AD

آموزش حل مشکل اکتیو باکس atf با چند گام ساده

2 1,529

باکس atf یک ابزار بسیار کار آمد می باشد، اما اخیرا کاربر های این باکس با مشکل عدم فعال شدن این باکس روبرو شده اند، شما با مطالعه این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در مورد روش برطرف کردن مشکل اکتیو باکس atf می توانید این مسئله را حل کنید، فقط در حین این کار باید به چند نکته توجه داشته باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان حل مشکل باکس atf

نحوه حل مشکل اکتیو نشدن باکس atf

بهتر است قبل از آموزش روش برطرف کردن مشکل اکتیو باکس atf، این باکس در حال حاضر یکی از بهترین و قدرتمند ترین باکس ها جهت فلش و سرویس دهی گوشی های نوکیا با سرعت بسیار بالا می باشد، باکس ای تی اف نیترو این کار را از طریق کابل fbus و usb انجام می دهند. این باکس کارایی های دیگری از جمله ترمیم کردن بوت گوشی های هوشمند نوکیا، سامسونگ و … می باشد.

در این قسمت تصمیم داریم درست کردن اکتیو نشدن باکس ای تی اف را به شما یاد دهیم. در ابتدا شما باید برای حل مشکل اکتیو باکس ای تی اف، آخرین نسخه نرم افزار باکس را دانلود کنید و آن را نصب کنید. پس از نصب کردن باکس باید درایور های آن را نصب کنید، نگران نباشید این کار ها به راحتی انجام می گیرد.

برای مرحله بعد برطرف کردن مشکل اکتیو باکس atf باید به قسمت product support بروید، و روی گزینه restore box کلیک کنید. انجام این کار حدود ۴ دقیقه از شما زمان می گیرد. بعد از انجام این کار ها باید نام کاربری و ایمیل خود را وارد کنید. در مرحله ی آخر نیز می توانید بر روی گزینه active box کلیک کنید، تا مشکل اکتیو باکس ای تی اف شما حل شود.

فقط به نکات زیر در زمان درست کردن اکتیو نشدن باکس ای تی اف دقت کنید:

  • باکس باید به اینترنت متصل باشد.
  • غیر فعال کردن آنتی ویروس
  • غیر فعال کردن فایر وال
  • در آخر باید بدانید که در این حین به هیچ عنوان نیاید از برنامه خارج شوید.

نحوه حل مشکل اکتیو نشدن باکس atf

جمع بندی

در این مقاله از مجموعه مقالات آموزشی سایت ایموجو به آموزش نحوه رفع مشکل اکتیو نشدن باکس ای تی اف پرداختیم. امیدواریم این مطلب هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده دیگر مطالب کاربردی و مفید می توانید به دسته آموزش بازی در سایت مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. جهانی۶۴ می گوید

    ممنون از مقاله تون مفید بود اینکه به این موضوعا میپردازین بسیار عالی بود

  2. Feridon می گوید

    باید انتی ویروسو غیر فعال کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.