AD

عرضه بازی World Of Warcraft روی کنسول؟

عرضه بازی World Of Warcraft روی کنسول؟
0 1,955

بازی World of Warcraft یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تمام دوران است. بلیزارد هنوز هیچ برنامه اعلام شده‌ای برای آوردن WoW  به کنسول ندارد، اما یکی از توسعه دهندگان ارشد WoW اکنون گفته است که بلیزارد “موقعیت خوبی” برای انجام این کار دارد.

Holly Longdale معاون رئیس و تهیه کننده اجراییWoW، به GamesRadar گفت که او لزوما موافق نیست که WoW تدارکات فنی و پیچیدگی‌های زیادی برای انتقال به کنسول دارد. لانگدیل گفت: من فکر می‌کنم که ما موقعیت خوبی داریم، به همین دلیل است که در مورد آن صحبت می‌کنیم. همچنین شاید علاقمند به بازی وارکرافت 3 باشید از اینرو کد‌های تقلب بازی Warcraft 3 را در این مطلب م‌یتوانید مشاهده کنید.

در حال حاضر، بلیزارد بر روی طرح سه بسته الحاقی بلندپروازانه خود یعنیWorldsoul Saga  تمرکز کرده است. با این حال، لانگدیل گفت که تیم می‌تواند در رابطه با پورت کنسولWoW، مدتی بعد دوباره موارد را بررسی کند.

لانگدیل گفت بلیزارد هنوز هیچ صحبتی در مورد آوردن WoW به کنسول یا اضافه کردن آن به کاتالوگ Game Pass برای رایانه شخصی نداشته است.

دیگر MMOهایی که از PC به کنسول آمده‌اند تایتل‌هایی مانندThe Elder Scrolls Online، DC Universe Online  و Final Fantasy XIV  هستند. طبق گزارش‌ها، برنامه‌هایی برای عرضه آنلاین The Lord of the Rings به کنسول وجود دارد.

بازی WoW در ابتدا در سال 2004 عرضه شد، بنابراین به بیستمین سالگرد خود نزدیک می‌شود. The War Within بسته الحاقی بعدی این بازی در پاییز 2024 عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.