AD

بازی‌های شبیه ساز کامیونی و ماشین سنگین

0 512

اگر شما هم به دنبال بازی‌های جدید و هیجان از دسته بازی‌های حمل و نقل و شبیه ساز کامیونی هستید، حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. زیرا ما با معرفی تعدادی بازی کامیونی میخواهیم احساس واقعی و جذاب سفر در جاده و رانندگی را به شما هدیه دهیم. کسانی که علاقمند به رانندگی ماشین‌های سنگین هستند حتما متوجه سنگینی و سختی این شغل می‌باشند؛ در این مقاله تلاش می‌کنیم که بازی‌های کامیونی جدیدی را به شما معرفی کنیم، که بتوانند حسی کاملا مشابه با رانندگی در جاده را به شما منتقل کنند.

بازی شبیه ساز کامیونی Euro Truck Simulator 2

این بازی شبیه ساز کامیونی شما را به یک راننده واقعی تبدیل میکند تا بتوانید حس رانندگی واقعی با ماشین‌های سنگین را درک کنید، در ابتدا شما باید یک شهر را از روی نقشه به عنوان نقطه مبدا خود انتخاب کنید. الان شما یک راننده شرکتی هستید که وظیفه کارهای آسان حمل و نقل اقلام مختلف را برعهده دارید و شرکت تمام هزینه‌های سوخت و سرویس و جریمه‌های احتمالی را متقبل میشود. با هر سفر خود مقداری پول دریافت میکنید که با پس انداز آنها و زمانی که به حد نصاب رسید، میتوانید برای خود کسب و کاری را راه اندازی کنید و کامیون‌ها و هزینه‌های برآمد را مدیریت کنید. با شروع بازی Euro Truck Simulator 2 شما پی میبرید که تجارت حمل و نقل چگونه است و زندگی واقعی راننده‌های ماشین‌های سنگین را تجربه میکنید.

بازی شبیه ساز کامیونی Euro Truck Simulator 2

بازی شبیه ساز کامیونی Heavy Truck simulator

به جرات میتوان گفت که این بازی شبیه ساز کامیونی با بقیه بازی‌های ماشین سنگین ذکر شده متفاوت است. بسیاری از برندهای ماشین سنگین آمریکایی در این بازی موجود است. شما در بازیHeavy truck simulator  میتوانید رانندگی در آب و هوای مختلف از جمله کویری، برفی، جاهای سخت مثل کوه، و حتی شهر را تجربه کنید. همچنین این بازی قابلیت اجرا به صورت چند نفره را هم دارد. بدلیل طراحی طبیعی این بازی همه خطرات احتمالی که راننده واقعی تجربه میکند همچون تصادف، برخورد با موانع مختلف و… را میتوانید تجربه کنید و کاملا در دنیای رانندگی غرق شوید.

بازی شبیه ساز کامیونی Heavy Truck simulator

شبیه ساز کامیون آمریکایی Truck simulator USA

این بازی شبیه ساز کامیونی الهام گرفته از بازی قبل است و اگر شما به آن علاقه مند شدید مطمعنا این بازی نظرشما را جلب میکند؛ با ماموریت‌هایی که در این بازی انجام میدهید به نقاط مختلف کشور آمریکا سفر میکنید و میتوانید طبق سلیقه خود ماشینتان را شخصی سازی کنید، رنگ کامیون خود را تغییر دهید، و کامیون خود را به یک خانه متحرک تبدیل کنید.

بازی شبیه ساز کامیونی Mudrunner

در این بازی شبیه ساز کامیونی شما بوسیله یک ماشین بسیار قدیمی شوروی شما مامورحمل یک محموله بسیار مهم هستید، که در طول مسیر به جاده‌های بسیار لغزنده‌ای برخورد میکنید که باید تمام تلاش خود را کنید تا محموله و ماشین بدون هیچ آسیبی به مقصد برسد چون گاهی اوقات شرط قبول محموله سالم ماندن ماشین شماست. شما یک مسیر مستقیم در پیش دارید و تنها با یک قطب نما میتوانید مقصد خودرا پیدا کنید. شما در دنیای الکترونیک و گوشی‌های همراه حضور ندارید که بتوانید از ردیاب‌های مختلف استفاده کنید. به همین دلیل باید هوشمندانه عمل کنید و در سخت ترین شرایط وظیفه خود را به درستی انجام دهید.

