AD

رویداد Warzone Mobile Cover Me

رویداد Warzone Mobile Cover Me
0 10

رویداد  Warzone Mobile Cover Me چگونه Disrupter MTZ Interceptor Blueprint را به صورت رایگان دریافت کنیم

کالاف دیوتی وارزون موبایل سیزن 3 Reloaded هنوز عرضه نشده است، اما توسعه دهندگان این بازی، بازیکنان را درگیر رویدادهای هیجان انگیز مختلف می کنند. رویداد Cover Me در حال حاضر در دسترس است و انواع جوایز رایگان را برای بازیکنان ارائه می‌کند. در این مقاله همه جزئیاتی که باید در مورد رویداد COD Warzone Mobile Cover Me بدانید، از جمله نحوه استفاده از Disrupter MTZ Interceptor Blueprint شرح داده شده است.

 

نحوه به دست آوردن Disrupter MTZ Interceptor Blueprint به صورت رایگان در COD Mobile

رویداد وارزون موبایل Cover Me قرار است از 25 آوریل آغاز شود و روز سه‌شنبه، 30 آوریل 2024 به پایان برسد. این رویداد به بازیکنان فقط پنج روز فرصت می‌دهد تا هر یک از جوایز پیشنهادی را بدست آورند.

برای باز کردن قفل Disrupter Blueprint رایگان، بازیکنان باید در طول رویداد COD Warzone Mobile Cover Me حدود 160,000 ایونت پوینت کسب کنند. امتیاز رویداد یا همان Event Point را می‌توان با انجام مسابقات و انجام Event Actions‌های مختلف به دست آورد. توجه به این نکته مهم است که دستیابی به کیل‌های Sniper Rifle، تکمیل Bounties یا به دست آوردن هد شات، تعداد امتیاز رویدادهای کسب شده توسط این Event Action‌ها را در آینده تا 145 درصد افزایش می‌دهد.

جوایز رویداد Warzone Mobile Cover Me

در طول رویداد Warzone Mobile Cover Me، 9 جوایز مختلف برای آنلاک کردن توسط بازیکنان در دسترس است که MTZ Interceptor Blueprint  به عنوان نقطه عطف نهایی عمل می‌کند. هر پاداش و Event Points مربوطه را که برای آنلاک کردن آنها لازم است در جدول زیر میتوانید بررسی کنید:

جوایز (Rewards) امتیازات رویداد (Event Points)
Killshot Calling Card 400
Bruiser Badge 4000
Bound to Strike (Large Decal) 15000
Bruiser Badge 35000
Creeper Caliber (Charm) 50000
Bruiser Badge 66000
Loom and Doom (Vehicle Skin) 90000
Bruiser Badge 120000
Disrupter (MTZ Interceptor Blueprint) 160000

 

اینن همه مواردی بود که باید در مورد رویداد وارزون موبایل Cover Me و نحوه آنلاک کردن رایگان Disrupter Blueprint  بدانید. همچنین اگر قصد خرید سی پی وارزون موبایل را دارید ما در وب سایت ایران موجو قابلیت خرید سی پی کالاف دیوتی  وارزون موبایل را برای شما فراهم کرده ایم .

 

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.