AD

جستجوی اطلاعات درباره بازی GTA 6 در یک برنامه تلویزیونی

0 147

GTA 6 در فوریه 2022 معرفی شد و از ان زمان تا به اکنون اطلاعات کمی درباره این بازی وجود داشته است. Rockstar Games شرکت سازنده این بازی در مورد جزئیات مربوط به این بازی سکوت کرده است.

یکی از طرفداران به روشی غیر متعارف به جستجو اطلاعات درباره این بازی پرداخته است؛ با رفتن به یک برنامه تلویزیونی کاملاً نامرتبط و التماس از عموم مردم آلمان که لطفاً اطلاعاتی درباره Grand Theft Auto 6 به او بدهند.

این سوپر طرفدار با عزم و اراده‌ی بی‌نظیری وارد مجموعه Doppelpass شد تا از میزبانانش درخواست اطلاعات کند.  Doppelpass یک برنامه تلویزیونی آلمانی است که لیگ فوتبال بوندسلیگا را پوشش می‌دهد و به عبارتی دقیق تر جایی نیست که برای اطلاعات گرفتن در مورد یک بازی ویدیویی که هنوز منتشر نشده است به آنجا مراجعه کرد.

این حتی اولین بار نیست که او این کار را می‌کند. در سال 2021، این مرد به صحنه سریال Beat the Star (Schlag den Raab)  آلمانی رفت تا بپرسد “GTA6 کجاست؟ قبل از اینکه این مرد به بیرون از صحنه اسکورت شود مجری برنامه کمی با مهربانی رفتار کرد و به سادگی پاسخ داد من اطلاعاتی در مورد سوال شما ندارم.

GTA 5 تقریباً 10 سال پیش در سال 2013 منتشر شد، به این معنی که طرفداران منتظر یک دنباله مناسب هستند. راک استار آن را به یک بازی لایو سرویس کامل تبدیل کرده است، اما این دقیقاً جایگزینی مناسب برای ارائه نسخه جدید نیست. اگر بخواهیم اینطور در نظر بگیریم که GTA 4  در سال 2008، 5 سال قبل ازGTA 5  منتشر شد بنابراین زمان انتظار دو برابر شده است. Rockstar Games همچنین بازی یکپارچه و جهان باز بزرگ Red Dead Redemption 2  را منتشر کرد، بنابراین به نظر نمی‌رسد که این شرکت دست روی دست گذاشته و هیچ کاری بعد از GTA 5 انجام نداده است.

برای رساندن صدای بازیکنان به گوش سازندگان این بازی به جای اقدام این طرفدار پیگیر باید راهکارهای بهتری وجود داشته باشد. GTA 6 هنوز تاریخ انتشار ندارد، بنابراین به احتمال زیاد این درخواست‌ها با موفقیت روبرو نمی‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.