AD

فروش یک میلیون نسخه بازی Remnant 2 در 4 روز

0 118

یک هفته از انتشار بازی Remnant 2 بیش از یک میلیون نسخه از آن در PC و کنسول فروخته شده و باعث خوشحالی توسعه دهنده و ناشر شده است؛ این موفقیت باعث تهیه و نمایش یک تریلر جدید از تمام چیزهای دوست داشتنی که طرفداران در مورد بازی می گویند، شده است.

طبق پستی که در وب سایت Remnant منتشر شد، اگرچه بازی یک هفته است که منتشر شده است، اما در واقع توانسته است تنها در چهار روز یک میلیون نسخه کامل بفروشد. اولین Remnant دو ماه پس از انتشار در آگوست 2019 به همین تعداد فروش دست پیدا کرد. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، Remnant 2  همچنین توانسته است تعداد بازیکنان همزمان بازی اول را در زمان عرضه دو برابر کند.

Remnant 2 تقریباً دو روز پس از انتشار به پربازیکن ترین نمودارهای Steam رسید و به رتبه دوم پس از CS:GO رسید. اوج تعداد بازیکنان همزمان آن حتی در آن زمان بسیار جلوتر از Remnant 1 بود.

Remnant 2 شایسته موفقیت است. این یک بازی لذت‌بخش و متناهی در عرصه‌ای است که با لایو سرویس پر شده است که به محض اینکه ساخته می‌شوند محو می‌شوند. این بازی بسیار خوب است: یک بازی تیراندازی همکاری چند نفره قوی (co-op shooter) که می‌داند چیست و می‌خواهد به چه چیزی برسد.

در بررسی Remnant 2 از PCG، ریک لین (Rick Lane) امتیاز 84 درصدی را به بازی داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.