AD

Season of Discovery قوانین 19 ساله را زیر پا می‌گذارد

یک تجربه فصلی جدید  World of Warcraft Classicاعلام شد: Season of Discovery.
0 290

یک تجربه فصلی جدید World of Warcraft Classic اعلام شد: Season of Discovery.

Season of Discovery قوانینی را که 19 سال پابرجا بوده است را زیر پا می‌گذارد. کلاس‌هایی که زمانی بر روی DPS متمرکز شده بودند، می‌توانند بهبود یابند و حملات قدیمی با باس‌ها و مکانیک‌هایی که هرگز در نسخه اصلی MMO وجود نداشتند، باز خواهند گشت.

Season of Discovery که از تست عمومی صرف نظر می‌کند و در 30 نوامبر عرضه می‌شود، شبیه مفهوم «Classic+» است که بازیکنان WoW Classic از زمان انتشار اولیه‌اش خواستار آن بودند.  Season of Discoveryبر روی WoW اورجینال اجرا می‌شود، دارای یکlevel 25 cap  (Classic WoW معمولاً به 60 می‌رسد) و دارای یک رید 10 نفره Blackfathom Deeps با باس‌ها، مکانیک‌ها و … پاداش‌ها بازسازی شده خواهد بود.

پس از چند ماهlevel cap  مجدداً افزایش می‌یابد و بلیزارد مجموعه دیگری از محتوای پایان‌بازی بازنگری شده را معرفی می‌کند. جزئیات بیشتر در مورد Season of Discovery در پانل توسعه دهندگانی که از BlizzCon پخش می‌شود، اواخر امروز عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های ویدئویی بلیزارد هستید می‌توانید جهت خرید محصولات این شرکت از سایت موجو گیفت اقدام به خرید گیفت کارت بلیزارد نمایید.

طبق اظهار نظرهای مطبوعاتی بلیزارد، Season of Discovery  سیستم Rune جدیدی را معرفی می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا توانایی‌های جدیدی را شخصی‌سازی کنند و به دست آورند. شما Runeها را در این جهان پیدا خواهید کرد و ازrune-engraving  برای فعال کردن تعدادی از آنها روی کاراکتر خود استفاده می‌کنید و طلسم‌ها و حملاتی را فعال می‌کنید که قبلاً هرگز در بازی وجود نداشته‌اند.

این اولین باری نیست که WoW Classic  تا این حد از بازی اصلی فاصله می‌گیرد.  Wrath of the Lich King، جدیدترین الحاقیهWoW Classic، سیستم Random Dungeon Finder خود را در اوایل سال جاری اضافه کرد، که تا یک سال کامل پس از انتشار نسخه اصلی، چنین نبود. با این حال، به نظر می‌رسد که Season of Discovery بسیار فراتر از این باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.