AD

گیم پلی Star Wars Outlaws محصول شرکت Ubisoft

Ubisoft تصمیم گرفت تا با نگاهی دقیق‌تر به بازی‌ (بازی Star Wars Outlaws) که دیروز در نمایشگاه ایکس‌باکس معرفی کرده بود، ویترین خود را کامل کند. تریلر این بازی قاچاقچی به نام Kay Vess را نشان می‌دهد که به صورت مخفیانه در حال حرکت و تیراندازی در کهکشانی دوردست است. موارد زیادی در این تریلر وجود دارد، بیایید آن را آنالیز کنیم.

نمایش با تلاش Kay Vess برای خروج از یک موقعیت مرگبار شروع می‌شود. در حالی که او یکی از نگهبانان را با زدن قنداق تفنگ در پشت جمجمه‌‌اش ناک اوت می‌کند، سه نفر دیگر هنوز هستند که او باید از دوست آکسولوتل مانند خود Nix برای پرت کردن حواس آنها استفاده کند. U.I. به او گزینه‌هایی می‌دهد تا محافظان را برای حمله هدف قرار دهد، اما به جای آن، او Nix را می‌فرستد تا یک سوئیچ را فشار دهد و صندوقچه به سمت او حرکت کند تا پشت صندوق پنهان شود.

گیم پلی Star Wars Outlawsمتأسفانه او پس از آن به سرعت شناسایی می‌شود و باید از مشکلات خلاص شود. ما می‌بینیم که او چند گانگستر را از محل بیرون می‌کشد، مخفی می‌شود و به بشکه‌های قرمز رنگ و انفجاری شلیک می‌کند. در یک نقطه، او تنظیمات بر روی بلستر خود را از “blast” به “focused” تنظیم می‌کند تا یک shield را غیرفعال کند. پس از آن، او برای یک سکانس تعقیب و گریز پر اکشن به سمت speeder خود می‌رود.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

Kay خود را به یک کانتینا می‌رساند، در آنجا با یک افسر امپراتوری روبرو می‌شود. به بازیکن حق انتخاب داده می‌شود که به افسر رشوه بدهد یا مبارزه کند، دمو پلیر تصمیم می‌گیرد پول خود را نگه دارد و روی افسر اسلحه بکشد و از در به سمت بیرون فرار کند. چهره Kay در صفحه ظاهر می‌شود و کلمه “Wanted” در سراسر نمایشگرها با یک طرح قرمز چشمک می‌زند. Kay به کشتی خود می‌پرد و به فضا می‌رود.

اما گیم پلی به همین جا ختم نمی‌شود. کشتی Kay به سرعت مورد شلیک قرار می‌گیرد و او مجبور می‌شود برای فرار از این موقعیت به این سو و آنسو برود و با گروهی از جنگنده‌ها وارد جنگ می‌شود. علاوه بر جلوه‌های صوتی لیزری جنگ ستارگان کلاسیک، چندین گزینه اسلحه در HUD و همچنین دکمه‌ای برای فعال کردن سیستم هایپردرایو در این بازی وجود دارد.  Kayاز گزینه هایپر درایو استفاده می‌کند و با سرعت دور می‌شود و در نهایت از خطر خارج می‌شود.

در کل بازیStar Wars Outlaws  هیجان انگیز به نظر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.