AD

طرفداران استارفیلد (Starfield) برای ادای احترام درون بازی به یکی از طرفداران فوت شده کمپین می کنند

0 131

ساخت بازی‌های ویدیویی این روزها آنقدر طول می‌کشد که برخی از افراد دارنده سِمت در بازی به دلایل اجتناب ناپذیر و غم انگیز نمی‌توانند بازی را تجربه کنند. این مورد در مورد Alex Hay، یکی از طرفداران و نویسنده استارفیلد اتفاق افتاد که اوایل سال جاری در ساب ردیت بازی اعلام کرد که احتمالاً به دلیل تشخیص سرطان ریه به تاریخ انتشار بازی نخواهند رسید. الکس مشتاقانه منتظر بود تا از این مسئولیت در ساخت به عنوان عاملی برای حواس پرتی پس از توقف درمان استفاده کند، اما تاخیر آن تا سپتامبر امسال باعث شد که این امر اتفاق نیافتد.

Alex متأسفانه بعد از ارسال به روز رسانی خود در ساب ردیت درگذشت و بسیاری از طرفداران استارفیلد گفته‌اند که کشتی خود را به او تقدیم می کنند و به نام او نامگذاری می کنند. با این حال، برخی از طرفداران Starfield این اقدام را کافی نمی دانند و گروهی از آنها برای Bethesda کمپین می کنند تا Alex را به عنوان ادای احترام درون بازی به بازی اضافه کنند شبیه کاری که سازنده در بازی های گذشته Bethesda انجام داده است.

استارفیلداین کمپین توسط YouTuber Light آغاز شد و از طرفداران خواست تا از هشتگ AlexInStarfield در رسانه‌های اجتماعی برای جلب توجه Bethesda استفاده کنند.  Lightتوضیح داد که از این کمپین برای افزودن Alex به‌عنوان نوعی شخصیت NPC در Starfield  استفاده می‌شود، شبیه به موردی که Bethesda شخصیتی به نام Evan  را پس از اینکه او نیز قبل از انتشار درگذشت، به DLC جهانی Nuka در Fallout 4 اضافه کرد. Light حتی اعتراف می کند که ممکن است برای اضافه شدن یک NPC جدید برای توسعه خیلی دیر شده باشد، اما همچنان از مردم می خواهد برای Starfield به کمپین بپیوندند.

همچنین بخوانید: ۲۵ تا از بهترین بازی‌های ایکس باکس وان در سال ۲۰۲۳

در مورد اینکه کمپین چگونه پیش می‌رود، Bethesda هنوز پاسخی نداده است. با این حال، امیدواری وجود دارد، زیرا Light در توییتی که از طریق حساب شخصی خود در توییتر منتشر کرده اعلام کرده که Bethesda از الکس و شرایط او “آگاه است” و توسعه دهندگان “احتمالاً برنامه هایی” برای نوعی یادبود دارند. هنوز هیچ چیزی تایید نشده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.