AD

بهترین بازی های موبایلی اردیبهشت 1403

بهترین بازی های موبایلی اردیبهشت 1403
0 19

در این مقاله 5 مورد از بهترین بازی های موبایلی برای Android و iOS را که جزء بهترین بازی های موبایلی اردیبهشت 1403 (بهترین بازی های موبایلی می 2024) هستند را شما معرفی می‌کنیم.

تابستان با روزهای گرم در راه است و بسیاری از ما دوست داریم در حال انجام بازی هایی با گوشی هوشمند از بودن در اتاق خنک مان لذت ببریم. انتخاب بازی عالی شبیه شروع یک ماجراجویی هیجان انگیز است. گزینه‌های فراوانی در دسترس ماست.

بهترین بازی های موبایلی می 2024

  • ASTRA: Knights of Veda
  • Super Monsters Ate My Condo
  • BLUE LOCK PWC
  • Rumble Club
  • Loop Hero

 

بازی موبایلی ASTRA: Knights of Veda

تاریخ انتشار: 2 آوریل 2024

اولین بازی که برای شما معرفی می کنیمRPG  فانتزی ASTRA: Knights of Veda است که به دلیل گیم پلی عالی، بازخوردهای خوبی دریافت کرده است.

بازی موبایلی ASTRA: Knights of Veda

در این بازی خود را در یک دنیای فانتزی پر از تصاویر تیره و فریبنده می یابید. بازیکنان در این بازی نقش شوالیه ها را خواهند داشت که هر کدام دارای توانایی ها و سلاح های خاص خود هستند تا بر سیاه چال هایی که منعکس کننده سبک بازی شما هستند غلبه کنند. شما می توانید بازی را برای اندروید و iOS از طریق گوگل پلی استور و اپ استور دانلود کنید.

 

بازی Super Monsters Ate My Condo

تاریخ انتشار: 4 آوریل 2024

Super Monsters Ate My Condo بازی دیگری است که در این لیست به شما پیشنهاد می شود. خود را برای روبرو شدن با هیولاهای گرسنه که دارایی شما را در بازی تعقیب می کنند آماده کنید. گیم پلی بازی بسیار ساده است، فقط باید انگشت خود را بکشید تا خانه های رنگی را با هم مطابقت دهید و امتیاز کسب کنید.

بازی Super Monsters Ate My Condo

در این بازی هدف این است که با کسب امتیاز بالا از واژگونی برج جلوگیری کنید. در تابلوی امتیازات جهانی به رقابت بپردازید، چالش های روزانه را کامل کنید و در این بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور با هیولاهای خنده دار و منحصر به فرد روبرو شوید و جوایزی کسب کنید. شما می توانید این بازی را از فروشگاه گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

 

بازی BLUE LOCK PWC

تاریخ انتشار: 24 آوریل 2024

Blue Lock PWC برای طرفداران انیمه و مانگا تهیه شده است. در این تایتل شما به عنوان مربی بازیکنان را آموزش می دهید تا بر اساس دیدگاه شما به مهاجم های ماهر تبدیل شوند.

بازی BLUE LOCK PWC

همانطور که با تیم ستارگان خود با رقبا رقابت می کنید، می توانید بازیکن مورد علاقه خود را آموزش دهید، آمار را بهبود ببخشید و مهارت های جدیدی را بیاموزید. از داستان های منحصر به فرد و مسابقات جذاب لذت ببرید. شما می توانید این بازی را برای اندروید و iOS از طریق گوگل پلی استور و اپ استور دانلود کنید. همچنین ما در مقاله ای دیگر بهترین بازی های فوتبال موبایلی را برای شما معرفی کرده ایم.

 

بازی موبایلی Rumble Club

تاریخ انتشار: 23 آوریل 2024

Rumble Club یک تجربه سرگرم کننده چند نفره بتل رویال را برای شما به ارمغان می آورد که یادآور بازی هایی مانند Fall Guys یا سرگرمی های موبایلی مانند NetEase Games’ Eggy Party است. ما با حداکثر 20 بازیکن (با استفاده از مشت، هل دادن و پرتاب کردن برای پیشی گرفتن از حریفان خود) در یک مسابقه جذاب مبارزه خواهیم کرد.

بازی موبایلی Rumble Club

ابزارهای عجیب و غریب را کشف کنید، از طبقات فروریخته جان سالم به در ببرید و برنده بازی شوید. مشت بزنید، هل دهید و راه خود را به سوی پیروزی باز کنید، پاور آپ‌ها را جمع‌آوری کنید، سبک منحصربه‌فرد خود را اجرا کنید و حالت‌های مختلف بازی از جمله Punch Royale و Deathmatch را تجربه کنید. شما می توانید این بازی را از طریق فروشگاه گوگل پلی و اپ استور در اندروید و iOS دریافت کنید.

 

بازی Loop Hero

تاریخ انتشار: 30 آوریل 2024

بازی Loop Hero

این بازی RPG روگ لایک محصول استودیو Playdigious، یکی دیگر از تایتل هایی است که در این لیست پیشنهاد می شود. کاراکتر اصلی این بازی جهان را در یک حلقه بی انتها قرار داده است و ساکنان آن به هرج و مرج کشانده است. با یک خط داستانی جذاب، از این بازی لذت ببرید، در این بازی در هر مرحله غنائم را جمع آوری کنید، قفل کلاس های جدید را باز می کنید و در حالی که چرخه بی پایان ناامیدی را می شکنید، جهان را از نو بسازید.

ماجراجویی شما در این بازی با مسیرهای بی پایان برای کاوش، یک جهان غم انگیز برای کشف، و باس های قدرتمند برای تسخیر همراه است. شما می توانید این بازی را هم برای اندروید و هم برای iOS دانلود کنید.

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.