AD

بهترین مکان های فرود در نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون 2

26 1,985

همیشه در دنیا دخترها با یک سؤال مضحک که وای حالا برای امشب چه بپوشم!! مسخره می‌شدند. کلی لباس در کمد است و انتخاب از بین آن‌ها کمی سخت… حال این بدبختی گریبان‌گیر گیمرها هم شده است. سؤال اصلی اینجاست که وای حالا کجا بپرم؟ بالاخره نسخه جدید وارزون منتشر شده و اکتیویژن با یک نقشه جدید که نام آن Al Mazrah است به سراغ ما آمده است. Al Mazrah نیز یک نقشه بزرگ است و حال ما نمی‌دانیم برای شروع گیم کدام نقطه بهترین گزینه است. به همین دلیل ما قصد داریم بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه این مقاله ایموجو با ما همراه باشید.

 

چه اهمیتی دارد که کجا فرود بیاییم؟

لازم است بدانید که همه منابع بازی به‌صورت یکسان در نقشه توزیع نمی‌شود. برای اینکه بتوانید بهتر لوت کنید و تجهیزات بهتری داشته باشید نیاز دارید در بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 فرود بیایید. این موضوع در برد شما نقش زیادی دارد.

همچنین شما باید به موقعیت جغرافیایی مکان نیز دقت لازم را داشته باشید. این موضوع باعث می‌شود که خیلی با زون درگیر نشوید و بیشتر تمرکزتان روی مبارزه باشد. وقتی که در قسمت‌های مرزی فرود می‌آیید زون خیلی سریع به سراغ شما خواهد آمد. این‌گونه تنها کاری که باید بکنید فرار از زون است و هیچ خبری از انمی نیز نخواهد بود.

فضای مکان فرود نیز خیلی مهم است. ببینید برای مثال ممکن است برخی شما در محیط‌های بسته شوتینگ بهتری داشته باشید. این در حالی است که برخی دیگر در محیط‌های باز اهمیت بهتری دارند. به همین دلیل باید بادقت به این موضوع بهترین مکان پرش را بر اساس سبک بازی خود انتخاب کنیم.

بعد از آن هم نوبت می‌رسد به قسمت‌های شلوغ مپ، شخصیت پلیرها از دو حالت خارج نیست: یا کله شق هستند و می‌خواهند دائماً با انمی درگیر باشند. یا زیرک هستند و فرار می‌کنند و در پایان یک وین بی‌زحمت به دست می‌آورند. نقطه پرش روی این موضوع تأثیرگذار است.

 

بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 کدام‌اند؟

حال که متوجه شدید که چه عواملی در انتخاب یک محل به‌عنوان بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 انتخاب می‌شود. بهتر است هرچه سریع‌تر به معرفی این مکان‌ها بپردازیم تا نه وقت شما گرفته شود و نه وقت ما! پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

Sa’id City

Sa’id City

حدس می‌زنم که یک ایرانی که نامش سعید است در طراحی نقشه بازی نقش داشته است. وگرنه چه دلیلی دارد که اکتیویژن یکی از شهرهای بازی خود را سعید سیتی یا همان سعی شهر بگذارد. به‌جرئت می‌تواند گفت که سعید سیتی یکی از بهترین مکان های فرود در کال آف دیوتی وارزون 2 است.

یک بهشت عالی که درعین‌حال جهنم نیز هست. به‌هرحال هر چیزی که فایده دارد یک سری ایراد نیز دارد. اگر می‌خواهید بازی را با توپ پر آغاز کنید که نباید ترسی داشته باشید. اصلاً ترسی ندارد هر اتفاقی بیفتد آخرش این است که به لابی خواهید رفت.

این شهر دارای مکان‌های مهمی مثل ایستگاه پلیس، ایستگاه آتش‌نشانی، درمانگاه و بانک است که بهترین مکان‌های سعید سیتی برای لوت هستند. همیشه بهترین آیتم‌های هر مچ در سعید سیتی پیدا می‌شوند پس بهتر است برای یک برد راحت و شیرین بازی را از شهر سعید آغاز کنید.

اما خب یک چیز هرچه باارزش‌تر خاطرخواه آن نیز بیشتر است. به‌احتمال زیاد یک روز خوش هم در این سعید سیتی نخواهید دید. زیرا این مکان همیشه شلوغ هست و بیشتر اسکواد‌ها سعی می‌کنند برای لوت بهتر در این مکان فرود بیایند. پس بهتر است خود را برای یک جنگ سخت آماده کنید.
البته اکتیویژن یک کار هوشمندانه کرده است و کار شما را آسان‌تر می‌کند. در این شهر قسمت‌های مختلفی هستند که مکان اسپان ماشین‌های مختلف بازی است. شما می‌توانید سریع لوت کنید و با این ماشین‌ها پا به فرار بگذارید. البته لازم به ذکر است در قسمت جنوبی شهر کنار ساحل قایق نیز برای فرار پیدا می‌شود.

