AD

اولین به‌روزرسانی Threads برای iOS

0 104

متا اولین به‌روزرسانی مهم را از زمان راه‌اندازی شبکه اجتماعی Threads ارائه کرده است. در این به روز رسانی یک تب Follows  به فید فعالیت اضافه می‌شود و دیدن افرادی که به تازگی شما را دنبال کرده‌اند را آسان تر می‌کند.

این به‌روزرسانی همچنین ترجمه‌هایی را برای متن پست اضافه می‌کند، بنابراین شما انگیزه بیشتری برای دنبال کردن افرادی که به زبان‌های ناآشنا صحبت می‌کنند، خواهید داشت. می‌توانید مشترک کاربرانی شوید که فالو نشده‌اند. چند تغییر کوچک اساسی رابط نیز وجود دارد، مانند لیبل‌های reposter که می‌توانید روی آنها ضربه بزنید.

برخی از این ویژگی‌ها در server-side فعال هستند؛ ممکن است همه آنها بلافاصله در دسترس نباشند اما احتمالا آنها تا پایان امروز (18 ژوئیه) در دسترس قرار می‌گیرند. هیچ اشاره‌ای به زمان دریافت آپدیت مشابه برای اندروید نشده است.

دانلود نسخه ios برنامه Threads

دانلود نسخه اندروید برنامه Threads

هنوز چندین نقص در این برنامه وجود دارد و تیم Threads از آن آگاه هستند. هنوز نمی‌توانید از chronological feed، direct message‌ها یا هشتگ استفاده کنید. شما نمی‌توانید بدون حذف حساب اینستاگرام خود به طور کامل خود را از Threads حذف کنید و بدون نسخه کامل وب، معمولاً استفاده از Threads در رایانه عملی نیست. این به‌روزرسانی نشان می‌دهد که متا حداقل به برخی از وعده‌ها عمل می‌کند، حتی اگر رسیدگی به مشکلات این برنامه تا حدودی زمانبر باشد.

جدیدترین اخبار فناوری در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.