AD

بازی Watcher of Realms با مجموعه‌ای از رویدادهای کریسمسی

بازی Watcher of Realms با مجموعه‌ای از رویدادهای کریسمسی
0 285

بازی Watcher of Realms در 15 دسامبر مجموعه‌ای از رویدادها با مضمون کریسمس را آغاز می‌کند. علاوه بر این، در طول رویدادها، شما این فرصت را خواهید داشت که یک قهرمان افسانه‌ای متعلق به جناح جدید را به دست آورید. همچنین شاید علاقه مند به آشنایی با بهترین بازی های RPG باشید.

رویداد shard summon از 15 دسامبر تا 1 ژانویه اجرا می‌شود. همانطور که از نام آن پیداست، این رویداد به شما امکان می‌دهد با شرکت در مودها و رویدادهای مختلف بازی، shards به دست آورید. هنگامی که به اندازه کافی shards جمع آوری کردید، می‌توانید قفل قهرمان افسانه‌ای جدید خود را از جناح جدید Supreme Arbiter باز کنید. همچنین می‌توانید هر روز در طول رویداد با ورود به سیستم، جوایز رایگان دریافت کنید. جوایز رویداد Christmas Daily Check-in شامل الماس، احضار کریستال‌ها و حتی یک اسکین جدید است.

علاوه بر این، این بازی میزبان دو رویداد احضار از 22 دسامبر تا 25 دسامبر است: یک رویداد احضار کریسمس انحصاری و یک رویداد احضار محدود کریسمس. شما فرصتی خواهید داشت که قهرمان انحصاری کریسمس، گوندولین (Gwendolyn) از جناح North Throne را احضار کنید. همه قهرمانان افسانه‌ای در طول رویداد احضار محدود کریسمس 2 برابر و سه قهرمان افسانه‌ای 10 برابر ریت خواهند داشت.

Watcher of Realms همچنین یک مود بازی محدود جدید به نام Immortal Codex را معرفی می‌کند که به طور انحصاری تا ماه دسامبر در دسترس خواهد بود. درImmortal Codex، شما باس‌ها را در سه مرحله به چالش خواهید کشید. هرچه امتیاز شما در برابر یک باس بالاتر باشد، پاداش‌های بهتری دریافت خواهید کرد.

بسیار شبیه بهRaid: Shadow Legends، بازیWatcher of Realms  کدهایی را منتشر می‌کند که می‌توانید در بازی از آنها برای دریافت جوایز اضافی استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.