AD

هدف از پچ‌های جدید Star Wars Jedi: Survivor Patch 4 چه چیزی است؟

در بازی Survivor Patch 4 عملکرد رایانه شخصی بهبود پیدا کرده
0 111

بازی Survivor Patch 4

در بازی Star Wars Jedi: Survivor Patch 4 عملکرد رایانه شخصی بهبود پیدا کرده و از یک رئیس غیرقابل کشتن جلوگیری می‌شود!  پچ این بازی امروز روی کنسول‌ها و اواخر این هفته برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در 9 می، EA و Respawn پچ جدیدی را برای Star Wars Jedi: Survivor اعلام کردند که در همان روز برای PS5 و Xbox Series X/S ارائه شد. در اواخر ماه گذشته در 28 آوریل اولین پچ عرضه شد، این چهارمین پچ برای دنباله Fallen Order خواهد بود. هدف هر یک از این پچ‌ها رفع مشکلات فنی مختلف است.

پچ 4 برای #StarWarsJediSurvivor در روز سه‌شنبه، 9 مه بر روی کنسول‌ها عرضه می‌شود. این پچ جدید Survivor در حال رفع مشکلات فنی در رایانه شخصی است. برای مثال، بهبودهایی برای ردیابی پرتو و برخی جلوه‌های بصری، و حتی بهبودهایی در عملکرد ردیابی پرتو در زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، وجود دارد. علاوه‌بر آن، 9 رفع اشکال در پچ جدید مشاهده می‌شود، از جمله آنها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که Rayvis، یک رئیس ترسناک، نسبتا اواخر بازی شکست ناپذیر می‌شود.

پچ یادداشت‌های Respawn در اصلاحات آینده برای بازیکنان رایانه شخصی ارائه می‌شود. کسانی که از هسته‌های پردازنده i7 و i9 استفاده می‌کنند، عملکرد بهتری را در پچ‌های آینده خواهند دید، همچنین کارهایی برای استفاده بهتر از CPU و GPU در حال انجام است. این خوب است که Respawn، اصلاحاتی که بازیکنان رایانه شخصی می‌توانند در آینده منتظر آنها باشند را شرح می‌دهد.

همه اینها پس از انتشار Star Wars Jedi: Survivor با نظرات منفی کاربران Steam منتشر شد. درنهایت، این بازی در تمام پلتفرم‌ها مشکلات فنی داشت، اما عملکرد رایانه شخصی بدتر از همه بود. خرابی‌ها، باگ‌ها و سایر اشکالات بصری در آن وجود داشت که از زمان عرضه، تجربه را برای بازیکنان رایانه شخصی بدتر می‌کرد. پچ جدید این هفته و کار فعلی Respawn راه طولانی برای تعمیر پورت رایانه شخصی Survivor در پیش دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.