AD

چرا باید از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟

0 1,362

امروزه، بسیاری از کسب و کارها به دنبال نصب و راه اندازی نرم افزارهای متعددی از جمله نرم افزار CRM و نرم افزار تیکتینگ هستند و می خواهند شرایط کسب و کار خود را بهبود ببخشند. اکنون سوال اینجاست این نرم افزار چه قابلیت هایی دارد که باعث شده است به یک نرم افزار بین المللی و محبوب تبدیل شد. نرم افزار سی ار ام به مدیریت داده های مشتریان در کسب و کارها کمک می کند و در نتیجه آنها راحت تر می توانند استراتژی های کاری خود را برای افزایش فروش و کسب رضایت مشتریان پیش ببرند. بنابراین، تمامی کسب و کارها باید خرید نرم افزار CRM را مد نظر قرار دهند.

 

ویژگی های نرم افزار CRM

نرم افزار CRM یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است که به شرکت ‌ها کمک می کند روابط خود را با مشتریانشان مدیریت کنند و کسب و کار خود را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهند. برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر هستند:

  • مدیریت اطلاعات مشتریان: سیستم CRM اطلاعات مشتریان را در یک محیط مرکزی جمع آوری می کند که این داده ها می توانند شامل اطلاعات تماس، تاریخچه خرید، شکایات، نظرات و غیره باشند.
  • تحلیل داده های مشتری: سیستم CRM می تواند اطلاعات بدست آمده از مشتریان را به خوبی مدیریت کنید و به رشد شرکت ها کمک نماید. به طور مثال، شرکتی متوجه می شود که 90 درصد از مشتریانش در منطقه x تهران و یا از شهر y هستند. در نتیجه، می تواند تصمیمات لازم را برای ارائه بهتر خدمات خود در آن منطقه در نظر بگیرد.
  • مدیریت فرایند فروش: سیستم CRM به شرکت‌ها کمک می کند تا فرایند فروش خود را مدیریت کنند و با پیگیری سفارشات و روند فروش تمامی کارها را به خوبی پیش ببرند.
  • مدیریت پشتیبانی و خدمات پس از فروش: سیستم CRM به شرکت‌ها کمک می کند تا پشتیبانی و خدمات پس از فروش را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند و در صورت نیاز با مشتریان خود تماس بگیرند.
  • مدیریت کمپین های بازاریابی: سیستم CRM به شرکت‌ها کمک می کند تا کمپین های بازاریابی خود را مدیریت کنند و بهترین نرخ سود بازگشت سرمایه را از این کمپین ها بدست بیاورند.
  • دسترسی آسان: سیستم CRM به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و آسانی به اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنند و بتوانند ارتباطات خود را حفظ نمایند.
  • گزارشگیری: نرم افزار CRM گزارش هایی مختلفی را به صاحبان کسب و کارها ارائه می دهند و آنها می توانند با استفاده از این گزارش ها عملکرد خود را در یک دوره زیر نظر داشته باشند. به طور مثال، می توانند هر سه ماه یکبار فروش خود را به صورت گزارش تحلیلی بر روی نمودارها مشاهده کنند و در نتیجه متوجه می شوند در کجا به خوبی پیش رفته اند و در کجا اشتباهاتی داشته اند.

چه شرکت هایی از نرم افزار تیکتینگ استفاده می کنند؟

شرکت‌های مختلفی از نرم افزار تیکتینگ استفاده می کنند. به طور کلی، هر شرکتی که نیاز به پشتیبانی مشتریان دارد و خدمات پس از فروش به مشتریان را یکی از ارکان اصلی و دغدغه های اصلی کسب و کار خود میداند باید از نرم افزار تیکتینگ استفاده کند.

آیا-همه-کسب-و-کارها-به-نرم-افزار-crm-نیاز-دارند

شرکت های ارائه دهنده خدمات فنی، شرکت های صنعتی، شرکت های مالی، شرکت های فروشگاهی و تجاری، شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات و شرکت های تولیدی از جمله شرکت هایی هستند که می توانند از این نرم افزار بهترین بهره را ببرند. این شرکت باعث ارتباط مسمتمر با مشتریان می شود و در نتیجه مشکلات مشتریان سریعا بررسی می شوند و در نتیجه همین امر رضایت آنها را در پی دارد.

آیا همه کسب و کارها به نرم افزار CRM نیاز دارند؟

تمامی کسب و کارها، چه کوچک و چه بزرگ، برای رشد و رسیدن به اهداف خود نیازمند نرم افزار CRM هستند. همانطور که در قسمت ویژگی های نرم افزار سی ار ام متوجه شدید این نرم افزار می تواند به کسب و کارها کمک کند داده های خود را به بهترین شکل مدیریت کنند و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند. استفاده از نرم افزار سی ار ام در کسب و کارهای کوچک ایده خوبی است و به رشد کسب و کارها کمک می کند، از طرف دیگر، استفاده از نرم افزار سی ار ام در کسب و کارهای متوسط و بزرگ الزامی است و در صورتی که این کسب و کارها از این نرم افزار استفاده نکنند با مشکلات زیادی رو به رو می شوند و بخش زیادی از قدرت خود را در بازار از دست می دهند.

برای-خرید-نرم-افزار-CRM-به-کجا-مراجعه-کنیم؟

برای خرید نرم افزار CRM به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد نرم افزار سی ار ام در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این نرم افزار رفتار مشتری را از زمانی که وارد کسب و کار شما می شود تا زمانی که خارج می شود تحت بررسی قرار می دهد و این اطلاعات بسیار مفید هستند. برای خرید و تهیه نرم افزار سی ار ام می توانید به سایت جولیو مراجعه کنید و از خدمات گسترده این برند در ارائه نرم افزاهای مختلف بهره مند شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.