AD

Slime Rancher به یک فیلم تبدیل می‌شود

0 150

Slime Rancher بازی ساخته شده توسط استودیوی Monomi Park یکی از بازی‌های استیم با بالاترین امتیاز و یک موفقیت تجاری عظیم است که از زمان عرضه اولیه در سال 2016 بیش از شش میلیون نسخه فروخته است. این بازی اخیراً دنباله‌ای به نام Slime Rancher 2  دریافت کرده است که در سپتامبر 2022 عرضه شده و به صورت early access وجود دارد؛ و اکنون همانطور که اولین بار توسط Deadline گزارش شده است، فیلم اقتباسی از این بازی در دست ساخت است.

خوب، اگر می‌توانید ماریو یا سونیک را به فیلم‌های پرفروش هالیوود تبدیل کنید، پس چرا ماجراهای یک Slime Rancher به نام بئاتریکس لیبو (Beatrix Lebeau) را تبدیل نکنید؟ استودیو Monomi Park با Story Kitchen برای این اقتباس همکاری می‌کند، که به طور خاص با در نظر گرفتن بازی‌های ویدیویی پایه گذاری شده است. Story Kitchen در حال حاضر روی اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی بازی‌هایی از جمله Tomb Raider، Streets of Rage، Sifu، Splinter Cell و Toejam & Earl کار می‌کند.

هیچ جزئیاتی در مورد فیلم وجود ندارد، از جمله اینکه آیا فیلم بر روی بئاتریکس لوبو تمرکز خواهد کرد؛ البته چون بئاتریکس لوبو کاراکتر اصلی هر دو بازی است، انتظار می‌رود در فیلم نیز چنین باشد. نیک پوپوویچ (Nick Popovich)، یکی از بنیانگذاران پارک مونومی می‌گوید: بله، من هیجان زده هستم و واکنش طرفداران همانقدر مشتاقانه است که انتظار می‌رود؛ عشق زیادی به این بازی وجود دارد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.