AD

اعتراض وارد نیست: انتشارسه گانه Apollo Justice Ace Attorney در سال آینده

0 70

در چند سال گذشته، شرکت بازی سازی کپ کام (Capcom) به طور پیوسته سری Ace Attorney خود را به کنسول‌های مدرن ارسال کرده است. این شرکت اخیرا اعلام کرد که این مجموعه را با Apollo Justice Ace Attorney Trilogy  تکمیل می‌کند که در اوایل سال 2024 منتشر می‌شود. این مجموعه شامل Apollo Justice Ace Attorney  است که در ابتدا بر روی DS منتشر شد، و دو بازی 3DS  این سری، Dual Destinies  و Spirit of Justiceدر این مجموعه قرار می‌گیرند.

Ace Attorneyدر حالی که بازی‌ها را می‌توان به صورت مجزا بازی کرد، در مجموع پس از رویدادهای سه‌گانه اصلی Phoenix Wright در DS این بازی‌ها به عنوان ورودی‌های چهارم، پنجم و ششم در سری Ace Attorney شناخته می‌شوند. این مجموعه شامل تصاویری HD بازسازی شده از هر یک از بازی‌ها با حفظ سبک اصلی آنها خواهد بود. این بدان معناست که Apollo Justice Ace Attorney همچنان دوبعدی خواهد بود، اما دو مورد آخر دارای اسپریت‌های سه بعدی به روز شده خواهند بود.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

سری‌های Ace Attorney در مورد وکلای مدافع فینیکس رایت و آپولو جاستیس است که وظیفه دارند از افرادی که متهم به قتل هستند، دفاع کنند. سه‌گانه Phoenix Wright Ace Attorney در سال 2019 به کنسول‌های مدرن آورده شد، و The Great Ace Attorney Chronicles  (یک سری پیش درآمد که در دوران انقلاب صنعتی اتفاق می‌افتد) در سال 2021 وارد کنسول‌های مدرن شد. جدیدترین مجموعه شامل همه بازی‌های اصلی این سری خواهد شد.

 بازیApollo Justice Ace Attorney Trilogy  در کنسول‌های مدرن در دسترس است. این بازی در اوایل سال آینده برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و PC در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.