AD

بازیکنان Tears Of The Kingdom حلقه بسکتبال می‌سازند

0 71

در Breath of the Wild و Tears of the Kingdom، ما نمی‌توانیم ببینیم که مردم Hyrule در اوقات فراغت خود چه می‌کنند. آنها عمدتاً در حال آماده شدن برای جنگ با نیروهای غیرقابل توقف اهریمنی هستند، زیرا blood moon افراد مرده را برای یک حمله دیگر به زندگی احضار می‌کند. با این حال، ابزارهای زیادی در sandbox برای بازی کردن وجود دارد که با استفاده از این‌ها یکی از بازیکنان TotK یک حلقه بسکتبال درست کرده است.

Zakuya یک کلیپ کوتاه 11 ثانیه‌ای را در توییتر به اشتراک گذاشته است که در این کلیپ می‌بینیم که آنها خربزه‌ها را به داخل قفس فلزی که توسط یک تیر چوبی با یک صفحه چوبی در پشت آن در هوا نگه داشته می‌شود، پرتاب می‌کنند. قفس با یک سپر ترکیب شده است تا آن را در جای خود نگه دارد، اما نقطه ضعف آن این است که، چون یک قفس است، خربزه‌ها (شما توپ بسکتبال در نظر بگیرید) پس از داخل شدن بیرون نمی‌آیند. این بازی را می‌توان اینطور در نظر گرفت که شما چند خربزه را می‌توانید در قفس قرار دهید.

در مقایسه با برخی از سازه‌های پیچیده تر مانند هلیکوپترها، توپ‌ها، موتورسیکلت‌های خود تخریب شونده و وسایل نقلیه قابل استفاده روی دیوار، این حلقه بسکتبال بسیار ساده است. هیچ بازی چند نفره در TotK وجود ندارد و ساکنان Hyrule به احتمال زیاد به شما ملحق نمی‌شوند؛ بنابراین باید خودتان بازی می‌کنید.

در بازی زلدا که هرگز اسپین آف ورزشی خود را نداشته است این مورد ورزشی خوب است، اما برای سری Breath of the Wild  این موضوع چندان جدیدی نیست. در سال 2017، بازیکنان Breath of the Wild موارد ورزشی ایجاد شده در این بازی را جمع آوری کردند که در آن بازیکنان از کوه‌ها بر روی سپرها اسنوبرد می‌رفتند و در اقیانوس‌ها سر می‌خوردند و در حالیکه متصل به مکعب‌های غول پیکر بودند خود را داخل دشمنان پرتاب می‌کردند.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.