AD

نکات و راهنمایی های در مورد هدف گیری پابجی موبایل

1 226

هدف گیری پابجی موبایل بسیار مهم است، شما با به دست آوردن این مهارت می توانید دشمنان بیشتری را در بازی از بین ببرید و امتیازهای زیادی به دست آوردید. ما برای بهبود تیراندازی شما نکاتی را جمع آوری کرده ایم که در تمامی مسابقات برای شما قابل استفاده خواهد بود. پس با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

نکات و راهنمایی های هدف گیری پابجی موبایل که باید بدانید

ما در پست قبلی در مورد پوسته سلاح های پابجی موبایل صحبت کردیم، اما در این پست می خواهیم در مورد هدف گیری پابجی موبایل صحبت کنیم. بازی پابجی موبایل یک بازی شوتر مهیج است که در آن مهارت های ترکیبی و هدف گیری بسیار مهم است. پس بیایید در این جا به بررسی چند نکته مفید در مورد هدف گیری پابجی موبایل برای شما آورده شده است.

قفل کردن نشانه روی هدف یک مهارت ضروری است که بازیکنان پابجی موبایل برای هدف گیری بهتر و شلیک دقیق تر باید این مهارت مهم را به دست آورند. برای هدف گیری مانند یک بازیکن حرفه ای، باید عناصر زیادی مانند مسافت، افت گلوله، لگد اسلحه، حرکت، موقعیت و… را در نظر بگیرید. بهترین اسلحه برای بهبود مهارت هدف گیری پابجی موبایل اسلحه UZI است. می توانید برای تمرین قفل هدف از آن استفاده کنید. این اسلحه همچنین بهترین ابزار برای هیپ فایر در نبرد های نزدیک است. راهنمایی PUBG Aim Lock برای همه بازیکن ها در همه سطحی ضروری است.

شما باید هر روز با استفاده از UZI در حالت TDM قفل کردن هدف کراس هیر را تمرین کنید تا بتوانید به آن مسلط شوید. علاوه بر این، شما باید یک رنگ مناسب برای خط کشی انتخاب کنید زیرا این امر برای مهارت هدف گیری پابجی موبایل بسیار مهم است. اگر رنگی را انتخاب کنید که متناسب با چشم شما نباشد، ممکن است بیشتر باعث حواس پرتی شما شود.

همیشه در نبرد نزدیک هیپ فایر بزنید زیرا هنگام هدف گیری تاثیر به سزایی در شلیک و حرکت شما خواهد گذاشت. اگر اسکوپ را برای هدف گیری و حرکت باز کنید، قفل کردن هدف و شلیک برای شما خیلی سخت تر می شود.

هدف گیری پابجی موبایل
هدف گیری پابجی موبایل

تمرینات سخت برای هدف گیری در بازی پابجی موبایل

در مرحله بعدی، شما باید برخی از تمرینات را که شامل سه مرحله اصلی است انجام دهید. بهبود شلیک در حرکت، نحوه شلیک و در آخر تغییر اسلحه و شلیک. این به شما کمک می کند تا در نبردهای نزدیک بتوانید رقیب خود را فریب دهید و از تیر خوردن جلوگیری کنید. سپس، شما می توانید دشمن را بدون آسیب خوردن از بین ببرید. برای تسلط بر این مهارت باید حداقل 30 دقیقه در روز تمرین کنید.

نکته بعدی تمرکز است. بدیهی است که گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. با این حال، این کلید داشتن یک جایگزین مناسب برای ایجاد خط کش در پابجی موبایل است. اگر در مبارزه حواس شما پرت شود یک اشتباه مهلک به وجود می آید. شما باید صد درصد بر روی نبرد تمرکز داشته باشید. به تمام صدای قدم ها، نارنجک و شلیک اطراف خود خوب گوش بدهید. سپس، حرکات دشمنان را برای قرار دادن یک خط کش در جای مناسب تمرکز کنید. این مورد یکی از مهم ترین ابزار هدف گیری پابجی موبایل است.

نکاتی برای قرار دادن کراس فایر پابجی موبایل

بهترین مکان برای هدف قرار دادن سر دشمن است. شما می توانید از تجربه درون بازی متوجه که بهترین شلیک ها در کدام منطقه ها احتمال موفقیت بیشتری دارد. علاوه براین، فاصله شلیک تا سر حریفتان نیز بسیار مهم است.

در نبرد های برد کوتاه، فاصله بین خط را به اندازه دید تا شلیک را تنظیم کنید. با افزایش فاصله بین شما و دشمن کاهش خواهد یافت.

کیفیت شلیک را با اهداف در اتاق آموزش امتحان کنید. زمین تیراندازی آموزشی به شما اجازه می دهد تا در فواصل مختلف با اهداف زیادی تمرین داشته باشید. این موارد را درمورد کراس فایر پابجی موبایل باید به خاطر بسپارید.

هدف گیری پابجی موبایل
هدف گیری پابجی موبایل

نکته مهم برای هدف گیری در بازی پابجی موبایل

علاوه بر نکاتی که گفته شد، شما باید گلوله را در قسمتی که می دانید دشمن قرار گرفته است به صورت رگبار شلیک کنید. سپس، هنگام نزدیک شدن به او در زاویه به تیراندازی خود ادامه دهید تا قبل از اینکه فرصت آن را داشته باشد که به شما شلیک کند سپس هنگامی که به او نزدیک می شوید به تیر اندازی خود ادامه دهید. با این روش شما می توانید بیش از اینکه حریفتان فرصت شلیک داشته باشداو را بکشید.

این روش باعث می شود شما آسیب کمتری ببینید و حریفتان بیش از تصمیم برای شلیک کردن به شما از بین برود… از یک اسلحه AR با یک ماژول توسعه یافته یا یک مسلسل سبک مثل LMG یا اسلحه های DP-28 یا M249 استفاده کنید. مطمئن شوید که خشاب جدید گذاشته شده است تا هنگام مواجه شدن با دشمن تیر های شما تمام نشده باشد. این مورد برای هدف گیری پابجی موبایل بسیار حیاتی است.

علاوه بر دانستن نکته هایی که گفته شد، شما باید قبل از انجام این کار در مسابقات واقعی آن را در حالت TDM تمرین کرده و تسلط داشته باشید. به اضافه حواستان باشد هنگام رگبار گلوله با AMK، Beryl M762 و یا سلاح های دیگر لگد عمودی و خط را به پایین بکشید.

در حالی که کنترلر را به چپ و راست می کشید تا گلوله ها را شلیک کنید، در حالت ایستاده بمانید. سپس برای قفل کردن بهتر روی هدف، خم شوید یا در معرض رگبار گلوله در میان نبرد های دور برد نباشید. برای اطلاعات، اخبار جدید و همچنین به روز رسانی های بازی پابجی موبایل بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

شما برای ما از هدف گیری پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب شما را با هدف گیری پابجی موبایل آشنا کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و همچنین دیگر عناوین مربوط به آن می‌توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

بنر انتهای هر مقاله
1 نظر
  1. احمد رسولی می گوید

    من هدف گیری تو پابجی خیلی برام سخت بود به کمک مطلب شما تونستم ضعف هامو میدا کنم و هدف گیریمو قویتر کنم ممنون از توضیحاتتون مفید بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.