اگر تازه‌وارد هستید و خیلی خوب بازی نمی‌کنید. یا حال‌وحوصله جنگ و دعوا را ندارید یک توصیه برای شما دارم. بهتر است که هیچ‌وقت سمت فروشگاه‌ها و مرکز خرید شهر سعید نروید. ساختمان‌های این منطقه از قسمت‌های مختلف راه ورود دارد. به همین دلیل ممکن است که به‌یک‌باره توسط یک اسکواد محاصره شوید. برای مثال لازم است بدانید این ساختمان سقف شیشه‌ای دارد.

 

East Suburbs

East Suburbs

شهر East Subburbs یا حومه شرقی نیز یکی از بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 است. این قسمت از مپ حتی اگر فرود هم نیامدید می‌تواند یک مقصد عالی برای ادامه مسیر شما باشد. پس نیازی نیست که حتماً روی آن فرود بیایید.

این قسمت دارای فروشگاه همبرگر، ایستگاه پلیس و بیمارستان است. همچنین دارای دو عدد پمپ‌بنزین نیز هست که می‌توانید خودروی خود را در آن سوخت‌گیری کنید. علاوه بر پمپ‌بنزین یک پمپ‌بنزین آبی نیز برای قایق‌ها در East Suburbs قرار دارد.

همچنین در این شهر یک انبار مهمات نیز وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. خلاصه بخواهم بگویم هرچه که برای بازی نیاز خواهید داشت در این قسمت از مپ یافت خواهد شد. البته لازم به ذکر است که وسایل نقلیه خیلی در این قسمت از مپ راحت پیدا نمی‌شود.

همچنین شما می‌توانید از طریق این قسمت از مپ به شهرهای دیگر مثل Al Sharim و MarshlandsOutskirts Of Ahkdar Village دسترسی داشته باشید. به همین دلیل دیگر هیچ نگرانی از بابت زون بازی نخواهید داشت. زیرا زون هر نقطه را برای ادامه انتخاب کند شما از طریق East Suburbs به آن دسترسی خواهید داشت.

 

Observatory

Observatory

اگر نقشه بازی را نگاه کنید Observatory تقریباً در وسط مپ قرار گرفته است و در هنگام پرش کاملاً به‌راحتی در دسترس است. این قسمت نیز یکی از بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون در مپ است. قسمت رصدخانه یا همان Observatory مکان خوبی برای لوت کردن آیتم‌های خوب و قدرتمند است.

به‌هرحال هر چیز خوبی یک بهایی دارد. علاوه بر اینکه این لوکیشن یکی از بهترین مکان‌های فرود در کال آف دیوتی وارزون 2 استیکی از خطرناک‌ترین مکان‌های نقشه نیز هست. احتمال اینکه از یک جای نامعلوم ناک شوید و به لابی برگردید بالا است پس حواستان را جمع کنید.

رصدخانه کلی ساختمان‌های بلند دارد که می‌توانید با تیم خوب بر روی آن‌ها کمین کنید. علاوه‌برآن اطراف این مکان را کوه‌ها تشکیل داده‌اند. شما می‌توانید به‌راحتی به ارتفاعات رفته و کمین کنید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که کارکردن با Snip را بلد باشید. به‌خاطر همین‌گونه افراد است که می‌گوییم بی‌دلیل در این قسمت از نقشه به گشت‌وگذار نپردازید.

همچنین لازم به ذکر است که روستای اهکدر نیز در پشت کوه‌های رصدخانه قرار دارد. درصورتی‌که مهمات رصدخانه تمام شد یا نیازی به گاز داشتید به آنجا مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از بالای کوه‌ها به‌جای رصدخانه برای افراد روستا کمین کنید.

 

Rohan Oil

Rohan Oil

منطقه Rohan Oil نیز یکی از بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 است. همیشه که قرار نیست یک مکان در نقشه بهترین لوت‌ها را داشته باشد تا به بهترین مکان های فرود در کالاف دیوتی وارزون 2 بپیوندد. در برخی موارد استراتژیک بودن مکان نیز بسیار مهم است.

