بازگشت نسخه جدید توتال وار به نام تروی

بازگشت نسخه جدید توتال وار به نام تروی

نسخه جدید بازی توتال وار ساگا: تروی به زودی به شکل رایگان از طریق فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهد شد.این بازی آخرین سری از بازی های مجموعه توتال وار محسوب می شود. اما هنوز شرکت اپیک گیمز برای توقف این پروژه برنامه ای ندارد. به نظر می رسد که اپیک گیمز دنبال جذب بازیکن های سبک استراتژیک می باشد. در ادامه با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص بازی توتال وار به نام تروی کسب کنید.

اخبار انتشار نسخه جدید توتال وار به نام تروی

در پست قبلی در مورد معرفی و تاریخ انتشار دوتا آندر لرد صحبت کردیم و اکنون نوبت بازی توتال وار به نام تروی می باشد، دانلود رایگان بازی Total War Saga: Troy پس از انتشار قرار است در دسترس بازیکن ها قرار بگیرد.

به نظر می رسد که فروشگاه Epic Games برنامه ای برای متوقف کردن قسمت رایگان این سبک از بازی توتال وار را ندارد.

داستان بازی توتال وار به نام تروی

بازی توتال وار ساگا: تروی  (Total War Saga: Troy)آخرین قسمت از سری بازی های استراتژیک افسانه ای توتال وار است. این اثر از اشعار ایلیاد و اودیسه ساخته هومر و صحنه نبرد تروا را الهام گرفته و نهایت تلاش را می کند تا این صحنه را رقم بزند. این بازی نوید تجربه یک گیم پلی حماسی را با نبردهای پر تنش به دنبال ژانر RTS همراه با مکانیک  منحصر به فرد را به بازیکن ها می دهد. آیا می تواند موفقیت قسمت های قبلی را رقم  بزند؟ اگر به بازی های استراتژیک علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می دهیم که این بازی را از دست ندهید.

تاریخ انتشار بازی توتال وار به نام تروی

هر چند مدت ها قبل، در صفحه اصلی بازی، اطلاعیه ای منتشر شد که گیمرها را به چالش کشید. در این اعلامیه کوتاه اعلام شد که بازی توتال وار ساگا: تروی در فروشگاه ایپیک عرضه خواهد شد. مهمتر از همه، بارگیری در ۲۴ ساعت اول پس از انتشار برای همه رایگان خواهد بود.

  بازی توتال وار ساگا: تروی در تاریخ ۱۳ اگوست ۲۰۲۰ به صورت رسمی در فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که از اولین افرادی هستید که بازی را دریافت می کنید زیرا قبلا رزورهایی برای دانلود این بازی وجود داشته است.

تاریخ انتشار بازی توتال وار به نام تروی

رقابت با عنوان های برتر

به نظر می رسد آخرین هدیه GTA V اوج هیاهو برای بازی های اپیک گیمز نیست. در دو هفته گذشته همچنین شاهد دو بازی معروف دیگری بوده ایم که بازیکنان به طور رایگان می توانستند از آن استفاده کنند، این دو بازی شامل:  Civilization VI و Borderlands The Handsome Collection بودند.

در مجموع، اگر طرفدار بازی استراتژیک یا فقط مجموعه توتال وار هستید، فرصتی را برای دریافت آخرین قسمت بازی یعنی بازی Total War Saga: Troy را که به صورت رایگان از دست ندهید. به یاد داشته باشید، فروشگاه اپیک گیمز بازی توتال وار ساگا: تروی را در تاریخ ۱۸ اگوست سال ۲۰۲۰ منتشر می کند. این  را به خوبی در حافظه خودتان حفظ کنید.

 برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا