AD

عرضه بازی Sea Of Thieves برای PS5

عرضه بازی Sea Of Thieves برای PS5
0 113

عرضه بازی Sea Of Thieves برای PS5، این بازی به طور انحصاری برای ایکس باکس بود که قرار است اواخر ماه آوریل برای پلی استیشن 5 عرضه شود.

تاریخ انتشار بازی Sea of Thieves برای پلی استیشن 5

Sea of Thieves که زمانی در انحصار ایکس باکس بود، قرار است اواخر این ماه برای کنسول‌های پلی استیشن 5 عرضه شود. به طور دقیق 30 آوریل. در حال حاضر نسخه بتای بسته بازی Sea Of Thieves در پلی استیشن 5 در دسترس است و تعداد بازیکنان تائیدی بر این مطلب هستند که این تایتل در زمان عرضه کامل آن بسیار محبوب خواهد بود.

بسته بازی Sea Of Thieves برای PS5

بتای بسته بازی Sea Of Thieves آغاز شده است و به طور انحصاری برای کسانی که هر یک از سه نسخه بازی Sea Of Thieves را پیش خرید کرده‌اند در دسترس است. بازیکنان می‌توانند قبل از شروع رسمی بازی در 30 آوریل بین 12 تا 15 آوریل نسخه بتا را تجربه کنند و هر پیشرفتی که در طول بتا کسب کنند به بازی پس از عرضه اصلی انتقال می‌یابد.

با توجه به اینکه بازی Sea Of Thieves یکی از محبوب‌ترین عناوین لایو سرویس ایکس باکس است، طرفداران از دیدن آن در پلی استیشن 5 کاملاً هیجان زده شدند و حتی Rare نیز برای این حجم از بازیکنان که وارد نسخه بتای این بازی شده‌اند، آماده نبوده است.

زمان انتظار طولانی برای بازی Sea Of Thieves برای PS5

تنها کمی بیش از یک ساعت پس از انتشار، حساب رسمی Sea of Thieves X (توئیتر سابق) اعلام کرد که نسخه بتا حجم بالایی از بازیکنان جدید را تجربه کرده است که این امر منجر به زمان انتظار طولانی تر برای بازیکنان شده است.

تیم Rare به بررسی این موضوع ادامه داد و گفت که زمان انتظار طولانی احتمالاً تمام آخر هفته ادامه خواهد داشت. طبق یک پست وبلاگ در مورد این موضوع، Rare گفته است که بازیکنان به دو دلیل زمان انتظار طولانی را تجربه خواهند کرد.

 دلیل اول این است که بازیکنان ممکن است در منطقه‌ای به بازی ملحق شوند که برای موقعیت مکانی آنها مناسب نیست، که منجر به لگ و تاخیر زمانی شبکه بیشتر (network latency) می شود.

دوم اینکه بازیکنان به خصوص در مناطق پرجمعیت تر زمان بیشتری را برای پیوستن به سرورها منتظر می مانند. متأسفانه،Rare  می‌گوید که قادر به حل کامل این مشکل در طول نسخه بتا نیست.

این نشانه مثبتی برای عرضه Sea of Thieves در پلی استیشن 5 است. حتی با وجود اینکه بیش از 5 سال از عمر بازی می گذرد، به وضوح تعداد زیادی از کاربران پلی استیشن وجود دارند که مشتاقانه منتظر این فرصت بوده اند تا به ماجراجویی در این بازی بپردازند.

  • بازی Sea of Thieves
  • منتشر شده در 20 مارس 2018
  • توسعه دهنده: استودیو Rare

منبع: MSN

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.