AD

کامل‌ترین آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2

2 9,727

احتمالاً خودتان خوب می‌دانید که نسخه جدیدی از گیم محبوب وارزون معرفی شده است. یک بازی تماماً آنلاین که می‌توانید سطح و مهارت تیراندازی خود را با دیگران مقایسه کنید. اما بازی‌هایی مثل وارزون کلی ترفند و آموزش دارند که اگر می‌خواهید در این بازی پیروز باشید باید آن‌ها را بدانید. حال که نسخه جدید این گیم آمده است یک سری ترفندها ممکن است تغییر کنند و شما باید دوباره آموزش ببینید. یکی از آیتم‌هایی که در بازی وجود دارد پرک های بازی کال آف دیوتی وارزون 2 است که خیلی‌ها اصلاً به آن توجهی نمی‌کنند. اگر به دنبال آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

 

پرک چیست؟

پرک‌ها یک سری قابلیت‌ها هستند که به شما و شخصیت بازی اهدا می‌شود. حال شما با انتخاب یک پرک مناسب می‌توانید یک برتری نسبی ایجاد کنید و حریف خود را از گردانه مسابقات حذف کنید یا به‌قول‌معروف او را به لابی بفرستید. برعکس اگر اشتباهی نیز از شما سر بزند به ضرر شما تمام خواهد شد.

نکته اینجا است که شما باید بر اساس سبک بازی خود یک پرک را انتخاب کنید. برای مثال برخی از گیمرها هستند که موومنت بسیار بالایی دارند و دائم در حال تکان‌خوردن هستند. حال شما باید بر اساس این سبک بازی یک پرک مناسب برای خود انتخاب کنید تا به پلی دادن شما کمک کند.

در ابتدای بازی که وارد مچ می‌شوید دو عدد از این پرک‌ها به‌صورت اتوماتیک برای شما فعال هستند. بقیه آن‌ها نیز طی مدت‌زمان 4 تا 8 دقیقه‌ای برای شما فعال خواهند شد. همچنین درون نقشه نیز برخی از این پرک‌ها وجود دارد که می‌توانید لوت کنید.

اگر آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 را جدی نگیرید ضربه خواهید خورد. البته شاید تأثیر آن را خیلی متوجه نشوید. در برخی از صحنه‌ها گیمرهای مقابل یک حرکاتی عجیب می‌زنند که با خود می‌گوییم طرف چیتر است. بارها برای خود من هم اتفاق افتاده است؛ اما برخی از این حرکات از انتخاب یک پرک خوب و مناسب نشئت می‌گیرد.

 

آشنایی با انواع پرک های کالاف دیوتی وارزون 2

پرک های وارزون 2

حال که کامل با مفهوم پرک‌ها آشنا شدید بیایید دانه به دانه با این برگ برنده‌ها آشنا شویم. به‌هرحال ممکن است هنوز حتی 1000 نفر از وجود پرک باخبر نباشند. پس شما می‌توانید حداقل با دانستن این مطلب از آن 1000 نفر بهتر بازی کنید. لازم به ذکر است که به‌طورکلی پرک‌ها به سه دسته پایه، هدیه و نهایی تقسیم می‌شوند. البته ممکن است این کلمات در برخی جاهای دیگر به شیوه دیگر ترجمه شوند.

 

بیشتر بخوانید : بهترین مکان های فرود در نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون ۲

 

پرک‌های پایه

این پرک‌ها قدرت کمتری نسبت به نمونه‌های دیگر دارند و در ابتدای بازی نیز با شما همراه هستند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که بیشتر پرک‌های بازی نیز در قسمت پایه قرار دارند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این پرک‌های پایه بیشتر آشنا شویم.

پرک Double Time: این پرک به درد افرادی می‌خورد که موومنت بالایی دارند یا حتی وقتی می‌خواهید از زون فرار کنید نیز این پرک کارآمد است. اگر این پرک را انتخاب کنید سرعت شما افزایش می‌یابد. کافی است در هنگام دویدن دو بار پشت‌هم دکمه دویدن را فشار دهید. این کار باعث افزایش سرعت شما می‌شود. حتی با کمک این پرک در حالت نشسته نیز 30 درصد سریع‌تر حرکت خواهید کرد.

