AD

فروش هفته اول 2 Dead Island از یک میلیون نسخه فراتر رفت!

2 Dead Island

پس از نزدیک به یک دهه انتظار، بالاخره Dead Island 2 منتشر شده و با خود موجی در دنیای گیمینگ ایجاد کرده است. ناشر این بازی به نام Deep Silver اعلام کرده است که بازی Dead Island 2 در اولین آخر هفته عرضه خود از یک میلیون فروش فراتر رفته است. این یک دستاورد قابل توجه بین بازی‌های دیگر محسوب می‌شود.

بازی Dead Island 2 در روز جمعه برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر شد. به محض انتشار، این بازی قلب و ذهن بازیکنان در سراسر جهان را به تسخیر خود درآورده است. تنها در عرض سه روز پس از عرضه، به نقطه عطف فروش بیش از یک میلیون نسخه رسیده است. بدون شک، طرفداران این مجموعه مشتاقانه منتظر انتشار بازی Dead Island 2 بودند.

 علاوه بر آمار فروش چشمگیر، Dead Island 2 از نظر میزان درگیر شدن بازیکنان نیز آمار فوق‌العاده‌ای به دست آورده است. در اولین آخر هفته انتشار آن، بازیکنان 11 میلیون ساعت گیم پلی را ثبت کرده‌اند! واضح است که بازیکنان از اکشن پر غم و زامبی‌کشی این بازی استقبال می‌کنند.

موفقیت بازی Dead Island 2 را می‌توان مدیون تلاش و فداکاری توسعه دهندگان آن در Dambuster Studios دانست. آن‌ها نهایت شور و خلاقیت خود را برای ساختن یک بازی هیجان‌انگیز و فراموش‌نشدنی به خرج داده‌اند. در دسترس بودن Dead Island 2 بر روی پلتفرم‌های متعدد، از جمله آخرین نسل کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی تا حد زیادی به موفقیت فروش آن کمک کرده است. در این بازی گستره وسیعی از گزینه‌ها برای انتخاب بازیکنان وجود دارد، به همین دلیل توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند و بازیکنانی از پلتفرم‌های مختلف را جذب کند.

بازی Dead Island 2 به جلب توجه گیمرها در سراسر جهان ادامه می‌دهد. چراکه میزان فروش آن و مشارکت پرشور بازیکنان در این بازی بسیار قابل توجه است. فرقی نمی‌کند از طرفداران قدیمی این سری یا یک تازه وارد باشید، Dead Island 2 یک تجربه بازی فراموش نشدنی با آدرنالین بالا را به شما ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.