AD

رونمایی از بازی Ultimate Ninja Storm Connections با نبردی دیگر بین Sasuke و Naruto

0 202

سناریوی داستانی جدید Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connection یک مسابقه مجدد بین Naruto و Sasuke خواهد بود که به نظر می رسد توسط یک نیروی شیطانی تسخیر شده اند.

رونمایی از بازی Ultimate Ninja Storm Connectionsممکن است فکر کنید که تابستان پر اخبار بازی به پایان رسیده است، اما شرکت بازی سازی Bandai Namco تصمیم گرفته است تا ماه جولای با یک نمایشگاه تابستانی در مراسم Anime Expo 2023 حضور داشته باشد. یکی از بازی های بزرگی که تایید شد در این رویداد حضور خواهد داشت، Naruto: Ultimate Ninja Storm Connections بود؛ اما تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست.

Bandai نمایش را با صحبت در مورد رونمایی از بازی Ultimate Ninja Storm Connections شروع کرد، و سپس به سرعت وارد تریلر جدیدی از بازی شد که سناریوی داستانی جدید آن را به نمایش می‌گذارد؛ قبلاً تأیید شده بود که در این سناریو Boruto در آن نقش آفرینی می‌کند و در برابر red Susanoo قرار می گیرد. در این داستان به نظر می رسد که red Susanoo متعلق به Sasuke است که توسط نوعی نیروی شیطانی تسخیر شده است.

علاوه بر رونمایی از شخصیت‌های جدیدی که قبلاً هرگز در Naruto ظاهر نشده‌اند، تمرکز اصلی تریلر بر یک مسابقه مجدد بین Naruto و Sasuke است که پنجمین جنگ بزرگ نینجا به خاطر آن در شرف وقوع است. به نظر می رسد این نبرد بسیار شدید است و حتی قوی ترین حرکات آنها را متوقف نمی کند.

ما هنوز نمی دانیم چرا این دوشخصیت بار دیگر با هم در جنگ هستند اما یک عکس از چشمان Naruto در ابتدای تریلر نمایش داده شده است که نشان می دهد یکی از این دو شخصیت یا هر دوی آنها توسط یک نوع نیروی شیطانی تسخیر شده اند. ما باید تا انتشار بازی در اواخر سال جاری منتظر بمانیم تا دلیل واقعی این نبرد و اینکه Boruto چگونه در آن گرفتار می شود را دریابیم.

بازیNaruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections در سال 2023 دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته است. شایعات مربوط به یک بازی جدید ناروتو برای اولین بار در سال 2022 منتشر شد. اگرچه بسیاری امیدوار بودند که یک بازی کاملاً جدید ارائه شود، اما تریلر رونمایی سونی در فوریه State of Play با واکنش‌هایی مواجه شد زیرا بیشتر بر روی عناصر بسته‌بندی مجدد چهار بازی اول Storm تمرکز داشت.

از آن زمان،Bandai ویژگی‌های جدیدی را که به بازی اضافه می شوند از جمله شخصیت‌هایی مانند Baryon Mode Naruto و نسخه‌های جدید Boruto و Kawaki را رونمایی کرده است. همچنین از برداشت‌های عملی از بازی در رویدادهای مختلف مشخص شده است که مکانیک‌های نبرد واقعاً از زمان Storm 4 به‌طور قابل توجهی تغییر کرده‌اند که این موضوع برخی از انتقادات را از بین برده است.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.