بازی شبیه ساز کامیونی Mudrunner

 بازی شبیه ساز کامیونی SnowRunner

این بازی نیز شباهت زیادی با بازی‌های قبلی که معرفی کردیم دارد شما در این بازی هم باید محموله‌ای را به مقصد برسانید، و توجه کنید که این محموله بدون کوچکترین آسیب تحویل صاحب بار شود. در طول راه به یک بیابان یخ زده مواجه میشوید و باید از هرگونه آسیب وارد شده جلوگیری کنید. وجه تمایز این بازی با بازی پیش در این است که شما ماشین‌های متنوعی را میبینید و میتوانید از بین آنها منحصر به فرد ترین را انتخاب کنید. طراحی و قسمت جالب بازی این است که شما با گذراندن هر سطح، سطح جدیدی را تجربه میکنید و بازی هرگز برای شما یکنواخت و خسته کنند نخواهد شد.

 بازی شبیه ساز کامیونی SnowRunner

بازی کامیونی و ماشین سنگین Hard Truck 2

یک بازی ماشین سنگین قدیمی اما هیجان انگیز، در یک جمله ویژگی‌های این بازی را شرح دادیم. در این بازی رقیب‌های خودرا دارید که باید از آنها پیشی بگیرید، اما علاوه بر آنها مشکلات دیگری مثل باند مافیایی، پلیس، موانع معمولی مثل خرابی جاده، چاله‌ها و… پیش روی شماست. اگر شما بتوانید از تمامی موانع به خوبی عبور کنید قطعا شما سلطان جاده‌ها خواهید بود.

مسابقات قهرمانی اتوموبیل رانی اروپا Fia

این بازی یکی از بازی‌های کامپیوتری آمریکایی محسوب میشود، که بر اساس مسابقه کامیون‌ها که سالانه برگزار میشود طراحی شده است. در این بازی شما جاده خود را انتخاب میکنید و با 12 راننده دیگر به رقابت میپردازید. از آنجا که این بازی کمی نزدیک به واقعیت مسابقات اتوموبیلرانی است میتوانید فرسودگی لاستیک‌ها، میزان دمای ترمز و بقیه عوامل دیگر را بررسی کنید. از موارد مثبت بازی کامیونی این است که شما با گذراندن هر سطح به محیطی جدید میرسید که چالش‌های جدیدی را پیش روی شما میگذارد.

مسابقات قهرمانی اتوموبیل رانی اروپا Fia

بازی کامیونی Farming Simulator 22

این بازی یک بازی کشاورزی پرطرفدار به حساب می‌آید. شما در این بازی میتوانید حسی کاملا شبیه مزرعه داری را تجربه کنید. همچنین میتواند به صورت دقیق تمام کارهای یک مزرعه دار را انجام دهید، و از ماشین‌های مختلفی برای انجام امور مزرعه داری خود استفاده کنید. در واقع در این بازی شما یک کشاورز تمام معنا هستید، که صفر تا صد کارهای مزرعه خودرا برعهده دارید از مراقبت و کاشت و داشت محصولات گرفته تا مدیریت و رسیدگی به حیوانات به روش‌های خاص و اصولی.

بازی کامیونی Farming Simulator 22

بازی کامیونی Trash Truck Simulator

اگر از طرفداران بازی شبیه ساز کامیونی هستید و میخواهید همه چیز را تجربه کنید این بازی مختص شماست. میتواند سوار کامیون‌های مختلف وارد شهر شوید و زباله هارا  جمع آوری کنید و یک شهر پاکیزه را تحویل شهروندان دهید. هنگام رانندگی شما گزینه‌های مختلف کنترل را بدست می‌گیرید. اینکه در در جاهای شیب دار چگونه ماشین را کنترل کنید یا در مکانهای لغزنده از لغزش وسیله خودداری کنید.

بازی کامیونی Trash Truck Simulator

جمع بندی پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم با معرفی این بازی‌ها شما را به خواسته‌تان نزدیک تر کنیم. و امیدواریم که با خواندن مقاله ما به بازی‌های کامیونی علاقه مند شده باشید. قطعا شما تنها طرفدار بازی‌های شبیه ساز کامیونی و ماشین سنگین نیستید، پس با مراجعه به بقیه لینک‌های معرفی بازی ما، میتوانید تجربه خودرا با ما به اشتراک بگذارید و از محتواهای دیگر سایت ایموجو نیز استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.