AD

بیش از 1000 اصلاح و بهینه سازی، ابزار رسمی ماد و ویژگی های درخواستی در  بازی Baldur’s Gate 3

0 79

پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز Baldur’s Gate 3 و چند هات فیکس (رفع فوری مشکل)، Swen Vincke، مدیرعامل Larian می‌گوید که این D&D RPG  قبل از اولین پچ بزرگ خود، یک هات‌فیکس دیگر دریافت می‌کند که شامل «+1000» مورد اصلاح و رفع اشکال می‌شود. سپس آن پچ با پچ دیگری دنبال می‌شود که شروع به پاسخ دادن به پیشنهادات بازیکن می‌کند.

Vincke نوشت: همه ما از بازخورد شما بسیار ذوق زده هستیم. این بسیار ارزشمند است. تمرکز ما در حال حاضر رفع هر گونه مشکلی است که شما گزارش می دهید، از طرفی ما به پیشنهادات گوش می دهیم. نقشه راه فعلی: الف) هات فیکس 4، ب) پچ 1 (+1000 رفع اشکال و اصلاح)، ج) پچ 2. پچ دوم برخی از درخواست ها را در خود جای داده است.

در مصاحبه ای با PC Gamer هفته گذشته،Vincke  همچنین تایید کرد که ابزارهای رسمی ماد در راه هستند، که این خبر کمی بهتر از خبر دریافت پچ است.

هنوز مطمئن نیستیم که آیا Vincke از یک مجموعه ابزار کامل برای کمپین صحبت می کند مانند ابزارهایی که استودیو برای Divinity: Original Sin 2  منتشر کرد یا منظورش مجموعه ای کوچکتر از ابزارها مانند یک راه حل رسمی برای باز کردن و تبدیل فایل های بازی است. Vincke در این مصاحبه گفت زمانی که عرضه PS5 متوقف شود پشتیبانی از ماد Baldur’s Gate 3 به‌طور چشمگیری بهبود می‌یابد، که امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

اخیراً از مدیر انتشارات Larian مایکل دوز (Michael Douse) نیز شنیده ایم که روشی برای تغییر ظاهر کاراکتر شما در اواسط بازی وجود دارد. این ویژگی بسیار مورد درخواست بوده و یکی از مواردی است که انتظار داریم در دومین پچ بزرگی که Vincke به آن اشاره کرد، ببینم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.