 

پرک Bomb Squad: شاید این پرک را با نام‌های دیگری بشناسید؛ اما حال نام آن Bomb Squad است. ای پرک به شما کمک می‌کند تا از انفجارها و آتش جان سالم به در ببرید. در واقع دمیج دریافتی از نارنجک را کمتر خواهد کرد. همچنین قدرت شما در استفاده از بمب‌ها بیشتر خواهد بود. برای مثال شما می‌توانید نارنجک فعال دشمن را از زمین بردارید. اما به علت فعال‌بودن استفاده از این نارنجک محدودیت زمانی دارد. با این پرک محدودیت برداشته خواهد شد. البته در مسئله Killstreakها بهتر است روی این پرک حساب باز نکنید.

پرک Scavenger: دیگر دوران پایان تیر و مهمات به پایان رسیده است و بهانه‌ای برای مردن نیست. این پرک به شما کمک می‌کند تا تیر و مهمانت را از پلیرهای دیگر لوت کنید. این‌گونه دیگر در ادامه بازی با کمبود مهمات مواجه نخواهید شد.

پرک Strong Arm: تنها یک چیز می‌توان گفت. با انتخاب این پرک کاراکتر بازی شما به باشگاه بدن‌سازی خواهد رفت. با انتخاب این گزینه دستان شما آن‌قدر قوی خواهد شد که می‌توانید نارنجک را از حالت عادی دورتر پرتاب کنید. همچنین یک پیش‌نمایش از مسیر پیمایش نارنجک نیز به شما نشان داده خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود در هنگام پرتاب بهتر نشانه‌گیری کنید.

پرک Tracker: در این قسمت از آموزش پرک های کال آف دیوتی وارزون 2 قصد داریم یک پرک برای هیتمن شدن معرفی کنیم. با انتخاب این پرک شما می‌توانید رد پای دشمنان در طول مسیر را به‌خوبی ببینید. همچنین لازم به ذکر است که مکان کشته‌شدن و رد پای آن در نقشه‌ها مشخص است. شما می‌توانید با کمک این پرک ردپای خود و افرادی را که می‌کشید را به‌راحتی مخفی کنید.

پرک Battle Hardened: تصور کنید در یک مکان بسته گیر کرده‌اید و یک تیم دشمن در حال حرکت به سمت شما است. تنها کافی است که یک فلش به داخل انداخته شود تا چشمان شما کور شود و بمیرید. با استفاده از این پرک دیگر با فلش کور نمی‌شوید. همچنین EMP و نارنجک‌های سمی و اسنپ‌شات نیز نمی‌توانند روی شما تأثیرگذار باشند.

پرک Overkill: احتمالاً با پریمری گان‌ها آشنا هستید. این گان‌ها جزو تفنگ‌های اصلی بازی هستند. برای مثال AK-47 یک پریمری گان به‌حساب می‌آید. در حالت عادی شما توانایی این را ندارید که هم‌زمان دو پریمری گان را با خود حمل کنید. این پرک را انتخاب کنید تا این اجازه برای شما صادر شود.

 

بانس (هدیه) پرک‌ها

پرک های کال اف دیوتی وارزون 2

در این قسمت از آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 می‌رسیم به بانس پرک‌ها که کمی کمیاب‌تر هستند و کارایی بیشتری نیز برای شما خواهند داشت. در دسته‌بندی پرک‌ها این گزینه‌ها نسبت به پرک‌های پایه باارزش‌تر هستند و شاید کارایی بیشتری نیز برای شما داشته باشند.

 

پرک Resupply: شما می‌توانید با کمک این قابلیت آیتم‌های خود را سریع‌تر شارژ کنید. برای مثال چاقوهای پرتابی خود را زیر 30 ثانیه شارژ کنید و دوباره آز آن‌ها استفاده کنید.

پرک Fast Hands: توانایی این پرک مثل روز روشن است و احتمالاً خودتان هم متوجه آن شدید. با انتخاب این گزینه سرعت ریلود شما افزایش خواهد یافت. همچنین می‌توانید با سرعت بیشتری از گان‌های خود را سوئیچ کنید. برای مثال کلت را با پریمری گان خود تعویض کنید.

