AD

دنیای بازی Spider-Man 2 دو برابر بازی‌های قبلی

0 71

استودیو Insomniac Games تریلر جدیدی از Marvel’s Spider-Man 2 منتشر کرده است که در این تریلر جزئیات تغییرات گیم‌پلی جدید را نشان می‌دهند و نقشه بسیار گسترده‌ای را به نمایش می‌گذارند که احتمالاً برای گنجاندن تمام قدرت‌های جدید و ایجاد فضایی برای دو قهرمان عنکبوتی تا این اندازه بزرگ طراحی شده است.

اینسومنیاک در پستی در وبلاگ پلی استیشن گفت ما تقریباً اندازهMarvel’s New York  را دوبرابر می‌کنیم. با گسترش نقشه همراه با ماموریت‌های داستانی، ماموریت‌های جانبی و فعالیت‌های شهری حتی فراتر از رودخانه شرقی بر فراز نقاط دیدنی نمادین در سراسر کوئینز و بروکلین اوج می‌گیرید.

البته پلی‌استیشن و اینسومنیاک نگفته‌اند که Spider-Man 2 به PC می‌آید، اما از آنجایی که دو مورد اول انجام شد، شرط می‌بندیم که دیر یا زود این مورد نیز انجام شود.

این بازی به شما این امکان را می‌دهد که بین پیتر پارکر و مایلز مورالس در حال پرواز جابجا شوید و هر دو شخصیت علاوه بر داستان اصلی، داستان‌های جانبی جداگانه خود را دارند. به نظر می‌رسد در این بازی داستان اصلی مربوط به درخشش شخصیت‌های شرور از جمله کریون شکارچی (Kraven the Hunter) و ونوم (Venom)  و لباس سیمبیوت است که پیتر پارکر می‌پوشد و از قدرت آن استفاده می‌کند.

در همین حال، مایلز مورالس، قدرت ونوم بیوالکتریکی را برای از بین بردن حملات تکان دهنده و انفجاری دریافت می‌کند. هر شخصیت هم داستان‌های جانبی و هم فعالیت‌های جانبی خود را برای انجام خواهد داشت، اما بسیاری از فعالیت‌ها به شما اجازه می‌دهند مرد عنکبوتی باشید.

همچنین شنیدن این نکته جالب است که Spider-Man 2 بر روی PS5  به صورت ری تریسینگ (ray tracing) خواهد بود.

Insomniac همچنین می‌گوید که Spider-Man جدید 65 لباس مختلف برای Spider-Man شامل طرح‌های اصلی جدید و موارد دلخواه طرفداران از فیلم‌ها و کمیک‌ها خواهد داشت. همچنین یک ویژگی جدید Suit Styles وجود خواهد داشت که شیدرهای رنگی را برای برخی لباس‌ها باز می‌کند.

نسخه Digital Deluxe این بازی همچنین شامل 10 لباس انحصاری خواهد بود که Insomniac در یک تریلر جزئیات آنها را توضیح داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.