AD

طرفداران Super Mario Bros. Wonder از Easy Mode دوکاراکتر بازی ناراضی هستند

طرفداران Super Mario Bros. Wonder از Easy Mode دوکاراکتر بازی ناراضی هستند
0 269

یکی از بزرگ‌ترین ارتقاهایی که Super Mario Bros. Wonder در فرمول دوبعدی ایجاد شده توسط بازی‌های New Super Mario Bros صورت گرفته است این است که اکنون تعداد زیادی کاراکتر قابل بازی وجود دارد که مهمترین آنها Daisy و Peach هستند. با این حال، این دو کاراکتر تنها افراد برجسته در فهرست نیستند، زیرا Nabbit از New Super Mario Bros. U بازگشته است و Yoshi به عنوان یک شخصیت کاملاً قابل بازی برای اولین بار در یک بازی 2D Mario به کاراکترها پیوسته است.

اگرچه دیدن Nabbit و Yoshi به عنوان بخشی از فهرست اصلی عالی است، اما انتخاب این کاراکترها با برخی شروط همراه است که طرفداران آن را دوست ندارند. Yoshi و Nabbit اساساً در easy mode بازی Wonder قابل بازی هستند و هیچ آسیبی از دشمنان یا تله‌ها نمی‌گیرند و فقط می‌توانند با افتادن در چاله‌ها کشته شوند.

اگرچه این روش نینتندو برای اضافه کردن کاراکترهایی به بازی است که می‌توانند توسط بازیکنان جوان‌تر یا برای هرکسی که می‌خواهد بازی آسان‌تری داشته باشد، استفاده شود، اما برخی از هواداران از این که این کاراکترها اینطور محدود شده‌اند، راضی نیستند. کاربر توییتر با اکانت SuperMarioOOC85 تصویری از Yoshi و Nabbit‌های مختلف را در صفحه انتخاب کاراکتر به اشتراک گذاشت و گفت: آنها 4 یوشی رنگی مختلف اضافه کرده‌اند و هرگز به این فکر نکرده‌اند که یکی دوتا از آنها می‌توانند جزء کاراکترهای easy mode نباشند.

این توییت از زمان اشتراک گذاری تقریباً 20000 لایک دریافت کرد که نشان می‌دهد تعداد کمی از طرفداران ماریو این محدودیت را دوست دارند. در زیر این پست، کاربر توییتر با اکانت MajoraZ اشاره کرد که easy mode باید در منوی گزینه‌ها برای همه کاراکترها قابل انتخاب باشد و Yoshi و Nabbit باید به طور معمول مانند بقیه کاراکترها قابل انتخاب باشند.

مشکل دیگری که در مورد گنجاندن easy mode کاراکترهای یوشی و نابیت در Wonder وجود دارد این است که آنها نمی‌توانند از هیچ یک از پاورآپ‌هایی که در یک سطح جمع‌آوری می‌کنند استفاده کنند؛ به این معنی که elephant Yoshi و Bubble Nabbit وجود ندارد. چندین بازیکن از این انتخاب ابراز ناامیدی کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.