پرک Spotter: با کمی خبرچینی چطور هستید؟ این پرک به شما کمک می‌کند که گان‌ها و تجهیزات دشمن خود را تشخیص دهید. همچنین این پرک در فاصله‌های دور نیز کار می‌کند. همچنین کمی نیز قابلیت‌های هکی به دست می‌آورید و می‌توانید پلیمور و مین و C4 ها را هک کنید.

پرک Focus: در این قسمت از آموزش پرک های کال آف دیوتی وارزون 2 باید بگویم که Focus باعث می‌شود نفس عمیق‌تری بکشید. این موضوع باعث می‌شود نفس خود را بیشتر حفظ کنید و دقت خود را در نشانه‌گیری افزایش دهید.

پرک Cold-Blodded: خون سرد بودن در بیشتر مکان‌ها خوب است. مخصوصاً اگر وسط میدان نبرد وارزون 2 باشید. یا کمک این قابلیت می‌توانید از تجهیزات حرارتی دشمن در امان باشید و دیگر قابل تشخیص نخواهید بود. البته Reconها آن‌قدر پیشرفته هستند که خون‌سردها را نیز شناسایی کنند.

 

پرک‌های نهایی

در آخرین قسمت از آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 بهتر است به سراغ پرک‌های نهایی برویم. پرک‌هایی که آخر از همه فعال می‌شوند و قدرت‌های خاصی به شما می‌دهند. پس همچنان در ادامه همراه ما باشید.

پرک High Alert: در برخی موارد ممکن است که توسط دشمن دیده شویم و خودمان نفهمیم. اگر پلیر بات نباشد همین کافی است که دوباره به لابی برگردیم. با داشتن این پرک اگر توسط شخصی دیده شوید هشدار دریافت می‌کنید تا حواستان را جمع کنید.

پرک Ghost: وقتی در کنار دشمن باشید در رادار آن نمایش داده خواهید شد. پرک Ghost کمک می‌کند که این اتفاق نیفتد. البته اگر دشمن از رادار Killstreak استفاده کند کاری از شما ساخته نیست.

پرک Overclock: این پرک فیلدهای شارژ دائم آپدیت می‌شوند. همچنین اگر این پرک را داشته باشید می‌توانید با 20 درصد هزینه کمتر نسبت به دیگر پلیرها آپدیت انجام دهید.

پرک Survivor: اگر این پرک را داشته باشید خیلی سریع‌تر از حالت عادی توسط یاران ریوایو خواهید شد.

پرک Bridseye: اگر پهپادها و UAV دشمن نزدیک شما باشد می‌توانید مکان دشمن را شناسایی کنید.

 

پرک پکیج چیست؟

پرک های کالاف وارزون 2

در این قسمت از آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 باید بگویم که یک سری پکیج‌ها وجود دارد که در آن پرک‌ها دسته‌بندی‌شده‌اند. این پرک‌ها بر اساس سبک بازی دسته‌بندی‌شده که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه این پکیج‌ها را معرفی خواهیم کرد.

پکیج Vanguard: دارای پرک‌های Duble Time, Bomb Squad, Resupply,High Alert

پکیج Commando: دارای پرک‌های  Scavenger,Strong Arm,Fast Hands,High Alert

پکیج Specter: دارای پرک‌های Duble Time,Tracker,Spotter,Ghost

پکیج Scout: دارای پرک‌های Scavenger,Strong Arm,Focus,Ghost

پکیج Sentinel: دارای پرک‌های Battle Hardened,Bomb Squad,Cold-Blodded,Overclock

پکیج Warden: دارای پرک‌های DUble Time,Strong Arm,Fast Hands,Overclock

پکیج Weapon Specialist: دارای پرک‌های Overclock,Strong Arm,Spotter,Survivor

پکیج Recon: دارای پرک‌های Duble Time,Tracker,Focus,Birdseye

 

جمع‌بندی

در نهایت با آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 با شما همراه بودیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و بتوانید در این گیم شوتر پر طرف‌دار پیشرفت چشمگیری داشته باشید. پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 واقعاً می‌توانند روی بازی تأثیرگذار باشند. البته اگر به‌درستی انتخاب شوند.
خود شما برای اولین‌بار چه موقع متوجه اهمیت پرک های کالاف دیوتی وارزون 2 شدید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. دانیال می گوید

    سلام این پرک ها توی مود dmz فعال نیستن؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر این پرک ها تو هر فصل عوض میشوند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.