AD

قابلیت Build a Multiview در YouTube TV و تماشای چندین بازی همزمان

0 504

قابلیت Build a Multiview در YouTube TV این امکان را به کاربران یوتیوب می‌دهد تا چندین بازی را به طور همزمان روی یک نمایشگر تماشا کنند و اکنون به نظر می‌رسد این سرویس در حال اضافه کردن پشتیبانی برای نمایش مجموعه‌ای سفارشی از بازی‌ها با گزینه Build a Multiview است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با چت بات یوتیوب را نیز داشته باشید.

YouTube TV اولین بار Multiview را سال گذشته در جریان March Madness معرفی کرد. این ویژگی به بینندگان اجازه می‌دهد تا حداکثر چهار بازی را همزمان با انتخاب از برخی گزینه‌های از پیش تعیین شده استریم کنند. YouTube TV بعداً این ویژگی را گسترش داد و به برخی از محتواهای غیرورزشی و بعداً بازی‌های بیشتری از جمله NFL Sunday Ticket در ماه‌های اخیر اجازه دسترسی داد. در ماه اکتبر، این ویژگی دوباره گسترش یافت و شامل بازی‌های NBA League Pass شد.

اما با این وجود، هیچ گزینه‌ای برای انتخاب بازی‌ها یا کانال‌هایی فراتر از گزینه‌های ارائه شده توسط YouTube وجود نداشت.

یکی از کاربران YouTube TV در Reddit گزینه جدید «Built a Multiview» را در روزهای اخیر مشاهده کرد که به نظر می‌رسد با ظرفیت محدود در حال عرضه است. هنگام استریمینگ یک بازی، YouTube TV  گزینه‌ای برای انتخاب سه بازی دیگر از آنچه در حال حاضر در دسترس بود را ارائه کرد. در آزمایش دوم، یکی از کاربران این گزینه را دید که از بین بازی‌های فعال، نه فقط بازی‌های  NBA، قابل انتخاب بود.

این یک توسعه بزرگ نسبت به آنچه قبلا در دسترس بود، است. قبلاً، YouTube TV  فقط ترکیب‌های ممکن Multiview را فهرست می‌کرد، اما به نظر می‌رسد گزینه جدید «Build» سریع‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشد.

گفته می‌شود، گزارش‌های مربوط به این موضوع بسیار محدود هستند، بنابراین واقعاً مشخص نیست که آیا YouTube برنامه‌هایی برای انتشار گسترده آن دارد یا خیر. با این حال، ظاهراً گوگل تأیید کرده است که این ویژگی در حال آزمایش با CordCuttersNews  است، اما هیچ صحبتی در مورد اینکه چقدر قرار است در دسترس باشد وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.