AD

آموزش صفر تا صد قوی شدن در بازی کلش رویال

0 499

بازی کلش رویال یکی از بازی‌های مطرح موبایلی است که توسط کمپانی سوپرسل برای دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی شد. این بازی توانست جایگاه برتر را در بین بازی‌های کمپانی سوپرسل دریافت کند و سپس در بین بازی‌های موبایل در ژانر فانتزی – جنگی نیز توانست نظر بسیاری از کاربران را به خودش جلب کند.

اما سوالی که برای بسیاری از گیمرها طرح می‌شود این است که ” چگونه در بازی کلش رویال قوی شویم؟” از این رو در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم تا شما را با شیوه‌ها و استراتژی‌هایی که کمک می‌کنند پیشرفت چشمگیری در این بازی داشته باشید آشنا کنیم. پس تا انتها با ایموجو همراه باشید.

این مطلب آموزشی را نیز از دست ندهید: آموزش صفر تا صد بازی کلش رویال (Clash Royale)

معرفی کلی بازی کلش رویال

بازی کلش رویال همانطور که پیش‌تر هم به آن اشاره کردیم یکی از بازی‌های برتر ارائه شده توسط کمپانی سوپرسل است. کلش رویال یک بازی آنلاین است که اگر قصد دارید در آن حرفه‌ای شوید باید سال‌های زیادی زمان صرف کنید تا به لیگ و مراحل پیشرفته دست پیدا کنید. اما پیشرفت در این بازی نیز اصول و قواعد خاص خودش را دارد.

برای اینکه بتوانید در این بازی حرفه‌ای و قوی شوید باید استراتژی‌ها و تاکتیک‌های منحصر به فردی را اجرا کنید. تعریف کلی این بازی این است که شما به عنوان صاحب یک دهکده کوچک هستید که باید سعی کنید در آن امتیازات بالایی بگیرید و از این رو محصولات زیادی را جمع آوری کنید.

حتما به این موضوع دقت داشته باشید که کلش رویال یک بازی آنلاین است؛ پس باید تا می‌توانید در آن بهترین عملکرد خودتان را به جا بگذارید و به نوعی بتوانید امتیازات بالایی کسب کنید تا از امکانات آن نیز بهره مند شوید. این امکانات می‌توانند خرید کارت به همراه ژتون و یا هرچیز دیگری که پیشرفت شما را تضمین می‌کند باشد.

اما بحث اصلی این مقاله یعنی چگونگی پیشرفت در بازی کلش رویال. در ادامه با ایموجو همراه باشید تا با این استراتژی‌های پیشرفته آشنا شوید.

معرفی کلی بازی کلش رویال

نحوه پیشرفت در بازی کلش رویال

برای اینکه بتوانید در بازی کلش رویال قوی شوید و پیشرفت زیادی بکنید باید از الماس‌ها، کارت‌ها، سربازها و منابعی که غارت کرده‌اید به درستی استفاده کنید. درواقع شما می‌توانید با حمله و دفاع خوب تا حدود زیادی از استفاده شدن پول در جهت نامناسب جلوگیری کنید که همین موضوع یکی از دلایل پیشرفت شما در بازی خواهد بود.

 • شما به عنوان یک رئیس برای ساخته شدن سرباز، ساختمان و … نیاز دارید که از الماس و ارزهای موجود در بازی درست استفاده کنید.
 • در کلش رویال شما شاهد سربازانی هستید که باید برای اینکه بهترین عملکرد را از آن‌ها دریافت کنید، به درستی برای اداره آن‌ها قدم بردارید.
 • در غارت کردن حتی پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه هم غنیمت است. پس هنگامی که قصد غارت از یک مزرعه را دارید اولویت‌ها را کنار بگذارید و به نوعی سعی کنید که هرچیز موجود در آنجا را با خود ببرید.
 • چندین مرحله یا لیگ در بازی وجود دارد که شما باید با استفاده از استراتژی های مخصوص به آن ها دست پیدا کنید که البته دستیابی به آن‌ها نیازمند زمانی طولانی است و به نوعی در یک مدت زمان کوتاه و محدود به دست نمی‌آید.

