AD

سوسک پرنده غول پیکر در بازی زلدا Tears Of The Kingdom

0 114

وقتی به اختراعات باورنکردنی در بازی زلدا The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom توسط بازیکنان فکر می‌کنید، احتمالاً در ذهنتان ماشین‌های بزرگ یا هواپیماهای پیچیده‌ای شکل می‌گیرد که می‌توانند Link را در عرض چند دقیقه از میان Hyrule عبور دهند. چیزی که احتمالاً به ذهنتان خطور نمی‌کند یک سوسک پرواز کننده غول پیکر است؛ این دقیقاً همان چیزی است که توسط Dombucha_G در TikTok ساخته و نشان داده شده است.

این  سوسک وحشتناک از اجزای مختلف تشکیل شده است که به نظر می‌رسد یک قایق پارویی وارونه بدنه آن را تشکیل می‌دهد. درست مانند هر سوسک سالم دارای شش پا است و خیلی تلاش شده تا این سوسک تا حد ممکن وحشتناک به نظر برسد.

Dombucha_G تنها به ساخت یک سوسک زمینی راضی نشده است؛ بنابراین هیولای خود را با اضافه کردن چند گلایدر به عنوان بال و همچنین چند فن و یک میله فرمان مانند به آسمان می‌برد و به آن‌ اجازه می‌دهد تا پرواز کند. شاید کمی ناخوشایند به نظر برسید اما از یک Construct Head و چند آنتن موقت به عنوان سر سوسک استفاده کرده است.

سوسک همچنین یک قابلیت مرگبار دارد؛ اگر به سوسک تیر بزنید، روی پاهای عقب خود می‌چرخد و تا فاصله‌ای دور لیزر پرتاب می‌کند، توانایی که خوشبختانه هیچ سوسکی در زندگی واقعی قادر به انجام آن نیست. این دقیقاً یک سلاح عملی نیست، اما قطعاً کل ماجرا را کمی ترسناک می‌کند.

سوسک ساخته شده توسط Dombucha_G یکی از مخوف‌ترین سازه‌هایی است که تا کنون دیده‌ایم، این یکی دیگر از شاهکارهای مهندسی در این بازی است که باید به لیست اضافه شود. در حقیقت، مهندسان با استعداد زیادی در جامعه Tears of the Kingdom وجود دارند، دسته‌ای از آنها تصمیم گرفته‌اند یک تورنمنت مسابقه‌ای کامل به نام Hyrule Grand Prix برگزار کنند که در آن هر شرکت کننده باید وسایل نقلیه سفارشی بسازد و بر موانع هر مسیر غلبه کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.