AD

عرضه‌های Xbox Game Pass در ماه می 2023

عرضه‌های Xbox Game Pass در ماه می
0 131

عرضه‌های Xbox Game Pass

Xbox Game Pass، یک سرویس اشتراک اینترنتی است که بیشتر به خاطر تنوع بسیار زیاد مبتنی بر فضای ابری شناخته می‌شود. در این سرویس امکان دسترسی به بیش از 100 بازی مختلف وجود دارد، خبر خوب آن است که این سرویس بار دیگر در حال آماده شدن برای آپلود یک دسته جدید از IPها است.

 به جرات می‌توان گفت که پس از انتخاب گزینه‌های مورد نظر Game Pass در ماه گذشته، انتظارات ما نسبت به عرضه‌های این ماه به طرز خیره‌کننده‌ای بالا رفته است. با وجود بازی‌هایی مانند Minecraft Legends و Ghostwire: Tokyo فهرست عرضه Xbox Game Pass تکمیل می‌شود، بر همین اساس طرفداران این پلتفرم اکنون امیدهای زیادی برای آینده دارند. البته، همانطور که از برنامه عرضه این پلتفرم معلوم است، قرار نیست که امید طرفداران را ناامید کند، زیرا Redfall، Ravenlok، و Amnesia: The Bunker همگی در طی سی روز آینده به سمت کتابخانه می‌روند.

مانند هر ماه در گیم پس، این احتمال وجود دارد که مایکروسافت چند عنوان جدید را به این پلتفرم بیاورد. با این حال، همانطور که می‌دانید، واقعا تنها شش مورد وجود دارد که می‌توانید به آنها توجه کنید، که هر کدام از این 6 مورد از یک ژانر و استودیو کاملا متفاوت هستند. در جدول زیر بازی‌هایی وجود دارد که می‌توانید در چهار هفته آینده منتظر آنها باشید.

 

2 می Redfall Xbox Series X|S<  PC,
4 می Ravenlok PC, Xbox One, Xbox Series X|S
11 می Fuga: Melodies of Steel 2 PC, Xbox One, Xbox Series X|S
23 می Amnesia: The Bunker PC, Xbox One, Xbox Series X|S

 

26 می Railway Empire 2 PC, Xbox Series X|S
30 می Farworld Pioneers PC

 

اگر می‌خواهید هر یک از بازی‌های فوق را تهیه کنید، باید اشتراک ماهیانه Xbox Game Pass یا Game Pass Ultimate را با قیمت 9.99 دلار خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.