AD

معرفی و تاریخ انتشار بازی دوتا آندر لرد Dota Underlords

2 313

بازی دوتا آندر لرد یکی از بازی هایی می باشد که از دوتا الهام گرفته شده است. این بازی از زمان انتشار با استقبال کمی از کاربر ها مواجه شده است. به نظر من دلیل اصلی این موضوع این است که این بازی از بازی دوتا کپی شده است و هیچ نو آوری و جذابیت در آن ایجاد نشده است. برای معرفی بیشتر بازی با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

بازی دوتا آندر لرد که اسپین آف Dota 2 است، قرار است با یک دسترسی زود هنگام در ماه آینده منتشر شود

شرکت Valve تصمی دارد، بازی اتوماتیک رایگان خود رادر کنار یک نسخه به ‌روزرسانی بزرگ منتشر کند. بازی دوتا آندر لرد اسپین آف دوتا ۲ می باشد.

بازی DOTA Underlord، یکی دیگر از ایده های شرکت Valve است که به بازی تبدیل شده است، پخش رسمی آن را در اواخر ماه فوریه یعنی از 25 ام ماه رایگان می باشد. بازی برای کامپیوتر و موبایل (Android و iOS) در دسترس قرار خواهد گرفت. بازی دوتا آندرلرد می تواند به صورت هم زمان با کامپیوتر و کنسول های موبایل در یک سرور قرار بگیرند.

تاریخ انتشار بازی دوتا آندر لرد

بازی دوتا آندر لرد در ابتدا ماه مه 2019 به عنوان بخشی که زود تر به مردم دسترسی می داد در اسیتم منتشر شد. این بازی به طور کامل بر اساس یک نقشه بازی سفارشی از دو تا به نام auto chess بود که توسط شرکت Drodo Studio ساخته شده بود. قبل از آن، با جمع آوری بیش از 8 میلیون بازیکن خوب پیش رفت و نقشه های زیادی را برای این بازی منتشر کرد. بعد از آن شرکت Valve به این شرکت نزدیک شد. در ابتدا می خواست کل سهام این شرکت را بخرد اما شرکت Drodo راضی نشد. سپس با بستن قرار داد، این دو شرکت نسخه مستقل بازی DOTA Underlord را ساختند.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی بازی داروین پروجکت (Darwin Project)

نسخه دیگر بازی دوتا Underlord

نسخه دوردو بازی دوتا آندرلرد از اتو چس مدتی پیش در فروشگاه اپیک و موبایل راه اندازی شده است- با از بین رفتن تمام عناصر مربوط به دوتا. بازی دوتا آندرلرد در خارج از بازی چین هم نیز موفق بوده است. با بازیکنان مبتدی و  جهانی که توسط دوتا اندلورد همراه با تاکتیک تیمی خودشان توانستند رایوتز را تسخیر کنند.

شروع طوفانی بازی دوتا آندر لرد

آندرلرد شروعی عالی داشت به طوری که در ابتدا 1.5 میلیون دانلود داشت اما به سرعت از نظر ها حذف شد. از زمان راه اندازی، تعداد بازیکنانی که به صورت هم زمان بازی می کردند، با بیش از 90 درصد کاهش از 202،254 به 14،783 رسیده است. علی رغم پیشرفت های مختلف توسط تیم سوپاپ، مانند چالش روزانه، عبور از جنگ، مسابقه های رتبه بندی شده، به نظر می ‌رسد بازی دوتا آندرلرد فقط یک بازی است که در جای خودش بدون هیچ پیشرفتی مانده است.

ما در این سایت معرفی جدیدی از نبرد ها، چرخش آیتم ها، قهرمانان و شهر بازی را ارائه می‌دهیم. در به روز رسانی این بازی کاراکتر های جدیدی اضافه شده است که برای بازی کردن با آن ها باید تمرین کنید.

شروع طوفانی بازی دوتا آندر لرد

به طور کلی، آینده بازی دوتا آندر لرد چندان زیاد روشن نیست، زیرا شما همچنان با همان روند مواجه می باشید. علاوه بر این دوتا آندر لرد فقط یک کپی از نسخه دوتا آن می باشد. پیش بینی می شود که بازی همچنان لنگ لنگان به راه خودش ادامه دهد. البته شاید در آینده این بازی اصلاح شود و بتواند بازیکن های بیشتری را جذب خود کند.

برای اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز دنیا می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. نادری می گوید

    سلام Dota Underlordsبازی رو میشه بدون نت بازی کنم ؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر بله بازی دارای مد افلاین هم هست که میتوانید در برابر CPU بازی کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.