AD

6 گام درست برای بهبود فصل 5 کالاف دیوتی وارزون

0 385

آپدیت اخیر فصل 5 کالاف دیوتی وارزون شامل مجموعه‌ای از تغییرات بود که بسیاری از آنها ویژگی‌های مورد درخواست کاربران بوده است. در حالی که بازی هنوز به کمی کار نیاز دارد، تغییرات ارائه شده در فصل 5 مطمئناً گامی در مسیر درست است.

تغییرات کوچک زیادی در فصل 5 وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید. با وجود اینکه برخی از این تغییرات ظریف و نامحسوس هستند، اما هر یک از آنها در اصلاح بازی پایه نقش دارند، بازی که هنوز برای رسیدن به جایگاه قبلی خود تلاش می‌کند. برخی از بهترین و تاثیرگذارترین تغییرات معرفی شده در فصل پنجم Warzone می‌توانند شامل تغییرات حرکتی و تغییرات پرک (perk) و برخی موارد دیگر باشند.

تنظیم سرعت حرکت

تنظیم-سرعت-حرکت-در-کالاف-دیوتی-وارزون-سیزن-5

در جدیدترین نسخه Warzone، بازیکنان از حرکت آن انتقاد کرده‌اند، زیرا در مقایسه با نسخه قبلی احساس کندی دارند. اکنون، به عنوان بخشی از فصل 5، اکتیویژن بالاخره برخی تنظیمات حرکتی را اعمال کرده است که بازی را به طور قابل توجهی روان تر کرده است.  Slide timeکاهش یافته است، سرعت اسلاید افزایش یافته است و بازیکنان اکنون می‌توانند پس از شروع یک اسلاید زودتر شلیک کنند. تغییرات مشابهی در پرش نیز ایجاد شده است که باعث می‌شود بازی سریعتر به نظر برسد. هنوز فاصله زیادی با Warzone اصلی دارد، اما این تنظیم حرکت، یک گام در جهت درست است.

تنظیم Drill Charge

Drill Charge‌ها می‌توانند ناخوشایند باشند، اما اکنون به لطف یک nerf کمی متفاوت عمل می‌کنند. در حال حاضر، Drill Charge  زمانی که به بازیکن چسبیده آسیب کمتری وارد می‌کند. این می‌تواند بر تعداد دفعات چند حذفی تأثیر بگذارد، زیرا بازیکنی که با Drill Charge گیر کرده است، اکنون برای مدت طولانی‌تری زنده می‌ماند و در صورت نزدیک شدن به هم تیمی‌هایش آسیب می‌رساند. با این حال، به لطف تغییر جدید Perk، آسیب مربوط دیگر بازیکن را از بین نخواهد برد.

تغییرات سلاح

تغییر-سلاح-کالاف-دیوتی-وارزون-فصل-5

MX9،  Vel 46 و BAS-P همگی در Season 5 باف‌هایی (buff) را دریافت کرده‌اند. اینها همگی نزدیک به سلاح‌های میان رده هستند که روی مپ‌های کوچکتر مانند جزیره آشیکا (Ashika Island) و وندل (Vondel) بهترین عملکرد را دارند. به همین ترتیب، Cronen Squall  همراه با HCR 56 کمی نرف (nerf) شد. این تغییرات به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به طور موثرتری از طیف وسیعی از سلاح‌ها استفاده کنند.

تغییرات Perk

تغییرات-پرک-در-فصل-5-کالاف-دیوتی-وارزون

تعدادی از Perks به عنوان بخشی از فصل 5 تغییر کرده‌اند، از جمله Bomb Squad. اکنون، بازیکنان دارای  Bomb Squad، تا زمانی که armor plate‌های کامل داشته باشند، دیگر پس از گیر افتادن با تجهیزات نمی‌میرند. این یک معامله بزرگ است زیرا به بازیکنان فرصت دیگری پس از گیر افتادن با تجهیزات مرگبار می‌دهد.

علاوه بر این، بازی هنگام آسیب رساندن به بازیکن با Quick Fix Perk یک نشانه بصری ارائه می‌دهد. این یک قابلیت عالی است که بازی را بهبود می‌بخشد.

گام‌های بتل رویال

بتل-رویال-کالاف-دیوتی-وارزون-فصل-5

فصل 5 اندازه لابی یک بتل رویال استاندارد را در Al Mazrah را اصلاح کرده است و آن را از 150 بازیکن به تنها 100 بازیکن تغییر داده است. Activision سرعت و اندازه circle collapse و زمان بین circle‌ها را نیز تغییر داده است که حدود سه دقیقه از بخش ابتدایی مسابقه کاهش می‌یابد.

در حالی که تعداد بازیکنان کمتر ممکن است یک تغییر منفی به نظر برسد، این در واقع می‌تواند تلاشی برای کاهش برخی از مشکلات سرور باشد. کاهش تعداد بازیکنان و افزایش سرعت بازی یک تغییر عالی است، زیرا ظاهراً مشکلات سرور را بهبود بخشیده و زمان خرابی را به حداقل رسانده است.

کیفیت داخل بازی

کیفیت-داخلی-بازی-کالاف-دیوتی-وارزون-فصل-5

فصل 5 همچنین دارای تعدادی بهبود در کیفیت داخل بازی بود که به طور کلی تجربه کردن این بازی را بهتر می‌کرد. برای اولین بار، اکنون یک نشانگر از پول نقد کل تیم وجود دارد، که به همه اجازه می‌دهد بدانند یک تیم در کل چقدر پول دارد. امیدواریم این نشانگر هنگام خرید Loadout Drop کارایی لازم را ارائه دهد.

وقتی صحبت از تیم‌ها شد، قیمت باز خرید از 4000 دلار اکنون 3000 دلار کاهش یافته است. این یک تغییر عمده است که پس از ارسال به Gulag، بازیابی آن را آسان تر می‌کند. بسیاری از آن موقعیت‌های آزاردهنده که در آن بازیکن نمی‌تواند پول نقد کافی برای بازخرید هم تیمی خود پیدا کند، از بین رفته است. این یک تغییر بسیار مورد نیاز است که باید از روز اول در بازی وجود داشت، اما اکنون نیز دیدن آن لذت بخش است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.