AD

بازی تنها در تاریکی (Alone in the Dark) در ماه اکتبر عرضه می‌شود و هم اکنون یک پیش درآمد رایگان از آن در دسترس است

0 79

ریبوت بازی Alone in the Dark شرکت اتریشی تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic) درست در هالووین عرضه می‌شود. این بازی ترسناک روانشناختی در تاریخ 25 اکتبر برای PC، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S منتشر خواهد شد. یک پرولوگ رایگان و قابل پخش برای بازی در حال حاضر در دسترس است.

 بازی تنها در تاریکی ریبوتی از مجموعه کلاسیکی با همین نام است که در سال 1992 آغاز شد. اگرچه این نسخه بازسازی مستقیم از نسخه اصلی نیست، اما شخصیت‌های تکرارشونده سریال از جمله ادوارد کارنبی و امیلی هارتوود را در خود دارد. در بازی جدید، صداپیشگی این شخصیت‌ها به ترتیب توسط دیوید هاربر از Stranger Things و جودی کامر، ستاره Killing Eve انجام می‌شود.

Alone in the Darkقیمت این نسخه از بازی مانند سایر نسخه‌های اصلی 70 دلار نخواهد بود. این بازی در ماه اکتبر با قیمت 60 دلار به فروش می‌رسد و یک نسخه لوکس دیجیتال شامل یک کتاب هنری دیجیتال و یک تراک تفسیری با حضور فردریک راینال، خالق اصلی سری، خواهد داشت. کسانی که نسخه دیجیتال لوکس را خریداری کرده یا بازی را پیش‌ خرید می‌کنند، یک پک سفارشی 1992 نیز دریافت خواهند کرد.

همچنین بخوانید: معرفی ۱۰ بازی‌ ترسناک موبایلی

برای امتحان کردن این بازی نباید منتظر بمانید. یک پرولوگ قابل بازی به نام Grace in the Dark اکنون برای  PC، PS5  و Xbox Series X/S  در دسترس است.این دمو برشی از بازی نیست، بلکه یک پرولوگ داستانی اصلی است که به بازیکنان تجربه‌ای بهتر از دنیای این بازی می‌دهد، اگرچه هیچ مبارزه‌ای در این وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.