زودهنگام آماده عرضه خواهد شد. Ascent of Ashes توسط تیمی از ماد سازهای سابق RimWorld، افرادی که پشت بازی محبوب Combat Extended هستند، ساخته شده است.

دموی بازی Ascent of Ashes قبل از عرضه به عنوان بخشی از Steam Next Fest از 9 تا 16 اکتبر 2023 در دسترس خواهد بود.

شاید بخوانید:  بررسی بازی 3 Desperados

بازیکنان در حین کاوش در جهان گسترده تر، پایگاهی می‌سازند و از آن دفاع می‌کنند، با حملات مهاجمان پساآخرزمانی کلاسیک، سایر گروه‌های بازمانده، بازمانده‌های ارتش رسمی و موجودات بیگانه مبارزه می‌کنند. وظیفه شما، به عنوان رهبر شهرک، برقراری تعادل بین اشخاص بازمانده برای ایجاد یک جامعه کاربردی و پایدار است.

video
play-sharp-fill
علاوه بر deep real time با pause combat، بازی Ascent of Ashes وعده می‌دهد که چند ویژگی دیگر را که در این ژانر رایج نیستند، داشته باشد به ویژه، هوش مصنوعی.

هدف توسعه دهندگان این بازی این است که “شبیه سازی عمیق بازی‌های کلاسیک مانند Dwarf Fortress و RimWorld را با چالش تاکتیک بازی‌های XCOM و Jagged Alliance با ژانری ترکیب کنند که “بر کاوش، تعادل و یک گیم پلی استراتژیک تاکید دارد. از طرفی طراحی بصری و ظاهر متمایز مبارزات این بازی چیزی متفاوت از روند معمول را نوید می‌دهد.

می‌توانید Ascent of Ashes را در Steam پیدا کنید، جایی که در 15 نوامبر در دسترس زود هنگام قرار خواهد گرفت.

دانلود بازی Ascent of Ashes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.