درست است که این یک جنگ واقعی نیست و ما نیز هیچ هدفی از این بازی نداریم. اما برای پیروزی باید یک استراتژی مبارزه داشته باشیم. حال این استراتژی می‌تواند بر مبنای کمپ کردن باشد یا راش دادن. این بستگی به خود شما دارد که کدام موضوع را انتخاب می‌کنید.

اگر به دنبال لوت‌های خیلی خوب و قوی هستید بهتر است به این مکان نیایید. اما اگر به دنبال این هستی که تعداد کیل خود را افزایش دهید این مکان بهترین است. همچنین Rohan Oil بهترین مکان برای کسانی است که شوتینگ آن‌ها در محیط‌ها باز بهتر است.

می‌توانید روی ساختمان‌های بلند این منطقه بروید و برای دشمنان خود کمین کنید. واقعاً پرسه‌زدن در چنین مکان‌هایی بی‌عقلی محض است. مگر اینکه قصد خودکشی داشته باشید. هر مچ کلی پلیر کمپر دارد که  در ابتدای بازی می‌روند و روی این ساختمان‌ها مستقر می‌شوند.

ر مجاورت Rohan Oil معدن و شهر و روستا نیز موجود است. شما می‌توانید در صورت نیاز به این مکان‌ها بروید و برای ادامه بازی مهمات تهیه کنید. وقتی در یک مکان فرود می‌آید بهتر است قبل از هر چیزی به راه در روهای آن مکان نیز فکر کنید. تا اگر نتوانستید در آن مکان لوت کنید هرچه سریع‌تر به یک مکان بهتر برسید وگرنه پیروز نخواهید شد.

Rohan Oil واقعاً این امکان را دارد و کلی شهر و روستا دور این منطقه را گرفته است. همچنین این قسمت خیلی به انتهای نقشه نزدیک نیست. شما می‌توانید با یک وسیله نقلیه به‌راحتی در سریع‌ترین زمان مکن به مرکز نقشه برسید.

 

جمع‌بندی

در نهایت با بهترین مکان های فرود در کال آف دیوتی وارزون 2 آشنا شدیم. البته که هیچ اجباری نیست که در این مکان‌ها فرود بیایید. اما همان‌طور که می‌دانید داشتن اسلحه و مهمات خوب باعث می‌شود راحت‌تر پیروز شوید. پس اگر به دنبال یک لوت عالی هستید این مکان‌ها بهترین گزینه برای شما هستند. همچنین لازم به ذکر است که سعید سیتی به‌عنوان بهترین مکان فرود در کال آف دیوتی وارزون 2 شناخته می‌شود. نظر شما چیست؟ تابه‌حال در کدام یک از این لوکیشن‌ها فرود آمده بودید؟ درصورتی‌که فکر می‌کنید قسمتی دیگر از مپ نیز پتانسیل عالی برای فرود دارد برای ما و دیگران در قسمت نظرات emojo معرفی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

26 نظرات
 1. سارا سرابی می گوید

  بهترین اسالت رایفل فصل دهم کالاف چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر DR-H بهترین اسالت رایفل فصل دهم Call of Duty Mobile است که هم از فواصل دور و هم در نبردهای نزدیک فوق‌العاده عمل می‌کند. با هر شلیک می‌تواند نهایتا ۳۲ واحد از درجه سلامتی دشمن بکاهد و اگر اتچمنت OTM Mag را روی آن نصب کنید، به سلاحی خوفناک بدل می‌شود.

 2. میلاد مشرقی می گوید

  سلام خسته نباشید بهترین اسنایپ فصل دهم کالاف رو معرفی میکنید ممنون ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر Locus بهترین اسنایپ فصل دهم Call of Duty Mobile است. اگر خاطرتان باشد، این جایگاه مدت‌ها در قبضه DL Q33 بود اما Locus با دقت بسیار بالا و وزن پایین، رتبه اول را به خود اختصاص داده و قصد پس دادنش را نیز ندارد.

 3. کتایون سلیمانی می گوید

  سلام وقت بخیر بهترین نوع شلیک هر کدوم از اسلحه های بازی رو معرفی میکنید ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر

   Assault Rifles: Hip
   SMGs: Hip
   Shotguns: Hip
   LMGs: Hip
   Sniper Rifles: ADS
   Pistols: Hip

 4. سوشا می گوید

  چرا نیاز به استفاده از بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل دارم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر فارغ از تنظیمات عمومی بازی، هرکدام از حالت‌های بازی نیز تنظیمات خاص خود را دارند که حرفه‌ای‌ها با توجه به سبک بازیشان آن‌ها را به صورت جداگانه انتخاب می‌کنند.

