AD

Tears of the Kingdom به شما این امکان را می‌دهد تا با اسب‌های خود در Breath of the Wild متحد شوید!

Tears of the Kingdom به شما این امکان را می‌دهد تا با اسب‌های خود در Breath of the Wild متحد شوید!
0 70

Breath of the Wild

زلدا برای طرفدارانش یک خبر خوب منتشر کرده است! اگر اسب‌هایی که در Breath of the Wild با شما همراهی می‌کردند را از دست داده‌اید، Tears of the Kingdom آنها را به بازی اصلی منتقل می‌کند، البته درصورتی‌که بازی اصلی را انجام داده باشید.

اگر از سوئیچ استفاده می‌کنید که حاوی داده‌های ذخیره Breath of the Wild شما است، Tears of the Kingdom به شما این امکان را می‌دهد تا به همه اسب‌هایی که در بازی اول علاقه‌مند بودید، دسترسی داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اسب وحشی را بگیرید و آن را به نزدیکترین اصطبل خود ببرید تا دوباره با آن متحد شوید.

هنگامی که اعلانی برای دعوت از اسب‌های خود دریافت می‌کنید. اصطبل‌دار چنین چیزی می‌گوید: “ها؟ به نظر می رسد قبلا یک اسب را به ما سپرده‌اید”. از آنجا، می‌توانید سواری جدید خود را ثبت کنید، و هر اسبی را که در Breath of the Wild ذخیره کرده‌اید، با آمارها و اوراق قرضه‌شان نیز کامل ببینید.

متاسفانه، طرفداران هنوز چیزی قابل انتقال از بازی اول پیدا نکرده‌اند. در این بازی، بازیکنان وسایل نقلیه‌ای را که می‌خواهند می‌سازند، با سلاح‌هایی که انتخاب می‌کنند می‌جنگند، و هر بخش از جهان را که برای‌شان جذابیت دارد، کشف می‌کنند.گاهی اوقات انتخابات آنها موفقیت‌آمیز است، و گاهی اوقات به‌طرز شگفت انگیزی شکست می‌خورند، اما هیچوقت پیش نیامده که سرگرم نشوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.