AD

انتشار بازی آرک در به صورت رایگان در فروشگاه اپیک

0 280

تاریخ انتشار بازی آرک روی اپیک گیمز مشخص شده است، این بازی در دسته آخرین بازی های mega sale می باشد که به صورت رایگان منتشر می شود. بازی آرک در دنیای قبل از انسان ها می باشد و در داخل این بازی شما دایناسورها و بقیه حیوانات را خواهید دید. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید تا اطلاعات کامل تری را در مورد تاریخ انتشار این بازی به دست آورید.

بازی ARK: Survival Evolution می‌تواند نتیجه خوبی برای فروش بالا بازی درفروشگاه Epic باشد

تاریخ انتشار بازی آرک (ARK: Survival Evolution) هم در فروشگاه اپیک گیمز و هم در فیس بوک اعلام شد: survival evolution  در دسته آخرین بازی های Mega Sale می باشد که به صورت رایگان منتشر می شود. بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection نیز در دسته آخرین بازی های این کمپانی بود که به صورت رایگان منتشر شد.

همچنین بخوانید: جدیدترین اخبار منتشر شده فصل ۲ fall guys

تاریخ انتشار بازی آرک درفروشگاه اپیک

در هفته های گذشته ایپک گیمز کاربرانش را فریب داد. اما بعد از آن اپیک گیمز در فیس بوک شرکت اطلاعاتی منتشر کرد .این اطلاعات نشان می دهد که تاریخ انتشار بازی آرک از فردای 12 ژوئن تا 18 ژوئن 2020 قابل مشاهده است.

شروع دسترسی به بازی ARK: Survival Evolution

از سال 2015 این بازی به شکل آزمایشی در دسترس سریع قرار گرفته بود.، اما تا سال 2017 آرک نسخه رسمی خودش را به صورت رسمی منتشر نکرده بود. این بازی در دنیای خیالی بنا شده است که دایناسور ها و سایر حیوانات ماقبل تاریخ به طور وحشیانه ای پرسه می‌زنند.

شروع دسترسی به بازی ARK: Survival Evolution

بازیکنان برای مبارزه با عناصر بی‌رحمانه، جمع آوری منابع، ساختن وسایل کاردستی و در نهایت دوستی با حیوانات از کوچک تا بزرگ فعالیت می کنند. این نوع از بازی نوعی از سبک بقا است که بیشتر باید با گرسنگی دست و پنجه نرم کنید، همچنین باید سلامتی و استقامت شخصیت خود را در نظر بگیرید.

نکته درمورد سرورهای بازی آرک

با این حال، آنچه در واقع بازی را بسیار عالی می کند، توانایی ایجاد یک قبیله در بازی با دوستان خودتان است. بازی آرک از هر دو سرور PvP و PvE نیز پشتیبانی می کند تا بتوانید با هر سبک که می خواهید متناسب با سلیقه خودتان بازی کنید. این بازی از طریق یک جهان باز، جزئیات ماقبل تاریخ و مجموعه ای از موجودات وحشی را ارائه می‌ دهد که مورد ستایش قرار گرفته است. به این موارد در حین انتشار ARK اشاره شده است

بازی ARK: Survival Evolution همیشه یک بازی سرگرم کننده است و اکنون بدون هیچ هزینه ای، شما می توانید این بازی را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

نکته درمورد سرورهای بازی آرک

انتشار با بازی های برتر

به همراه بازی آرک، شما نیز می توانید بازی سامورایی Shodown NeoGeoرا از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید. این بازی شامل هفت قسمت از بازی مبارزه ای کلاسیک است. این پایان سری بازی های رایگان Epic’s Mega Sale است. شما در این دوره عنوان های برجسته ای همانند بازی های Grand Theft Auto V، Civilization VI و Borderlands: The Handsome Collection را خواهید دید.

برای دریافت و اطلاع تازه ترین اخبار بازی های روز در دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.