 5. امیر علی می گوید

  منظور از موثر بازی کردن در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر منظور از موثرتر بازی کردن است که بتوانید در قسمت بتل رویال بازی، بیشتر کیل بگیرید و در راستای رسیدن به پیروزی بهتر عمل کنید.

 6. جواد می گوید

  سلام کالاف دیوتی در کامپیوتر نصب کردم ولی هنگه مشگل از چیه?

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اطلاعات سیستم خودتونو بگید

 7. کمیل می گوید

  سلام دیدین یه ضربدری هست که موقعی به یه نفر شلیک میکنی میاد، اسم اون چیه?

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به علامت نشانه گذاری reticle گفته میشه که میتونید از قسمت شخصی سازی تفنگتون تغییرش بدید

 8. جلالی می گوید

  سلام وقت بخیر گان اسمیت چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر گان اسمیت Gunsmith یک آپشن شخصی‌سازی در کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile است. در ورژن موبایل بازی، شما این امکان را داشتید که اکسسوری‌هایی را به سلاح‌های‌تان اضافه کنید. این اکسسوری‌ها می‌توانند یک خشاب اسلحه‌ی بزرگ‌تر، یک صدا خفه‌کن یا قنداق تفنگ باشد و هر کدام از این‌ها می‌توانند ظاهر و ویژگی‌های اسلحه را تغییر دهند.

 9. سعید می گوید

  سلام خسته نباشید چطور به گان‌ اسمیت دسترسی پیدا کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر کافی است که در اسکیرین، روی “loadout” بزنید و بعد روی اسلحه. این کار باعث می‌شود وارد قسمت سلاح‌های زیادی شوید که به کتگوری‌های assault، sniper، LMG و…تقسیم می‌شود و به‌محض این‌که یک سلاح تجهیزشده داشته باشید، می‌توانید با فشار دادن دکمه‌ی Gunsmith، کاملاً آن را شخصی‌سازی کنید.

 10. مسلمی می گوید

  سلام دوستان چرا بعضی آپشن‌ها قفل هستند؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر این به این دلیل است که آن سلاح را به اندازه‌ی کافی ارتقا نداده‌اید تا به آن آپشن‌ها دسترسی پیدا کنید. قبلاً ارتقای اسلحه خیلی زیاد و همه‌جانبه نبود اما حالا حالت خیلی گسترده‌ای دارد و شامل آپشن‌های اضافه‌ای است که گان اسمیت آن را فعال می‌کند. و این به این معنی است که هر کسی می‌تواند سلاحش را پیشرفته و از همه‌ی آپشن‌هایش استفاده کند. شما می‌توانید روی دکمه‌ی upgrade بزنید که بالای صفحه است و از کارت‌های Weapon XP که دردر طول بتل پس به دست آورده‌اید استفاده کنید تا این‌ها را آنلاک کنید یا این‌که می‌توانید با این اسلحه مسابقه‌های بیشتری بازی کنید.

 11. سلین می گوید

  سلام وقت شما بخیر باشه آیا می‌توانم سلاح‌های دارای پوسته را تغییر دهم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله اگرقبلاً سلا‌ح‌های دارای اسکین را آنلاک کرده باشید یا در ایونت‌ها یا فصل‌های خاص جایزه گرفته باشید، می‌توانید همچنان به آن‌ها دست پیدا کنید. این به این معنی است که می‌توانید یک ورژن شخصی‌سازی شده از یک پوسته‌ی نادر را داشته باشید.

 12. حامیم گلستانی می گوید

  سلام وقت بخیر چگونه در کالاف دیوتی موبایل حرفه ای شویم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر حالت تمرین به بازیکنان جدید و موجود کمک می کند تا به میزان زیادی پیشرفت کنند انجام مسابقات رتبه بندی شده به بازیکنان این امکان را می دهد که در اکثر مواقع در برابر افراد واقعی بازی کنندآگاهی از نقشه و استفاده از مینی مپ برای شناخت مکان های دشمن حیاتی است اصلاح طرح ‌بندی کنترل، حرکت و عکس ‌برداری را آسان ‌تر می‌کند

 13. گرشا می گوید

  سلام داداش کالاف چقدر نت مصرف میکنه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر میزان مصرف اینترنت در بازی کالاف دیوتی موبایل چندان زیاد نیست و با به کارگیری تکنیک‌های خاصی، می‌توانید این میزان از مصرف را تا حد قابل توجهی کاهش دهید. لینک زیر مقاله ای در همین مورد است
   https://iranmojo.com/how-much-internet-does-call-of-duty-mobile-use/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.