AD

بازیکنان Call of Duty می‌توانند بیشتر تجهیزات خود در بازی  Modern Warfare II را به Modern Warfare III بیاورند

0 232

اکتیویژن با بازی Call of Duty: Modern Warfare III که امسال در سری پرفروش‌ترین بازی‌های تیراندازی نظامی است، کار متفاوتی انجام می‌دهد. به جای اینکه از ابتدا شروع کنید و مجبور باشید مجموعه سلاح‌ها و سایر ادوات خود را بازسازی کنید، اکتیویژن به بازیکنان اجازه می‌دهد تقریباً هر چیزی را که در Modern Warfare II  آنلاک می‌کنند، به سری جدید از بازی انتقال دهند.

این ابتکار به اصطلاح Carry Forward برای Call of Duty: Warzone نیز صدق می‌کند و محتوا بین بازی‌های اصلی و بازی‌های رایگان بتل رویال به اشتراک گذاشته می‌شود. Warzone Mobile، که قرار است اواخر امسال وارد بازار شود، این خصوصیات را دارد.

اغلب اپراتورهای آنلاک شده، اسکین‌های اپراتور، باندل‌ها، همه سلاح‌ها، attachment‌ها و سایر جوایز از MW2 به MW3 انتقال می‌یابند. علاوه بر این، اگر به بالا بردن سطح اسلحه در MW2 ادامه دهید، این پیشرفت در MW3  منعکس خواهد شد.

البته این نکته را بخاطر داشته باشید که این قابلیتی یک طرفه است و هیچ پیشرفت یا آنلاک کردن در MW3 در MW2 انجام نخواهد شد و قابلیت Carry Back  نیز وجود ندارد.

قابلیت‌های اصلی که از بازی 2022 به بازی امسال نمی‌آید، لوازم تزئینی برای وسایل نقلیه‌ای است که در MW3  وجود ندارند.  War Trackها که آهنگ‌هایی هستند که می‌توانند در وسایل نقلیه پخش شوند، نیز انتقال نمی‌یابند. Activision در پاسخ به یک پرسش متداول گفت که برخی تجهیزات تاکتیکی و کشنده ممکن است به دلیل حذف شده آن موارد در MW3 در دسترس نباشند و با تجهیزات موجود درMW3  جایگزین شوند.

اگرچه MW2 و MW3 توسط استودیوهای داخلی مختلف (به ترتیب Infinity Ward و Sledgehammer Games) اداره می‌شوند، شما مجبور نخواهید بود برای انتقال سلاح‌ها و ادوات خود مراحل پیچیده‌ای را طی کنید. Activision همه چیز را مدیریت خواهد کرد، البته این نکته را بخاطر داشته باشید که باید برای هر دو بازی از یک حساب کاربری یا نمایه استفاده کرده باشید.

اکتیویژن بازی Call of Duty: Modern Warfare III را در تاریخ 10 نوامبر منتشر خواهد کرد. در رویداد رونمایی که برای 17 آگوست تنظیم شده است، اطلاعات بیشتری در مورد بازی در دسترس خواهد بود.

پس از آخرین تریلر بازی، طرفداران حدس می‌زنند که MW3 شامل یک برداشت به روز شده از ماموریت بسیار بحث برانگیز No Russian  از Modern Warfare II اصلی است که در سال 2009 منتشر شد. این سطح در نسخه ریبوت شده MW2 در سال گذشته وجود نداشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.