AD

شبیه سازی عمیق در بازی Of Life and Land

شبیه سازی عمیق در بازی Of Life and Land
0 141

در بازی Of Life and Land هم ساکنان و هم حیوانات آن منطقه برای زنده ماندن به آب، غذا و موارد دیگر نیاز دارندو شبیه سازی عمیق جزئیات اکولوژیکی و آب و هوایی در این بازی بسیار جذاب است.

یک بازی شهرسازی جدید و جذاب به نام Of Life and Land که این ماه در Steam منتشر شد: Of Life and Land اولین بازی استودیو جدید Kerzoven است. در این بازی، شما سکونتگاه‌هایی را در مکان‌های دور افتاده و بکر می‌سازید.

تفاوت بازی شهر سازی Of Life and Land

تفاوت بزرگ بازی Of Life and Land نسبت به سایر بازی‌های شهر سازی در این است که این بازی به جزئیات محیط، رفتار و آب و هوا اهمیت می‌دهد. اینکه چگونه این متغیرها بر افراد و حیوانات تأثیر می‌گذارند، مبنای این شبیه‌سازی است؛ هم مردم و هم حیوانات وحشی خانه دارند، گروه‌هایی تشکیل می‌دهند، به تعامل اجتماعی و به غذا، آب و خواب نیاز دارند. آنها همچنین برای زندگی راحت به دمای مناسب و آب و هوای سالم نیاز دارند. گیاهان نیز برای رشد به دمای مناسب و آب کافی نیاز دارند.

بازی Of Life and Land

یکی از ساده‌ترین، اما جالب‌ترین مثال‌ها این است که مطمئن شوید ساکنان شما می‌توانند بدون گرمازدگی در محیط‌های گرم تردد کنند. اطمینان از داشتن لباس مناسب برای محافظت در برابر نور خورشید مهم است، اما موارد جزئی تر مانند انتخاب مسیرهای کوتاه برای طی کردن و اینکه بتوانند بیشتر وقت خود را در داخل خانه بگذرانند، یا اطمینان از اینکه برای طی کردن مسیرهای طولانی تر در هوای خنک نزدیک رودخانه قرار دارند و برای ایجاد سایه، درختانی نیز کاشته شده‌اند، مهم است.

دانلود بازی Of Life and Land

می‌توانید بازی Of Life and Land را به صورت دسترسی زود هنگام در Steam با قیمت ۲۵ دلار پیدا کنید، که تا ۱۶ آوریل ۱۰ درصد تخفیف دارد.

 

دانلود بازی Of Life and Land از استیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.