AD

باگ جنگ ستارگان که بازیکنان را به شروع دوباره بازی مجبور می‌کند

باگ جنگ ستارگان که بازیکنان را به شروع دوباره بازی مجبور می‌کند
0 122

باگ جنگ ستارگان

یکی از طرفداران ناراضی جنگ ستارگان Jedi Survivor، در رسانه‌های اجتماعی یک اشکال بزرگ درمورد این بازی‌ها را به اشتراک گذاشته است. u/Weird_Cantaloupe2757 در پیامی که به subreddit بازی ارسال شده و صدها بار رای مثبت دریافت کرده است، گزارش می‌دهد که وقتی به «محفظه دوگانگی» رسیدید و از آسانسور خارج می‌شوید، باید در یک سایت میانجی استراحت کنید و پس‌انداز کنید یا اگر شما قبل از نقطه ذخیره بعدی بمیرید، به محفظه‌ای بازگردانده می‌شوید که در آنجا برای مدت نامحدودی به دام خواهید افتاد.

این طرفدار ناخوشنود اینگونه بیان کرده است:” “اگر بمیرید، شما را به اتاق باز می‌گرداند، بدون هیچ راهی برای خروج، سفر سریع در آن نقطه مراقبه غیرفعال است، و آسانسور دوباره باز نمی‌شود! تنها راه‌حل در آن نقطه این است که بازی را از نو شروع کنید.”این بازیکن توضیح می‌دهد:”من تلاش خواهم کرد تا از سونی بازپرداخت دریافت کنم، انتظار ندارم با این کار به جایی برسم، اما حداقل به آن نیاز دارم که پولم را برای این بازی پس بگیرم. عملکرد بد یکی از این دلایل است. من به معنای واقعی کلمه نمی‌توانم بازی‌ای را که برای آن 70 دلار پرداخت کردم ادامه دهم، آنها باید در واقع قبل از انتشار بازی رفع این باگ‌ها را به پایان برسانند.”

این طرفدار که در مورد باگ جنگ ستارگان اعتراض دارد تنها نیست، به نظر می‌رسد که برای بازیکنان PS5 و Xbox Series X هم این موضوع صدق می‌کند. یک بازیکن دیگر اضافه کرد: “این اتفاق دیشب برای من هم افتاد، 45 دقیقه تلاش کردم تا بیرون بیایم. حتی متوجه نقطه‌ای شدم که می‌توانید با آن دست و پنجه نرم کنید و فکر کردم شاید کمک کند. اما نه. برد کابل معراج به این حد نمی‌رسد. بنابراین، من فقط گفتم آن را رد کنید و بازی خود را دوباره شروع کردم، حداقل طولی نکشید که به آنجا رسیدم، اما به هر حال، این اتفاق نباید می‌افتاد. این باگ جنگ ستارگان وقتی در بازی (دوباره) پیشرفت می‌کنم، من را مضطرب می‌کند که آیا با یک باگ دیگر مواجه خواهم شد.”

امروز، EA تایید کرد که  به این باگ جنگ ستارگان آگاه است. او می‌داند که Star Wars Jedi Survivor مطابق با استانداردهای خود عمل نمی‌کند و می‌گوید این مشکلی است که بیشتر بازیکنان با “ماشین‌های پیشرفته” را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در بیانیه‌ای که در توییتر EA Star Wars منتشر شد، تیم Jedi اعلام کرد که متعهد است این مشکلات را در اسرع وقت برطرف کند و از هر یک از بازیکنان خود که این مشکلات را تجربه کرده‌اند تشکر و عذرخواهی کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.