AD

معرفی و بررسی بازی Civilization VI برای PC

0 199

بازی Civilization VI یک بازی تمدنی استراتژیک با تم تاریخی است که در ابتدای بازی گیمر باید از بین چندین تمدن قدیمی و جدید یکی را انتخاب کند و رهبری آن را از 4000 سال قبل از میلادی برعهده بگیرد با سرزمین های همسایه در تعامل باشد و از پایگاه خود محافظت کند و آن را توسعه دهد. این بازی توسط استودیوی  Firaxis در سال 2016منتشر شده است. اگر شما نیز به بازی های تاریخی علاقه مند هستید با ما همراه باشید تا این بازی را به طور کامل تر برایتان معرفی کنیم.

معرفی بازی Civilization VI

بازی Civilization VI یکی از معروف ترین و جذاب ترین بازی ها در سبک تاریخی و استراتژیکی است. در این بازی گیمر باید رهبری یکی ازتمدن های قدیمی را برعهده بگیرد و آن را تا رسیدن به یک تمدن پیشرفته و بزرگ توسعه دهد، برای این منظور می تواند با رهبران دیگر اعلان جنگ کند یا با برخی از آن ها برای از بین بردن دشمن مشترک صلح کند و به منظور پیشبرد اهداف خود از توانایی، تجهیزات و نیروهای نظامی آن ها استفاده کند. ملکه انگلستان، اولین رهبران غرب و آمریکا و … از جمله این افراد هستند. در هر مرحله و با جمع کردن سکه و غارت سایر تمدن ها می تواند تجهیزات و فناوری های خود را توسعه دهد.

در این بازی گیمر باید گاهی اوقات با بزرگ ترین رهبران تاریخی ایران و حتی جهان به مبارزه بپردازد برای مثال در نسخه پنجم بازی Civilization VI پادشگاه بزرگ ایران باستان حضور داشته است.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی

با شروع بازی یک واحد  Settler و یک واحد جنگجو در اختیار بازیکن قرار می گیرد و در یک گوشه از نقشه بازی خود را آغاز می کند. در اولین قدم باید با استفاده از Settler خود اولین شهر خودش را بسازد و پس از آن به دنبال توسعه ی آن برود. همچنین در ابتدا باید در مورد فناوری های مورد نیاز تحقیق کند و سپس فکر بنا کردن ساختمان و افزایش نیروهای جدید در شهر باشد و همانطور زمانی که در حال گسترش و توسعه تمدن خود است به تمدن های دیگر روی نقشه نیز توجه داشته باشد. بهتر است به منظور کاهش ازدحام روی نقشه تعدادی از واحد های مشابه یا همزیست را روی هم قرار داد تا از شلوغی نقشه حواس گیمر پرت نشود و تمرکز بیشتری روی کلیت نقشه داشته باشد.

گرافیک بازی Civilization VI

گرافیک بالای این بازی استراتژیک با اینیمیشن های روان کاربران زیادی را جذب خود کرده است. این بازی هیجان انگیز با طراحی خاص خود موجب شده است که گیمرها گذر زمان را حس نکنند و از این بازی احساس رضایت داشته باشند.

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی Civilization VI به دلیل اینکه در نسخه های متعدد قابل دانلود و رایگان است و از طراحی های ویژه و صداگذاری زیبا در آن به کار برده شده اس، توجه داوطلبان زیادی را به خود جلب کرده است و امتیاز بالایی را در مقایسه با دیگر بازی های استراتژیک نصیب خود کرده است. به نحوی که جزو معروف ترین بازی های تمدنی به شمار می رود.

امتیازات بازی از نظر کاربران

سیستم موردنیاز و پیشنهادی

نسخه کامپیوتری این بازی در سال 2016 منتشر شد.

حداقل سیستم موردنیاز

Requires a 64-bit processor and operating system

ویندوز:    Windows 7 64-bit/ Windows 8 64-bit/ windows 10 64-bit

پردازنده: Intel Core i3 2.5 / AMD Phenom 2.6 or greater

حافظه: 4 GB RAM

گرافیک : GB & AMD 5570 or nVidia 450 or Intel Integrated Graphics 530

حافظه مورد نیاز: 12 GB available space

جمع بندی پایانی

بازی Civilization VI یکی از شناخته شده ترین ها و بهترین بازی ها در سبک استراتژیک است. در این بازی گیمر باید با مهارت و توانایی خود یک تمدن قدیمی را رهبری کند در واقع وظیفه ی او دفاع از پایگاه خود در مقابل دشمنانش و همچنین توسعه ی آن است. این بازی جذابیت منحصر بفردی را برای بازیکنانش ایجاد میکند اگر شما نیز بازی تمدنی تاریخی دوست دارید پیشنهاد ما به شما این است که حتما یکبار هم که شده این بازی را امتحان کنید آیا شما بازی دیگری می شناسید که هیجان انگیز باشد نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما نیز آن را برای دیگر دوستان در این سایت معرفی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.