AD

جشن چهارمین سالگرد و فصل 10 کالاف دیوتی موبایل

جشن چهارمین سالگرد و فصل 10 کالاف دیوتی موبایل
2 1,914

سال 2023 برای Activision سال خاصی است زیرا جشن چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل با دهمین فصل هیجان انگیز همراه شده است.

هر سال، Activision با پخش شدن فصل آخر کالاف دیوتی موبایل، سال را با خوشی به پایان می‌رساند. سال 2023 یک سال خاص است زیرا بازی تیراندازی چند نفره بسیار محبوب در آستانه چهار سالگی است. در نتیجه، فصل 10 کالاف دیوتی موبایل به عنوان 4th Anniversary  نامگذاری شده است و با انبوهی از محتوای جدید همراه است.

گیمرهای کالاف برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می‌توانید هم اکنون وارد سایت ایران موجو شوید.

بتل پس

به‌عنوان بخشی از ردیف (tier)های رایگانSeason 10: 4th Anniversary، بازیکنان می‌توانند یک بازی جدید Gunship Scorestreak، Bruen MK9 LMG، و تعداد زیادی camo و نقشه‌های فنی سلاح را دریافت کنند. به دارندگان پریمیوم پس، masquerade-themed Operator Skins  مانندEther — Bird of Paradise، David Mason — Maestro، Domino — Nocturne، وBeatrice — Midnighter  و نقشه‌های فنی سلاح انحصاری اهدا می‌شود.

video
play-sharp-fill
مود Ground War: Breach

با این آپدیت مود جدیدی به Ground Wars اضافه می‌شود که شامل بتل‌های high-octane 16v16 در جزیره Memnos است که بازیکنان به دو دسته مهاجم و مدافع تقسیم می‌شوند. اولی باید همه مکان‌های capture point را تصاحب کند، در حالی که دومی باید از وقوع آن جلوگیری کند. اگر یکcaptured point  قابل بازپس گیری نباشد، بنابراین مدافعان باید به هر وسیله‌ای که لازم است مهاجمان را عقب نگه دارند.

بازیکنان می‌توانند یکی از چهار کلاس را انتخاب کنند: Vanguard، Rescue، Infiltrator، و Technician.

جزیره Memnos

نقشه این مود جدید به طور ویژه برای بازی ایجاد شده است و بزرگترین نقشه چند نفره CoDM است. جزیره Memnos پر از خرابه‌های باستانی، بناهای جدید و یک پایگاه مخفی است. قبل از ورود به Ground War: Breach، بازیکنان باید یک ماموریت انفرادی را در این جزیره انجام دهند.

جشن چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل
جشن چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل

بازگشت The Club

The Club که در ابتدا در جشن اولین سالگرد این بازی نمایش داده شد، با فضاهای جدیدی مانند زمین رقص و رینگ بوکس باز می‌گردد. بازیکنان در اینجا آزادند تا با دوستان خود و همچنین سایر NPC‌ها تعامل داشته باشند.

Season 10: 4th Anniversary بازی Call of Duty Mobile در 8 نوامبر ساعت 4: 00 بعد از ظهر به وقت محلی منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. نسیم می گوید

    این سایت ایران موجو که معرفی می کنید خوبه؟ معتبره

    1. ادمین سایت می گوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.