AD

معرفی و انتشار بازی کولد استیل 3 برای کامپیوتر

0 249

بازی کولد استیل 3 یک انتخاب عالی است. دنباله آن و نتیجه یک حماسه دربازی کولد استیل 4 که قبلاً در سال 2018 در ژاپن منتشر شده بود، با این حال هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه انگلیسی آن وجود ندارد. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات کاملی را در مورد ابن بازی به دست آورید.

بازی کولد استیل 3 از ماه آینده با پیشرفت ها جدید برای کامپیوتر منتشر می شود

بازی سوم از سری بازی های کولد استیل سرانجام ماه آینده یک نسخه برای کامپیوتر انتشار خواهد کرد. نسخه سوئیچ نیز در آخر سال منتشر می شود.

در جریان پخش NIS در آمریکا اعلام شد که قصد کمپانی تولید کننده ی کولد استیل بر این است که تا پایان سال این بازی یعنی بازی کولد استیل 3 که در سبک JRPG است را منتشر کند. بازی Cold Steel III در سپتامبر 2017 به صورت انحصاری برای پی اس 4 در کشور ژاپن منتشر شد. بعد از آن، در اکتبر 2019 نسخه انگلیسی آن منتشر شد. با وجود اینکه 3 سال تأخیر بین این دو نسخه بدون برای طرفداران این بازی وحشتناک بود، سر انجام همه طرفدار های رایانه شخصی می توانند این بازی را در 23 مارس 2020 انجام دهند.

داستان بازی کولد استیل 3

در بازی کولد استیل 3 (Trails Of Cold Steel III) ، شما یک بار دیگر به همراه قهرمان داستان Rean Schwarzer وارد بازی می شوید، با این تفاوت که این بار به عنوان مربی او ظاهر می شوید. پس از کشف یک نقشه شوم که تهدیدی برای سرزمین مادری او است، این کاراکتر باید تیمی از قهرمانان را از دانشگاه پیدا و آماده کند و آن ها را به پیروزی برساند.

عناصر داستانی مختلفی از بازی های قبلی وسری داستان Trails In The Sky نیز به آن اضافه شده است. اگر تازه وارد هستید، یک معرفی کوتاه شما را به طور کامل در جریان بازی قرار می‌دهد.

نوع گیم پلی کولد استیل 3

گیم پلی Cold Steel III بسیاری از جنبه های سیستم مبارزات را از بازی های قبلی به خوبی حفظ و تنظیم کرده است، با ویژگی های مختلف مثل Brave Order و Break System که در برخی از مبارزات استفاده و اضافه شده است.

نوع گیم پلی کولد استیل 3

بازی Cold Steel III: گرافیک

همانند دستگاه کامپیوتر نسخه قبلی بازی از پشتیبانی 4K و 21: 9 بهره می‌برد، گزینه های گرافیکی پیشرفته و فریم بندی نشده نیز در آن به چشم می خورد. همچنین ویژگی وجود دارد که سرعت بازی را تا 6 برابر نیز افزایش می‌دهد تا مجبور نشوید وقت خود را برای جزئیات بی مورد هدر بدهید.

به طور کلی، اگر به دنبال یک بازی جامع هستید که شامل ویژگی‌های برجسته JRPG باشد، بازی کولد استیل 3 یک انتخاب عالی است. دنباله این بازی که نتیجه ی یک اتفاق به یاد ماندنی است، در بازی کولد استیل 4 که قبلاً در سال 2018 در ژاپن منتشر شده بود منتشر شد. با این حال هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه انگلیسی آن وجود ندارد. در کل سبک گیم پلی کولد استیل ۳ در سری های دیگر این بازی دیده می شود.

اگر به اطلاعات و اخبار بازی های ویدئویی علاقه مند هستید بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.