AD

محبوبیت Tears of the Kingdom’s Midnight کار دست وب سایت نینتندو داده است!

محبوبیت Tears of the Kingdom's Midnight کار دست وب سایت نینتندو داده است!
0 92

بازی Tears of the Kingdom’s

راه‌اندازی یک مراسم شبانه برای بازی Tears of the Kingdom’s در نیویورک به‌قدری مورد توجه قرار گرفته که هنگام رزرو، وبسایت نینتندو را برای 30 دقیقه منحل کرده است! تقریبا بلافاصله پس از پخش خبر، این مشکل برای وبسایت رزرو اتفاق افتاد.

اکانت رسمی توییتر نینتندو نیویورک در صبح جمعه اعلام کرد که امکان رزرو برای شرکت در مراسم شبانه راه‌اندازی Tears of the Kingdom، وجود دارد. اما تنها نیم ساعت بعد از انتشار این خبر، بیانیه‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد این وبسایت به دلیل “ترافیک بیش از حد” از کار افتاده است!

نینتندو نیویورک بی‌‍‌شک یک مکان جادویی است. یک فروشگاه، گالری و موزه دو طبقه که به برخی از ماندگارترین و محبوب‌ترین فرنچایزهای بازی اختصاص دارد. یک فروشگاه لباس، کپی‌هایی در اندازه واقعی از شخصیت‌های نمادین مانند Donkey Kong، Bowser، Mario، و Luigi، یک صفحه نمایش غول‌پیکر برای اجرای بازی‌های مختلف نینتندو و حتی یک Game Boy قدیمی که به طور معجزه آسایی از بمب‌گذاری در جنگ خلیج فارس جان سالم به در برده است.  با این اوصاف نمی‌توان مکان بهتری برای جشن راه‌اندازی یک بازی جدید Zelda تصور کرد.

باتوجه به ترافیک زیاد این وبسایت، درحال حاضر خطاهای صفحه رزرو Warp Pipe Pass برای راه‌اندازی Tears of the Kingdom’s در حال بررسی هستند. در زمان نوشتن این مطلب، شما می‌توانید از صفحه وبسایت نینتندو برای رزرو مراسم این بازی بازدید کنید، اما درست در بالای صفحه این اخطار ظاهر می‌شود که: «متاسفیم، زمان‌های موجود وجود ندارد». این عبارت، به زمان عامیانه به آن معنا است که از این صفحه بیرون برو! تمام صندلی‌ها فروخته شدند!

بنابراین، افرادی که تا قبل از زمان بسته شدن رزروها موفق به گرفتن جا نشده باشند، احتمالا نمی‌توانند در مراسم نیمه‌شب نینتندو نیویورک برای Tears of the Kingdom شرکت کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.