AD

خداحافظGolden Sands!

0 202

خداحافظ Golden Sands!
Golden Sands Outpost یکی از شناخته‌شده‌ترین پایگاه‌ها در بازی Sea of ​​Thieves است، مکانی که اکثر بازیکنان ساعت‌های زیادی را صرف غارت، انبار کردن کشتی‌های خود و ماهیگیری در کنار اسکله می‌کنند. با وجود این محبوبیت، به‌تازگی این دزدان دریایی قادر به یافتن این پایگاه برروی نقشه نخواهند بود، چراکه در به‌روزرسانی این بازی، دیگر خبری از این پایگاه نیست!

Rare Thief در ماه‌های اخیر در حال به‌روزرسانی Golden Sands براساس فعالیت بازیکنان بوده و ظاهر آن را به‌طور چشمگیری تغییر داده تا جایی که این جزیره اکنون شبیه یک پایگاه نظامی شده است! براساس جدیدترین اخبار درحال حاضر به‌روزرسانی این بازی پس از ماه‌ها به اتمام رسیده است.

برخی از بازیکنان این بازی که به پایگاه Golden Sands علاقه داشتند در این مورد توییت‌ها و ساب‌ردیت‌هایی منتشر کرده با این مضمون که “خداحافظ گلدن سندز! دلم برایت تنگ خواهد شد! ” تمام این نوشته‌ها درمورد خاطرات خوش این جزیره است. البته، درکنار سوگواری برای این جزیره، بسیاری از بازیکنان مشتاق تغییرات ایجاد شده هستند و برای جایگزینی آن هیجان دارند.

Golden Sandsدرحالیکه در به‌روزرسانی جدید این بازی جزیره Golden Sands عملا از بین رفته است، اما این جزیره هنوز به نحوی وجود دارد. داستان نابودی این جزیره به این صورت بوده که Servant of Flame به آن حمله می‌کند، درنتیجه این حمله اگر Servant of Flame در نبرد پیروز می‌شد، این جزیره به‌طور کامل از بین می‌رفت. در این صورت جالب می‌شد که ببینیم به‌جای این جزیره چه جایگزینی ارائه می‌شود.

تغییرات صورت گرفته در Golden Sands پس از 5 سال از عرضه آن توسط Rare اعمال شده‌اند. این به‌روزرسانی تغییرات زیادی در این بازی ایجاد کرده است. این شرایط، بازیکنان این بازی را به فکر فرو می‌برد که در 5 سال آینده، چه تغییراتی در آن رخ خواهد داد و چقدر متفاوت خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.