AD

تاریخ انتشار Stardew Valley 1.6 مشخص شد

تاریخ انتشار Stardew Valley 1.6 مشخص شد
0 25

بالاخره تاریخ انتشار Stardew Valley 1.6 برای به‌روزرسانی مشخص شد. به روز رسانی 1.6 که در آوریل سال گذشته معرفی شد، در 19 مارس روی PC منتشر می‌شود. در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری برای سایر پلتفرم‌ها در نظر گرفته نشده است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بازی های موبایل آفلاین را داشته باشید.

خبر مربوط به تاریخ انتشار این به روزرسانی، هشتمین سالگرد بازی Stardew Valley را پس از عرضه آن در 26 فوریه 2016 نشان می‌دهد. حتی پس از این همه مدت، ConcernedApe سازنده این بازی می‌گوید که این بازی بیش از 30 میلیون نسخه از زمان عرضه به فروش رسانده است. ConcernedApe می‌گوید: امروز تاریخ انتشار در PC برای به روز رسانی 1.6 را اعلام می‌کنم: 19 مارس.  عرضه در کنسول و موبایل در اسرع وقت پیگیری خواهد شد.

به روزرسانی 1.6 تقریباً یک سال پس از ارائه آن وارد بازار می‌شود. ماه گذشته، ConcernedApe سازنده این بازی  گفت که این به روز رسانی در نهایت از آنچه که در ابتدا برنامه ریزی شده بود، بزرگتر خواهد بود. او به تازگی کار بر روی تمام محتوای جدیدی را که اضافه خواهد شد به پایان رسانده است و از آن زمان به رفع باگ پرداخته است تا مطمئن شود که همه آنها در ماه مارس آماده عرضه هستند.

ConcernedApe قبلا در مورد محتوای این به روز رسانی صحبت‌هایی کرده و به مواردی مانند فستیوال‌های جدید، دستورالعمل‌ها، محتوای late-game، انواع farm، دیالوگ‌ها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرده است. بازیکنان PC نیز به طور انحصاری از حالت چند نفره تا هشت نفره پشتیبانی خواهند شد.

تاریخ 19 مارس فقط برای افرادی که Stardew Valley را روی PC بازی می‌کنند، اعمال می‌شود و بازیکنان پلتفرم‌های دیگری (پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوییچ و موبایل) باید منتظر بمانند و دقیقا نمی‌دانیم این انتظار تا چه تاریخی به طول می‌انجامد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.