شما به عنوان یک گیمر در بازی کلش رویال برای پیشرفت کردن نیازمند دست یافتن به مراحل بالاتری از این بازی یعنی سه اصل حمله، غارت و دفاع هستید.

ترفندهایی برای قوی‌تر شدن در بازی Clash Royale

سه اصلی که در پاراگراف قبلی به آن اشاره شد یعنی حمله، غارت و منابع از مهم‌ترین اصول موجود در این بازی هستند. البته کارسازترین و مهم‌ترین آن نیز منابع است که به چهار دسته تقسیم می‌شود. یعنی

 • اکسیر
 • اکسیر سیاه
 • طلا
 • جم

برای اینکه به این منابع با ارزش دست پیدا کنید دو راه دارید. یکی اینکه هرچیزی که در دست دارید را با تدبیر و مدیریت شده به فروش برسانید و با استفاده از آن ها الماس و جم دریافت کنید. راه حل دوم هم این است که با غارت منابع حریف می‌توانید به جم و الماس‌های زیادی دست پیدا کنید.

بسیاری از کاربران بازی کلش رویال این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه در این بازی می‌توان الماس دریافت کرد. از این رو در ادامه این پست قصد داریم تا شما را با خرید الماس در بازی کلش رویال آشنا کنیم.

ترفندهایی برای قوی‌تر شدن در بازی کلش رویال

خرید الماس در بازی کلش رویال

همانطور که گفته شد بازی Clash Royale یک بازی آنلاین است که قطعا برای اینکه بتوانید منابع زیادی به دست آورید راه‌های متنوعی نیز در پیش خواهید داشت. یکی از این روش ها خرید الماس است. هرچقدر که تعداد الماس‌هایتان را در این بازی افزایش دهید در نتیجه می‌توانید تعداد زیادی سرباز با استفاده از کارت‌ها برای خود ایجاد کنید و ساختمان‌های بیشتری را از بین ببرید.

اگر قصد دارید که الماس را رایگان بدست آورید باید موانع موجود در بازی را نابود کنید. مورد دیگر نیز استفاده از طلا در بازی کلش رویال است. طلا یکی از منابع ارزشمند در این بازی است که می‌توان همزمان آن را از حریف غارت کرد و یا معادن مختلفی از آن را در بازی کشف کرد. در این مرحله برای اینکه سربازانتان را هم پیرفته‌تر کنید می‌توانید از دارک اکسیر استفاده کنید.

این مطلب هم برای شما مفید باشد: نقد و بررسی بازی کلش رویال

چگونه در بازی Clash Royale به لیگ‌های پیشرفته دست پیدا کنیم؟

برای قوی شدن در این بازی نیاز دارید تا به لیگ‌های بالاتری دست پیدا کنید. کلش رویال دارای 6 لیگ است که باید برای رسیدن به لیگ‌های برتر باید از 80 لول عبور کنید. در این میان نیز به استراتژی‌های به خصوصی نیاز دارید که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • باید در قسمت انفرادی بازی سعی کنید تا ساختمان دشمنانتان را نابود کنید.
 • دونیت کنید، به نوعی به هم کلنی هایتان سرباز اهدا کنید.
 • موانع را نابود کنید.
 • ساختمان های مرکزی در دهکده را از بین ببرید. معمولا به این ساختمان قلب دهکده گفته می شود که اگر بتوانید آن را از بین ببرید می توانید به لول های بالاتر برسید.

جمع بندی

چگونگی قوی شدن در بازی Clash Royale یکی از بحث‌های اساسی این مقاله بود. همانطور که گفته شد این بازی زمانبر است و باید برای رسیدن به مراحل بالا و قو شدن اصول و تکنیک‌های مختلف و کارسازی را پیش بگیرید.  برای آموزش های بیشتر بازی کلش رویال می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.