AD

عرضه بازی Baldur’s Gate 3 در 3 آگوست: نکاتی که بازیکنان باید بدانند

0 119

در حالی که تنها دو روز به زمان عرضه بازی Baldur’s Gate 3 مانده است، استودیو Larian توصیه می کند که هر کسی که نسخه early access را دارد آن را به طور کامل کنار بگذارد تا مشکلی در روز عرضه بازی پیش نیاید.

Larian در توییتی نوشت: از بازیکنان Baldur’s Gate 3 که دارای ذخیره‌های Early Access هستند، می‌خواهیم قبل از 3 آگوست، بازی را اجرا کنند و همه فایل‌های ذخیره شده و هر نسخه ماد را حذف کنند و مطمئن شوند که به طور خودکار دوباره دانلود نمی شوند.

گیم-پلی-بازی-Baldur's-Gate-3

ما به بازیکنانی که Early Access نصب کرده‌اند توصیه می‌کنیم پس از حذف فایل‌های ذخیره شده خود، بازی را installed uninstall کنند. این امر خطر تداخل فایل‌ها را هنگام دانلود نهایی بازی کاهش می‌دهد و این به معنای بازی بدون عیب‌ است.

ممکن است حذف نسخه early access  بازیBaldur’s Gate 3  بلافاصله قبل از عرضه کمی غیرمعمول به نظر برسد، اما Larian  توضیح می دهد که وقتی نسخه کامل نمایش داده ‌شود، حفظ نسخه early access هیچ فایده‌ای ندارد. بازی‌های ذخیره‌شده قابل انتقال نخواهند بود، و از طرفی اخیراً اشاره شده است که نسخه 1.0 این بازی به هر حال قرار است reinstall شود.

استودیو بازی گفت که یک راهنمای کامل در مورد آنچه که بازیکنان باید در راه‌اندازی نهایی بدانند، در 2 آگوست، یک روز قبل از از عرضه بازی Baldur’s Gate 3 منتشر خواهد شد. چیزی که از قبل می دانیم این است که Baldur’s Gate 3 در حدود 122 گیگابایت حجم دارد و متأسفانه هیچ preload period وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.